Jump to content

Rouge23

Üyeler
  • İçerik sayısı

19
  • Son ziyareti

Rouge23 kullanıcısının paylaşımları

1. Torucon'a son bir gün benim silahım hala hazır değil. :P

2. Rouge23

( 26 / 26 ) Major 2

İzleyicilere sabırlarından dolayı teşekkür ederim, yeni serilerde görüşmek üzere.
  3. Rouge23

E-Dergi: En Çok Tercih Ettiğiniz Fansub Anketi

Öncelikle bütün çevirmenlerin ellerine, emeklerine sağlık. Oyum bende kalsın. :ph34r: :D
  4. Sıkıcı, işe yaramaz bir hayatın içinde sıkışıp kaldım.

1. animestoxic

animestoxic

hayatıma hoşgeldin :)

5. Abi denemek istiyorum ama çekiniyorum çünkü daha önce oynamadım ne yapsam bilemedim. :unsure:
  6. Tatil geldi uyku düzenim bozuldu olacak iş değil. 1de yatıp 6da kalkmak neden ya. -_-

7. Tatil bitiyor ya pazartesi paskalya tatili var sonra yine okul :( bir haftalık tatili yedik valla

1. LeornKayn

LeornKayn

Neresi orası Almanyamı? :D

2. MSempai

MSempai

yok be erzurum :D aha

3. Rouge23

Rouge23

İstanbul bura

8. Rouge23

Manga Önerisi : Fansub & Manga Çevirmenleri

Bende bir öneride bulunmak istiyorum üstelik seçtiğim manganın konusununda ilginç olduğunu düşünüyorum; Bilardo. Animeler de ve mangalar da pek sık rastladığımız bir konu olduğu söylenemez. İngilizcesini okudum lakin maalesef İngilizce çevirisi de yarım kalmış. Bu nedenle ingilizcesinin bittiği sonra Japonca bilen bir arkadaş el atabilir belki. İlgisini çekerse tabii. Bölüm: 107 bölümü İngilizceye çevrilmiş.Toplam 16 volume yayınlamış her birinde ortalama 10 bölüm olduğunu düşünsek 160 bölüm eder. Konu:Bilardo'ya gönülden bağlı Chinmi isimli bir çocuk. Yeni öğrenci konseyi başkanı Olive bilardo kulübünün bütçesini kesmeye çalışınca sorunlar kapıyı çalar. Bunu istemeyen Chinmi, bilardo kulübünün bu bütçeyi hakettiğini Olive'a gösterecektir. Eski ulusal bilardo şampiyonuyla bir maç yapmaya karar verir. Acaba Chinmi kulübünü savunabilecek midir? Tabii sonra olaylar daha da karışıyor. Yayın tarihi: Yazar: Çizer: Tür: 1987 Maekawa Takeshi Maekawa Takeshi Shounen, Sports
  9. Ekşın dıkşın... beynim patladı yaa gidip bisiklete bineyim bari. :/

10. Ekşın vağ dediler geldik :)

11. Rouge23

Sistem Güncellemesi!!!

Ellerinize sağlık eminim ki herkesi memnun edecek çok kullanışlı bir sistem olacak. :D
  12. Heyecana, adrenaline ihtiyacım var. :/

13. Sınavlar yüzünden çevirimi de yapamadım makelemi de yazamadım :( Allahtan konum hazır

14. Rouge23

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

Valla sayılacak o kadar çok anime var ki ama en basitinden D.Gray-Man'de Exorcist, Katekyo Hitman Reborn'da bir Muhafız, Major'da Goro'nun takım arkadaşı, Bakuman'da manga-ka olmak isterdim.
  15. Sınavlar yaklaşıyor :(

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Başarılar şimdiden :)

2. Rouge23

Rouge23

Arigatou :)

16. Anoo, bilmiyorum -_- ne yazsam bilemedim.

1. MSempai

MSempai

numaranı yaz :D

2. Rouge23

Rouge23

Okul numaramı mı :D

17. Lan dergi yarın çıkıyo :O

1. Lacky

Lacky

Şimdi çıktı.:)

2. Rouge23

Rouge23

Oda ayrı mesele, aksaklıkları da beraberinde getirdi malesef. :(

18. Rouge23

TÜRKAN!ME E-Dergi Mart Sayısı - ÇOK YAKINDA -

Bu ay 28 çekiyordu değil mi :P -_-
  19. Hastayum hastaa

1. free word

free word

geçmiş olsun :)

2. Rouge23

Rouge23

Sağol yeni gördüm :(

20. Bence önce Bakuman izletilmelidir. Bakuman izleyen arkadaş anime izlemeye devam etmese bile manga-ka'lara ve anime sektöründe çalışan herkese saygı duyar diye düşünüyorum. İşin yolunu yordamını öğrenir biraz. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.