Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

3707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Kaxell kullanıcısının son zaferi 7 Nisan 2022

Kaxell en beğenilen içeriğe sahiptir

Kaxell hakkında

• Doğum günü 11/01/1996

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

343883 profil görütülenme

Kaxell üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Kaxell

1. Digimon geri dönüyormuş!! Hem de bizim gibi büyümüş kocaman olmuş!! Ya da beni kekliyorlar ama doğruysa süper!!! (Evet evde hâlâ digimon kasem var. Anneme attırmıyordum bi ara gidip bakıyım nolmuş :D.

1. Barış

Barış

benden size öneri izlemeyin beyler. şimdiye kadar çocukken izlemeyi sevdiğim şeyleri ne zaman tekrar izlesem Allah'ım ben bunun nesini sevmişim ne salak adammışım ben ya dedim :D önemli olan sizi önceden nasıl hissettirdiği ;)

2. Kaxell

Kaxell

ben hala pokemonun filmini izleyince ağlıyorum o yüzden sıkıntı yok :D abi karakterleri geçtim kimseyi hatırlamıyorum ya. bi de digimonlar aşırı bi badass olmuş hoşuma gitti.

3. LeornKayn

LeornKayn

Ulan bak ulanla giriş yaptım olayın ciddiyetini sen anla :D benim kutu dolusu tasom digimon yu gi oh kartlarım taso şeklinde ama dönen beyblade serim ve sahım vardı hepsi nanay içim yanıyor hatırlatma taso masoları :D koruyamadım :D ama gelirse hoş olur ama büyümüş halleri tabi küçük halleri gelince saçmalıyorlar çocuk işine sarıyor...Kalpsiz bi ejderhaya benzer eleman vardı orada ne uğraştırmıştı ana karakteri

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.