Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kaxell

Kayıtlı Üye
  • Content Count

3,707
  • Last visited

• Days Won

27

Kaxell last won the day on February 10 2017

Kaxell had the most liked content!

About Kaxell

• Rank
    Such Kekzıl, Much Wow.
  • Birthday 11/01/1996

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

261,423 profile views

Single Status Update

See all updates by Kaxell

1. Şuna bir açıklık getirelim. Fanfiction: Hayran Kurgusu. Yani izlediğiniz bir dizinin, animenin ya da okuduğunuz bir mangadan esinlenerek yazdığınız bir hikayedir. Eğer tamamen bağımsız ise bu bir FF değildir! Aynı fan artta olduğu gibi.

1. Show previous comments  25 more
    2. LeornKayn

LeornKayn

Çok güzel oldu valla bu sohbet yazar klübü gibi :D Benim yazdığım bu hikaye profilimi ziyaret etmiş olanlar görür orada kopuk kopuk hikayeler sözler oradaki bazı muhabetlerin geçmişini anlatıyor 2.hikayem kısacası defterin tekine yazdığım bir hikaye var...Bu hikayede Milanya üzerinden hem farklı hikaye çıkartıp hemde bi kaç olaya ışık tutayım hemde azda olsa gelişirim diye yazıyorum açıkçası sendende bekliyorum bir hikaye ben Zeynep abla...bende okuyacağım ffleride işte şu Lysmuhabeti kafamı...

3. LeornKayn

LeornKayn

Lys muhabeti kafamı çok meşgul ediyor bu kafayla zor okumam ancak şu nefret edilisi sınavları verdikten sonra okuyabilirim sonuçlar gelmeden :))

4. Vega

Vega

senin sınavlar vardı dimi yaaa umarım istediğin gibi olur (: hayal gücüne hastayım LEOOOOO :D kafan rahat olunca kim bilir neler çıkar ortaya o_o ben yazma özürlüyüm yawf çabuk sıkılıyorum benim yazarken sıkıldığım bir şeyi insanlar okurken neden sıkılmasınlar diyip bırakıyorum okumak daha kolayıma geliyor bende yazma üşengeciyim galiba :D

• Create New...