Jump to content

MastaAssu

Üyeler
  • İçerik sayısı

129
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

MastaAssu kullanıcısının son zaferi 4 Ağustos 2014

MastaAssu en beğenilen içeriğe sahiptir

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

6062 profil görütülenme

MastaAssu üyemizin başarıları

1. Hocam merhaba. Yeni bir blog açtım, konusu "modern day samurai" diyebiliriz. 3-5 anime tanıtımı ve küçük düşürücü eleştiride yazmayı düşünüyorum onun dışında samuray odaklı bir Japon blogu olacak. Fikirden emin değildim açarken, sağolsun bazıları yardım etti, destekledi. Foruma pek girmesem de beni az tanıyan olsa da blogum için 3 5 kaliteli okur bulurum dedim. Narsist Samuray
  2. Bana kalırsa kişinin yaşına göre değişir. Ama kişi belli bir olgunlukta ise kültleşmiş, ciddi animelerden başlatın. Death Note, Elfen Lied mantıklı bir başlangıç olur; başka öneri gelmedi aklıma :d
  3. MastaAssu

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Joker Game :d
  4. Girmeyeli forum baya değişmiş be

1. Strix.

Strix.

çok değişti çoook. :D

2. MastaAssu

MastaAssu

kişilerde değişmiş hocam be :d

3. Strix.

Strix.

Aynen öyle. Ben bile değiştim, mesela devamsızlık çok diye her gün okula gittim. Ben evet Ben o namı değer geçen sene 93 devamsızlık yapan Ben :D

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

bunlar hep geçici hevesler, kral anime serileri belli ve yenileride kendini belli eder tüm dünyada

2. historianWeeb

historianWeeb

SNKde var aslında

3. MastaAssu

MastaAssu

@Barış +1

@bildirimşeysi snk sao kadar olmadı ya. tokyo ghoul o yolda am

5. Ekibimizde bazı kişilerde bu sorun çıktı. Hal ve çaresine en kısa zamanda bakacağız! :)
  6. Teşekkürler! ehe :d çok bekletmiyor ya :)
  7. Renkli Manga olarak ekibimiz yaklaşık 2 yıl önce 15 kişi ile oluşturuldu. Tabii ilk sayılarımız aşırı acemi işiydi :D . Sonuçta zamanla gelişip rayına oturacak bir şey bu. Tabii bu süreçte ekipten ayrılanlar oldu, aramıza katılanlar oldu; üzücü olaylar, mutlu edici hadiseler yaşandı. Ama acısıyla tatlısıyla 2 yılımızı tamamladık. Şuan ki ekibimiz 20 kişiden oluşuyor! 5. sayımızdan itibaren sizde biliyorsunuz ki Türkanime TV E-Dergi olarak sayı çıkartmaya başladık. Ama ilk başlarda canla başla bir şeyler yapmaya çalışsakta, ileri ki dönemlerde işler aksadı; ki çoğumuz öğrenciyiz. Son sayılarımız eksik çıkmış, hazır bir sayı yayına sokulmamış ve ekibimiz pasifleşmişti. Yaklaşık 10 gün önce Sunay abimizin de gazıyla bu işe giriştik. Hemen yazılar yazıldı, izlenecek yol haritası çizildi, sayfa tasarımları konuşuldu, logo değişikliğine gidildi.(Logo konusunda çalışmalarımız sürüyor, bu konuda bize yardımcı olursanız seviniriz! Hazırladığınız logo tasarımını bize yollarsanız veyahut yorumda bulunun!) ------------------------------- Takipte Kalın! Facebook Twitter Sitemiz Mail Adresimiz: [email protected] ------------------------------- Ekibimize Yeni Arkadaşlar Arıyoruz! Şablon: Ad: Soyad: Yaş: Tecrübe: Yayınlanmış yazılarından bir tanesi veya blog adresi: Kısa kendini tanıtma: Şablonu doldurarak "[email protected]" adresine gönderip başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. ------------------------------------ Dipçe: Sitemiz geliştirilecektir :) Herhangi bir sorunuz, öneriniz var ise lütfen bize ulaştırın! Dipçe: Dergi'yi yakınlaştırınca, görüntü pikselleşiyo; gelecek sayı bunu düzelteceğiz. Çok yakınlaştırmayın bu sayı :d ------------------------------------ Esen Kalın
  8. Acil ps işlerinden anlayan eleman lazım. Acil beyler. skype: ataberkbnc3545 veya buradan yazın

9. MastaAssu

God Eater Animesinden Kötü Haber

Alarm bile kurmuştum ben beh :d
  10. eDergi mi geliyor yoksa :d sdfdsf

11. MastaAssu

TÜRKAN!ME E-Dergi Yazar Alımları!

Öneri için teşekkürler. Yarın ilgileneceğim
  12. MastaAssu

TÜRKAN!ME E-Dergi Yazar Alımları!

Evet açık. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.