Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

3707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Kaxell kullanıcısının son zaferi 7 Nisan 2022

Kaxell en beğenilen içeriğe sahiptir

Kaxell hakkında

• Doğum günü 11/01/1996

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

342334 profil görütülenme

Kaxell üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Kaxell

1. Dönemin en iğrenç animesi: http://www.turkanime.tv/anime/mahou-shoujo-ikusei-keikaku

Bütün gecemi bunu izleyerek harcadım bi de... O kadar berbat ki 10. bölüme kadar geçerek gelebildim. Hani onda da kimler ölücek diye merak ettiğimden.

Hikaye 0. Anime Madoka gibi olmaya çalışan yandan yemiş uyduruk bir şey. İçinde ne madoka'daki derinlik var ne de duygu yoğunluğu. Ana karakter allahın cezası klişe pembe saçlı aptal salak beceriksiz zırlak shoujo kızı. Üç dört tane sağlam yan karakter var onları da çatır çatır kesiyolar. Eğer durduk yere sinirinizi bozmak ve güne kötü başlamak isterseniz sizi sabahlatabilecek yegane anime budur.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kaxell

Kaxell

Bu cikmadan once bayagi reklamini yapmislardi ya. "cok guzel olucak vs. vs." diyip duruyolardi.  tamamen fosmuş aslinda. 

3. LeornKayn

LeornKayn

Kabul et ve kabul edelim bence :D sırf kızlar var hareme iki üç bir şey bulurum diye izledin bu seriyi :D hikayeden değil :P 

4. Kaxell

Kaxell

tabiki de evet! :P ama haremi çoktan dağıttım ben. bunda sırf kızlar varmış diye baktıydım, hikaye güzel olsa ekstra bir artısı olacaktı. :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.