Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

3707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Kaxell kullanıcısının paylaşımları

1. Vazgeçtim suumatsu no izetta'yı da izlemeyin. Acımadan vuruyorlar içim kanadı içim... Yuri sanmıştım ben bunu dram ve sonsuz trajedi değil. :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kaxell

Kaxell

Spoiler

39K78ci.png

3. historianWeeb

historianWeeb

İnsan değilim ben ama gerçek bu sadece ölmesi için yaratılmıştı :D

4. Kaxell

Kaxell

o ölsün zaten salak bi karakterdi. biancanın üzülmesi koydu bana :P

2. 2016 sonbahar dönemi izlenmesi gerekenler: Yok. 

Ciddiyim. Kaliteli çizimli iki spor animesi bi dene de yuri var. 

Shuumatsu no izetta: ikinci dunya savaşı, büyü, yuri.

Yuri on ice: Yaoi, buz pateni. 

Keijo!!!!!: Anlatılamaz bir spor,  yuri.

Çok boş bir dönemdi. Zaten rezero da biteli yil oldu. En azından kış dönemi güzel olucak. (Çok güzel olucak.Listemde 10 anime var. )

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Drifters ve 3-gatsu no lion var.

2. Barış

Barış

sadece drifters ile one piece izliyorum bu sezon. anime izlemeye başladı başlayalı geçirdiğim en kötü sezon...

3. Kaxell

Kaxell

Drifter's a baktım da konusu çok ilgimi çekmedi. Hani izlenmezse olmaz gibi gelmedi. 

3. Citrus ve Netsuzou Trap anime oluyor!! Iki yeni yuri haberini aynı anda yaptılar bi de, 2017 güzel olucak. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°).

4. Kasım Güncellemesi II: 1. 34 ve 35. bölümler gelmiştir. 2. İkinci savaş başlamıştır. http://pusulaprojesi.com/bolum-35/ 3. Geriye paylaşabileceğim 6 bölümlük materyalim kaldı, 2. savaş bittikten sonra bir süre yeni bölüm yazmak için ara vermem gerekebilir.
  5. Shadowverse oynayan var mı? Hearthstone gibi, ama hızlı ve waifulu. Steam'e de yeni gelmiş. Bir haftadır falan oynuyorum bayağı eğlenceli. 

2. Kaxell

Kaxell

Nickim Kaxell , ID'm: 609536482 

Eğer oynarsan arkadaş olarak ekle maç atarız :)

3. Krivetz

Krivetz

Şuan indirdim hâla denemedeyim :) Ama aklımda ;)

4. Kaxell

Kaxell

Tamamdir ^^. Steam'deki türkçe yorumlarda, yok çok adaletsiz yok şunu eksik falan diyorlar da onlara çok aldırış etme. single playerdaki bütün hikayeleri bitirdikten sonra tam anlamıyla öğreniyorsun oynamayı :D 

6. Universitedeki anime kulubunun yonetimini bir haftaligina ele gecirdim ve su an okuldaki her panoda tasarladigim Rem posteri var :P.  Rem > Emilia demenin daha iyi bir yolu yok herhalde. Bunu da okuldaki basarilarimdan biri olarak yaziyorum.

1. sadece okan

sadece okan

yönetim nasıl izin verdi ona :D

2. Kaxell

Kaxell

Abi kulup etkinkigi adi altinda yaptigindan imza atmalari yeterli oluyor panolara asmak icin :P  

7. Shelter'ı izlemeyen kaldıysa hala biraz bilgi veriyim: 

Shelter 6dakikalık bir animedir. Yapımı Crunchyroll (uluslararası anime yayın sitesi) ve de A-1 Studios (SAO, Fairy Tail, Ao no Exorcist vs. vs.) işbirliğiyle yapılmıştır. Yönetmeni Japon değildir, Porter Robinson ve Madeon (müzik yapımcıları) tarafından yönetilmiş, kurgulanmıştır. Porter Robinson hayalini gerçekleştirmek için masrafların çoğunu cebinden çıkarmıştır. (bir hesaplama yapınca 24 dakikalık AAA kalite bir anime bölümü yarım milyon dolara mal oluyor. Yani bu adam yaklaşık 125bin dolar harcamış.)  

Bundan özel bir kazancı olup olmadığını bilmiyorum. Zaten yapılan röportajlarda falan A-1 Studios Robinson'ın ne kadar "anime sevgisiyle" dolu olduğundan bahsediyor. Ama sonuçta ortaya muazzam bir eser çıkmış. Hem müziği hem de ambiyansı bu dönemin her animesinden daha iyi. 

8. Kasım Güncellemesi I : 1. 33. Bölüm gelmiştir. İkinci savaşa son 3-4 bölüm kalmıştır.
  9. Teşekkür ederim ! ^^ kimse takmıyor başganı oylama yapıp kafalarına göre anime izliyolar :D halbuki sırada puella madoka vardı :P
  10. bu japonyadaki üniversite daha gitmeden beni kanser etmeye başladı. adamlara başvuruda sayfalarca çalışma planı yazdım, gelicem şu şu dersi alıcam şunları yapıcam vs.vs. diye, bana verdikleri cevap "bak bunları yazmışsın ama başvurunu kabul etsek bile bunların hepsini yapabileceğin anlamına gelmez" diyolar. 

11. Ekim Güncellemesi: 32. Bölüm gelmiştir!
  12. SHELTER'I İZLEDİNİZ Mİ? Dehşet mükemmel ötesi bi şey olmuş ya! Uzun zamandır üzerime böyle öküz oturmamıştı. 6 dknızı ayırıp izleyin, pişman olmayacaksınız. :')

1. historianWeeb

historianWeeb

demin dinliyordum güzel olmuş cidden 

13. Bazı gerçekleri itiraf etmenin vakti gelmiş. Animeye ilk başladığım vakitlerde, SAO'nun ilk yarısı final verdiğinde ağlamış ve bir hafta etkisini atamamıştım. Sonrasında kiritoya gıcık olup kendi hikayemi yarattığımı görmezden gelirsek şimdi animeyi unutup tekrar izlesem aynı etkiyi almayacağımı düşünüyorum. Bunu şu müziği dinledikten sonra yazasım geldi:

1. LeornKayn

LeornKayn

Ben en başından beri Kirito'nun balonsu yapısını ve ne ayaksa sürekli Harem oluşturmasına gıcıktım ulan gruptaki erkekler nereye gitti abi neden gidiyorlar neden sürekli gruba kızlar ekleniyor bu kadar  mı erotik çocuk Kirito...Benim Soa'da en üzüldüğüm sahne ilk sezon Kirito ile konuşan o gariban acemiler grubuydu hepimiz o gruba ne olduğunu biliyoruz...Soa'dan en zevk aldığım sahneler ise Rpg oynadıkları kısımlardı...Onun dışında bende şunu dile getireyim hiç getirmemiştim açıkça Soa " gereğinden fazla şişirilmiş bir seridir"

2. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Japonların "değişik" beyin yapısı yüzünden böyle oluyor. İlla harem olacak, illa bir loli, bir koca memintolu olacak. İlla birden başka eş olma potansiyeli olan karakterler olacak. Sinon saçmalığı da bunun göstergesi zaten.

3. Barış

Barış

lanet editörlerin baskısı yüzünen ve japonyadaki kültür yüzünden her seride klasik harem oluyor. halbuki anlayamamışlar iyi bi kaliteli kız karakter 5 tane saçma erotik gereksiz yan harem kızına bedel. asuna var işte öbürlerine ne gerek var.  ilk sezondaki oyunda hapis kaldıkları daha doğrusu kiritonun tek takılıp rpg yaptığı yerler benimde çok hoşuma gidiyordu. sonradan yazar zevk alarak yaptığı işi bırakıp editörlere ve salak japon kültürüne boyun eğerek daha popüler olmanın peşine düştü. kimsa sanatsal bişeyler yapayıma kafa yormuyor. light novel'lar malesef böyle manga mantığıyla bölüm bölüm çıkyor popüleriteye göre devamı geliyor yada ipi çekiliyor.

14. Bu vidyodan sonra insanları iki kez sorgular oldum:

1. Kaxell

Kaxell

You Tube'un karanlık tarafı..

2. historianWeeb

historianWeeb

melon pan bu ne bekli10 

15. Haftasonundan beri hastayım, sesim falan gitmiş. Oda arkadaşıma dedim ki "bak ben ölüyorum, o kadar tencere tava aldık gel bi tavuk suyu çorba yapalım."  

Çocuk gaza geldi, "dur sen bana bırak malzemeleri alıyım gece yaparız" dedi.

Ve yaptık.

Ama yapmayaydık eyiydi.

Tavuğu çiğ yesek daha lezzetli olurdu. Hikayenin anafikri yemek istiyorsanız ve iki sakallı adamsanız dışardan söyleyin.

2. Kaxell

Kaxell

Valla üçuncü atom bombası faciasiyla karşılaşırız :P

3. Heimatlos

Heimatlos

aman düdüklü tencereden kafası kopanlar var memleket de dikkat edin :D

16. Son zamanlardaki en büyük hayal kırıklığım Yuri on Ice'ın ismini çocuksu bir hevesle ilk bölümüne bakmamdır. 

2. Kaxell

Kaxell

Ctly868UkAAFLlj.jpg

3. jans09

jans09

Ama google amcaya sorunca çıkan manzara fena yanii.... hangi anime/manga bu?

4. Kaxell

Kaxell

Re:Zero'nun finalinden sonraki hikayenin devamı :).  Mangası daha yok, kitabı iki hafta önce çıktı, bu kitaptaki çizimlerden biri. 

17. Telefonum o kadar zeki ki tekrar başlattığımda kapandıktan sonra salak açılmayı unutuyor. 

1. Kaxell

Kaxell

oh twittera çevirdim burayı iyice..

2. LeornKayn

LeornKayn

Twitterdan daha kaliteli çünkü insan laçkası değil

3. Kaxell

Kaxell

O yuzden twitter kullanmiyorum ya :P

18. "Bu dönem 9 ders alıyorum, uzun süre buralarda yokum" derdim ama 3 senedir fark ettim ki meşgul olduğum her sefer foruma daha fazla giriyorum :D . O yüzden gene buralardayım, ama hayıflanmak ve sızlanmaktan başınızı şişirebilirim. 

1. historianWeeb

historianWeeb

Ne güzel, benim de planlarım öyle her hafta rutin 'Osmanlicada ne zormuş, arap alfabenize... "Diye post atmayi planliyorum :DD

2. Mileydi

Mileydi

Buradasın burdasiniz buradayız ? Ertuğ noldu Japonya işi ??

3. Kaxell

Kaxell

martta ordayım, hatta 9 ders almamın sebebi de orada alcağım bazı dersleri saydıramayacak olmam :D

19. cuma günü okul mu başlar ya??

1. LeornKayn

LeornKayn

İmam Hatipse başlar 

2. Kaxell

Kaxell

la olum bizim okula mescit bile zor yapıldı

3. LeornKayn

LeornKayn

O zaman sizin okul inançsızlık içinde inaç çekiyor bence gizemli olaylar var araştır...

20. Eylül İkinci Güncelleme: 1. 28,29,30 yayınlandı. İkinci savaşa yaklaşık 10 bölüm kaldı. 2. Küçük bir anket açtım. Siteye bilgisayardan girerseniz görebilirsiniz.
  21. vay be... vay be... senenin en güzel animesi bitti be... 

1. Kaxell

Kaxell

AMA SON BÖLÜM HAKKINDA DİYECEKLERİM VAR!  2. SEZON SPOİLER'I İSTEMEYEN OKUMASIN! 

Spoiler

Bölümü Emilia'ya ilan-ı aşk ettikleri noktada bitirdiler. İyi tatlı bir bitiş oldu, ama sonrası tam bir hüsran acı ve keder çorbası.  Rem başka bir cult tarafından saldırıya uğruyor, herkes tarafından unutulup komaya giriyor, Subaru bunu fark edince intihar ediyor ama çoktan kaydedilme noktası betelguese'i öldürdükten sonraya geçtiğinden bir şey yapamıyor. 

2. Kaxell

Kaxell

Spoiler

Keşke konuşmanın son saniyesinde Subaru Rem'den bahsedince Emilia'nın "Rem kim?" demesiyle bitirselerdi. Büyük ihtimalle satışları düşürmemek ve ikinci sezonun çıkıp çıkmayacağı belli olmadığı için mutlu sonla bitirdiler. 

22. Yurda geçtikten sonra açılan bilgisayar ve karşına şöyle bir güzelliğin çıkması: 7ADnV5.png

1. Red-King

Red-King

Yok artık 15 ms, yanlış görüyorum tabi ki :D

2. Amygirl
    3. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Türksat'ın yanında yurt mu buldunuz :D

23. Bugün gittim "ünlü türk yemekleri" adlı bir kitap aldım. "Benden sağlam koca olur" imajıma +15 yetenek puanı ekleyip japonyada kız bulma operasyonu hazırlıklarına son hız devam ediyorum. Eğer başarılı olursam birgün forumdaki herkesi yemeğe çağırıcam ahada buraya yazdım. :P

2. jans09

jans09

Ben sana çıraklık ederim :D

3. Heimatlos

Heimatlos

tamam o zaman adresi verirsin :D

4. LeornKayn

LeornKayn

Adamda para var.Çaktırmıyor ama iş hedefi olarak Japonya Mali Bakanlığını hedefliyor...Yapar yani...Bana yol paramı da ver Ertu-dono artık sana dono deriz :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.