Jump to content

Sullen

Üyeler
  • İçerik sayısı

40
  • Son ziyareti

Sullen kullanıcısının paylaşımları

1. Sullen

( 11 / 10+ ) Love Stage!!

Aynen. Yarın gelmesi lazım. Ancak yarın çeviremeyebilirim. Herhalde cumaya çeviririm bölümü. Ben de merak ediyorum. :)
  2. Sullen

( 12 / 12 ) Re:␣Hamatora

Ben teşekkür ederim. Umarım beğenmişsinizdir.
  3. Sullen

( 12 / 12 ) Re:␣Hamatora

Teşekkürler. Seri, 8 Temmuzda başlayacak.
  4. Sullen

( 13 / 13 ) Black Bullet

Bana yardım eden tüm encoderlara teşekkür ediyorum. Elleriniz dert görmesin :)
  5. Sullen

( 12 / 12 ) Inugami-san to Nekoyama-san

Seride bana yardım eden tüm encoderlara teşekkür ederim.
  6. Sullen

( 17 / 12+ ) Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Teşekkür ederim. Umarım bu seriyi de sorunsuz bir şekilde bitiririm. Bu da ikinci pv'si. İngilizce altyazılı bulamadım, o yüzden çeviremedim. Bulursanız bana haber verebilirsiniz.
  7. Sullen

Eline sağlık. :)
  8. Sullen

Birkaç yere baktım özeti aynı şekilde verilmişti. Daha fazla birşey eklemeye gerek duymadım açıkçası. Elimden geldiğince çevireceğim, teşekkür ederim.
  9. Sullen

( 12 / 12 ) Seikoku no Dragonar

12 bölüm boyunca encode ve upload yapan, bana yardım eden özellikle Sercan'a çünkü az nazımı çekmedi, ve Halil Abi'ye, ve Eren'e ve Furkan'a teşekkür ediyorum.
  10. Sullen

Yaoi Fc (+15)

Konusu yeterince iyi zaten ai olması daha iyi olur bence.
  11. Sullen

Yaoi Fc (+15)

Evet, Eren'le Halil abinin başının etini yedim Love stage için :D Love stage'te daha çok romantizmi öne çıkarırlar diye düşünüyorum ama tabii ne olur bilmem. Zaten temmuza da bir şey kalmadı. İzleyeceğiz artık.
  12. Sullen

Yaoi Fc (+15)

Dediğin seriye baktım güzele benziyor. Bu sene sekaiichi'nin de moviesi çıktı. O seri var sitede bir şey demezler moviesinede. Ona da el atmayı planlıyorum. Kesinlikle yanlış anlaşılmadın, Ben teşekkür ederim, sonuçta bizde zevk aldığımız için yapıyoruz bu işi.:D
  13. Sullen

Yaoi Fc (+15)

Haklısın. H no Bara'yı biliyorum dediğin gibi ama onu heterophobia eklediği için bir şey dememişlerdir muhtemelen. Bende kirapapayı seviyorum, ilk başta hentai etiketi olmayanları çevirebilirsin dediler ama tabii izleyince açık sahneleri falan boşver dediler. Ben animeden çok manga okuyanlardanım. O yüzden serileri araştırdım sevdiğim serilerin animelerinde genelde açık sahneler var. Zaten yaoi bu olayı o ama tabii bir şey diyemem. En son tight rope'ta anlaştık. Bir tanede shounen ai çevirdim yeni. Ne yazık ki +13 yaoileri çevirebiliyorum şu anda. Belki daha ileride kabul edilir. Ama başka serilerde bulursanız bana yollayın. Altyazı bulma sıkıntısı da olabiliyor ama elimizden geldiğince siteye ekleriz.
  14. Sullen

Yaoi Fc (+15)

Resimler süper. Hangisine bakacağımı şaşırdım. :wub: Bu arada hem iyi hem kötü bir haberim var yaoicilere. Öncelikle kirepapa tarzı serileri içinde açık sahneler olduğu için 'boşvermemi' söylediler. Ancak Tight-Rope serisini çevireceğim. Muhtemelen okumuşsunuzdur, güzel seridir.
  15. Sullen

Raqiya

Bugün okudum bölümlerini. Seri hoşuma gitti ama olaylar daha yeni başlıyor. Biraz daha ilerlesin daha güzel olur umarım. Spike eline sağlık, çok güzel çevirmişsin. Devamını bekliyorum.
  16. Sullen

Yaoi Fc (+15)

Hadi ya. :( Tüh. Ben de sevinmiştim. Edit: Bu arada Kirepapa myanimelistte +18 gözüktüğü için sitede sorun oluyormuş.
  17. Sullen

Yaoi Fc (+15)

Hoş buldum. Dün baktım nyaada çevirisi var 2 bölümlük ovasının. Softsubsa çevireceğim. Honto Yajuu'nun mangasını okumuştum animesini bilmiyordum izlerim onu da.
  18. Sullen

Yaoi Fc (+15)

Kirepapa'yı izlemiştim, güzeldi :D Tamamdır şuan elimdeki serileri azaltayım bitmek üzereler zaten, sonrasında Kirepapa'nın güzel çevirisini bulursam el atarım.
  19. Sullen

Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!

Kesinlikle Dengeki Daisy ve Oresama Teacher.
  20. Sullen

Yaoi Fc (+15)

Beni de ekler misiniz? :blush: Kısmetse yazın Love Stage'i çevirmeyi umuyorum. İstek olursa başka eski serilerden de çevirebilirim. Elimden geldiğince yardım ederim kulübe.
  21. Sullen

2014 Yaz Sezonu Animeleri Tanıtım Videoları

Eline sağlık harika olmuş. Yalnız Love Stage'i göremedim. Ne zaman çıkacağını merak ediyorum.
  22. Sullen

Manga Okurken Dinlenecek Müzik

Manga okurken pek müzik dinlemem ama tek bir şey söyleyebilirim. Resmen cuk diye oturuyor. Vampire Knight mangasının son bölümünde Slipknot - Snuff okuyun derim.
  23. Sullen

Black Bullet FC

Eh, çevirmenlerden biri olarak ben de katılayım. Beni de ekle :D
  24. Sullen

( 13 / 13 ) Black Bullet

Eğer bağlantında sorun yok ve video sorunluysa hatalı olduğunu bildir tekrar düzenlerler. İyi seyirler.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.