Jump to content

♠Misaki♠

Üyeler
  • İçerik sayısı

2069
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne ♠Misaki♠ kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Code Geass şahesermişte benim haberim yokmuş. -_- O nasıl bir sondu ya öyle...

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Aldığım spo dan sonra hiç başlamak istemiyorum :( Baş karakter ile ilgili bir spo <_<

2. (See 41 other replies to this status update)

2. Yini anlimiyirim bin sizi ._. nidin kimsi dirimlirimi civiplimiyir ? hi nidin ?

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Biz buradayız :D istersen özelden konuşuruz insanları rahatsızı etmeyi pek sevmem ben :D

2. (See 6 other replies to this status update)

3. Yini anlimiyirim bin sizi ._. nidin kimsi dirimlirimi civiplimiyir ? hi nidin ?

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Neye kızıyorsun ki -,- Trip atma :P Ortalarda olmayan sendin sonuçta -_-

4. Beceriksizin tekiyim T_T geçenlerde 2 defa kek yapdım ikisinide yandırdım :D bu sefer pasta yapayım dedim her şey iyi gidiyodu çok sevinmişdim bu sefer pastanın çikolatasını yandırdım :D sinirimden kah-kaha atıyorum -,- ama pes etmiycem ^_^

5. Beceriksizin tekiyim T_T geçenlerde 2 defa kek yapdım ikisinide yandırdım :D bu sefer pasta yapayım dedim her şey iyi gidiyodu çok sevinmişdim bu sefer pastanın çikolatasını yandırdım :D sinirimden kah-kaha atıyorum -,- ama pes etmiycem ^_^

6. Anime önerisi isteyip önerilen animelerin hiç birini izlemiyorum çok tuhaf bir insanım asdfaasd :D

7. Anime önerisi isteyip önerilen animelerin hiç birini izlemiyorum çok tuhaf bir insanım asdfaasd :D

8. Anime önerisi isteyip önerilen animelerin hiç birini izlemiyorum çok tuhaf bir insanım asdfaasd :D

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Aynıyız O.O İlk kez benim gibi birini görüyorum :P

2. (See 13 other replies to this status update)

9. Anime önerisi isteyip önerilen animelerin hiç birini izlemiyorum çok tuhaf bir insanım asdfaasd :D

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Sözde kuroko no basket izlicem 1 yıldır :DHep başka animeleri izliyorum -,-

10. Anime önerisi isteyip önerilen animelerin hiç birini izlemiyorum çok tuhaf bir insanım asdfaasd :D

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Bende öyleyim ya tam başlıcam güzel bir anime buluyorum onu izliyorum :D

11. Beceriksizin tekiyim T_T geçenlerde 2 defa kek yapdım ikisinide yandırdım :D bu sefer pasta yapayım dedim her şey iyi gidiyodu çok sevinmişdim bu sefer pastanın çikolatasını yandırdım :D sinirimden kah-kaha atıyorum -,- ama pes etmiycem ^_^

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Anladım bende şaka yapıyordum zaten :D Ama ciddi yaptım sanki şakayı :P

2. (See 23 other replies to this status update)

12. Beceriksizin tekiyim T_T geçenlerde 2 defa kek yapdım ikisinide yandırdım :D bu sefer pasta yapayım dedim her şey iyi gidiyodu çok sevinmişdim bu sefer pastanın çikolatasını yandırdım :D sinirimden kah-kaha atıyorum -,- ama pes etmiycem ^_^

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Yok. Bana gıcıklık yapanlara öyleyim ben :D

13. Beceriksizin tekiyim T_T geçenlerde 2 defa kek yapdım ikisinide yandırdım :D bu sefer pasta yapayım dedim her şey iyi gidiyodu çok sevinmişdim bu sefer pastanın çikolatasını yandırdım :D sinirimden kah-kaha atıyorum -,- ama pes etmiycem ^_^

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Bazen düşman bazen arkadaş olurum değişik bir ruh halim var yani :P

14. Beceriksizin tekiyim T_T geçenlerde 2 defa kek yapdım ikisinide yandırdım :D bu sefer pasta yapayım dedim her şey iyi gidiyodu çok sevinmişdim bu sefer pastanın çikolatasını yandırdım :D sinirimden kah-kaha atıyorum -,- ama pes etmiycem ^_^

15. Beceriksizin tekiyim T_T geçenlerde 2 defa kek yapdım ikisinide yandırdım :D bu sefer pasta yapayım dedim her şey iyi gidiyodu çok sevinmişdim bu sefer pastanın çikolatasını yandırdım :D sinirimden kah-kaha atıyorum -,- ama pes etmiycem ^_^

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

eXt'e bakma sen onu aklı fesat :P Yapmaya devam destekliyorum seni ^_^

16. Neden Clannad After Story'nin finalini her izleyişimde ağlamak zorundayım! :( Şu an buruk bir gülümsemeyle ağlıyorum mesela...

17. Neden Clannad After Story'nin finalini her izleyişimde ağlamak zorundayım! :( Şu an buruk bir gülümsemeyle ağlıyorum mesela...

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Anladım 2. sezonda olacak :D Evet çok tatlı ya :3

2. (See 17 other replies to this status update)

18. Neden Clannad After Story'nin finalini her izleyişimde ağlamak zorundayım! :( Şu an buruk bir gülümsemeyle ağlıyorum mesela...

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Hatırlıyorum o imzayı sorucam sorucam unutuyordum öğrendiğim iyi oldu :D

19. Neden Clannad After Story'nin finalini her izleyişimde ağlamak zorundayım! :( Şu an buruk bir gülümsemeyle ağlıyorum mesela...

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Benim amv ile işim yok zaten FMA'nın amv lerine bakarken buldum :D

20. Neden Clannad After Story'nin finalini her izleyişimde ağlamak zorundayım! :( Şu an buruk bir gülümsemeyle ağlıyorum mesela...

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Bir iki kare vardı ama içinde :D izlediğim amv de bir kaç seriyi birden içinde barındırıyordu da :D Ama güzeldi baya :P

21. Neden Clannad After Story'nin finalini her izleyişimde ağlamak zorundayım! :( Şu an buruk bir gülümsemeyle ağlıyorum mesela...

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Demiştim ya bir amv buldum diye onun için de de clannad vardı ama ne olduğunu pek anlamadım :D Spo sayılmaz yani -_-

22. Neden Clannad After Story'nin finalini her izleyişimde ağlamak zorundayım! :( Şu an buruk bir gülümsemeyle ağlıyorum mesela...

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Bende ona başlamayı düşünüyorum ama tereddütteyim güzel mi nasıl bir şey? :D

23. Bana mı öyle geldi yoksa "Bu gün hangi animeyi izlediniz", "En son bitirdiğiniz anime" konularıdamı silinmiş :D

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Bende diyorum neden hiç güncele gelmiyor bu konu :D Sevdiğiniz amv ler diye bir konu daha vardı oda silindi galiba ya da ben yanlış yere baktım

2. (See 3 other replies to this status update)

24. Ya bu durum olayını ilk başlarda sevmişti amma bir yandanda kötü gibi yani ne biliyim ben bişey yazıyorum sonra yorum yapıyolar(kötü kısım burası değil :D) sonra ben o yorumu görmeyip geç cevap veriyorum[kötü kısım burası :D) sonra kahroluyorum falan yani :(

25. Ya bu durum olayını ilk başlarda sevmişti amma bir yandanda kötü gibi yani ne biliyim ben bişey yazıyorum sonra yorum yapıyolar(kötü kısım burası değil :D) sonra ben o yorumu görmeyip geç cevap veriyorum[kötü kısım burası :D) sonra kahroluyorum falan yani :(

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Ayarlarım kısmından bildirim seçeneklerinden ayarlayabilirsin :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.