Jump to content

Kaxell

Kayıtlı Üye
  • Content Count

3,707
  • Last visited

• Days Won

27

Kaxell last won the day on February 10 2017

Kaxell had the most liked content!

About Kaxell

• Rank
    Such Kekzıl, Much Wow.
  • Birthday 11/01/1996

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

264,209 profile views

Single Status Update

See all updates by Kaxell

1. Digimon geri dönüyormuş!! Hem de bizim gibi büyümüş kocaman olmuş!! Ya da beni kekliyorlar ama doğruysa süper!!! (Evet evde hâlâ digimon kasem var. Anneme attırmıyordum bi ara gidip bakıyım nolmuş :D.

1. Barış

Barış

benden size öneri izlemeyin beyler. şimdiye kadar çocukken izlemeyi sevdiğim şeyleri ne zaman tekrar izlesem Allah'ım ben bunun nesini sevmişim ne salak adammışım ben ya dedim :D önemli olan sizi önceden nasıl hissettirdiği ;)

2. Kaxell

Kaxell

ben hala pokemonun filmini izleyince ağlıyorum o yüzden sıkıntı yok :D abi karakterleri geçtim kimseyi hatırlamıyorum ya. bi de digimonlar aşırı bi badass olmuş hoşuma gitti.

3. LeornKayn

LeornKayn

Ulan bak ulanla giriş yaptım olayın ciddiyetini sen anla :D benim kutu dolusu tasom digimon yu gi oh kartlarım taso şeklinde ama dönen beyblade serim ve sahım vardı hepsi nanay içim yanıyor hatırlatma taso masoları :D koruyamadım :D ama gelirse hoş olur ama büyümüş halleri tabi küçük halleri gelince saçmalıyorlar çocuk işine sarıyor...Kalpsiz bi ejderhaya benzer eleman vardı orada ne uğraştırmıştı ana karakteri

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.