Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

3707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Kaxell kullanıcısının paylaşımları

1. Yeminle her hafta aynı gün aynı saatte lanet okuyorum şu aptal anime yüzünden! Tam bitti oh güzel mutlu son dediiiiiiiiiiiiiiiiiiik gene en başa döndük! Kanser oldum burada el insaf! 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Bitmesini boşuna beklemiyorum ben :) Şimdi işin yoksa 1 hafta bekliceksin :D

3. Kaxell

Kaxell

25 hafta dayanamazdım ama :P

Ya torucon'da betelgeuse'in cosplayini yapmak istiyorum ama taklit etmem imkansız :D

4. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Bence çirkinleşmeye gerek yok :D

2. Eylül Güncellemesi: 1. Bölüm 24,25,26,27 yayınlandı. Bu dört bölüm Ön Elemelerdeki ilk savaşı içeriyor. Bunun gibi, ama daha da korkunç 8 savaş var.
  3. Re:zero'nun oyunu 23 Mart 2017'de çıkıyormuş. Bilin bakalım 14 mart'ta kim Japonya'ya gidiyor?? Valla diğer koniçivalarla beraber gece sıraya girer beklerim. Zaten Steins;Gate'in görsel romanını yapan şirket yapıyormuş, hiç acımam çadır kurarım. 

1. Red-King

Red-King

Umu.

İzdiham olur bence, çadır falan kalmaz ortada :P

4. Kapak resmimdeki kızı dünyanın en güzel çizilmiş anime kızı olarak ilan ediyorum. Aksi olan varsa çizimlerle gelsin kapıştırmaya hazırım. 

2. Kaxell

Kaxell

Oh be! Aynen bazılarını gördüm de hangi çizerlerin olduğunu bilmiyodum. bunları direkt favorilerim çok sağol :D 

5. Yalnız yeni site bayağı bi havalı oldu:  PP.com Wordpress iyi hoş da aynı zamanda çok korkunç. Temayı türkçeleştiriyim diye yanlış kodlarda bir oynama yaptım site başıma yıkıldı. Her şeyi resetleyip en baştan yaptım beynim patladı. 

2. Kaxell

Kaxell

0dan yapmadım, (denediğim oldu da 10 saatten fazla sürüyordu) wordpress'te uygun bir tema bulup kişiselleştirdim., teşekkür ederim :D

6. Kaxell

( 16 / 16 ) RWBY

Orjinal sesiyle mi yoksa Japonca seslendirilmesiyle mi çevireceksiniz merak ettim. Kolay gelsin şimdiden
  7.  Gülmekten karnıma sancı girdi.  

8. An itibariyle kissanime'de top 10 listesinde Re:zero birinci sıraya oturdu. 21. bölüm o kadar güzeldi ki bir an korktum ya bunların hepsi rüyaysa diye... 

White Fox yaptı mı tam yapıyor ya...  Steins;Gate'te de böyle olmuştu, 2 yılda bir en iyisini çıkarıyorlar sonra uzun süre böyle seri arıyoruz... 

9. Millet Daisuki'de şu an çekiliş var orjinal anime figürü veriliyor. Anket doldurmanız gerekiyor, ingilizce, bir bakın derim: http://www.daisuki.net/tr/en/contents/questionnaire.html?icid=TOP_Banner

10. Kaxell

Başka Dünyada Geçen En İyi Animeler

hahahah re:zero'nun tanımı çok güzel. sıradan, sakin, sanki şey der gibi: "yav bildiğiniz hikaye işte o kızı kurtarır kız onu falan filan..." bu yüzden hemen düzeltiyorum: (İlk bölüm spoilerı). Bu iyiliğin karşılığını ödemek isteyen Subaru da, tanımadığı beyaz saçlı kıza yardım etmeye karar verir, saplantılı şekilde aşık olur ve onu hayatta tutucam diye beş yüz milyon milyar kere ölür öldürür süründürür ...
  11. Agustos Guncellemesi 2: 1. Stajda boş vaktim vardı. Yeni site tamamlandı. www.pusulaprojesi.com (Çok büyük bir sıkıntıdan dolayı tekrar kapattım. Bu hafta içinde yeniden açmaya çalışıcam. ) 2. 20. Bölüm geldi. 3. 2. Savaşı yazmayı bitirdim. Normalde 5 sayfa yazıp hemen bitirecekken aklıma gelen bir fikir üzerine hikaye degişti, savaş 40 sayfa (!) sürdü.
  12. Arkadaşın tekiyle konuşuyordum adam 3GB'lık sadece Rem'den oluşan resim koleksiyonu olduğunu söyledi. Çocuk Pixivdeki bütün fan artları wallpaperları indirmiş atmış klasöre... Verir misin diye sorduğumda da abi kimseyle paylaşamıyorum Remi dedi. En son Rem için haremimi yıktığımı söyledim, saygıyla eğildi ama gene vermedi...14055031_1430872143595438_39200452702692 

1. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Zibilyon tane insan tarafından görülmüş resimler için kimseyle paylaşmıyorum diyebilmesi bile ayrı bir yetenektir boşver :D

2. Kaxell

Kaxell

Ya işsiz herif hepsini indirmek saatlerimi aldı o yüzden paylaşmak istemiyorum diyo :P

13. Rol Yapma Sorusu: Bir aksiyon animesinde çift kişilikli bir ana karaktersiniz. Kişilikleriniz ilki sessiz, güvenilir, arkadaş canlısı ve A kişisine aşık.  İkincisi, lider yapılı, ciddi, gaddar ve B kişisine aşık.  Eskiden, sadece birinci kişiliğiniz varken savaştıkça ikinci kişiliğinize geçtiniz. Şu an, ikinci kişiliğiniz aklınızdan silindi. Size aşık iki kız/erkek var. A kişisi, sizin ikinci kişiliğinizi yok etmek için size ve arkadaşlarınıza ihanet etti. Bu sayede normal hayatınıza döndünüz. B kişisi ise, ikinci kişiliğinize dönmeniz için sizi normal hayatınızdan alıp savaşa tekrar soktu. 

En sonda, iki seçeneğiniz var. İlki, A kişisiyle yaşayıp normal hayatınıza tekrar dönmek. İkicisi, B kişisiyle yaşayıp alternatif bir dünyanın lideri olmak. 

İkinci seçenekte devamlı savaşmanız gerekecek. Ve acı çekmeye devam edeceksiniz. Ama ilkinde de sizin iyiliğiniz için bile olsa size ihanet eden birini seveceksiniz. 

Ne seçersiniz? Neden?

2. Kaxell

Kaxell

Pelin aklımı okudun :P Bana biri böyle bir soruyla gelse bende A'yı seçerdim. 

Bu sorunun doğru bir cevabı yok, sadece ne gibi fikirler çıkar onu merak ettiğimden sordum. Ama doğru bir cevabı olmasa da net bir cevabı var. 

Genç B kişisini seçiyor. Kendisine ihanet eden biriyle sahte ama mutlu bir hayat yaşamaktansa A kişisini affediyor ve normal yaşamına döndürüyor. 

Sonra, B kişisinin sorununu çözmeye çalışıyor. B kişisi onu tekrar savaşa sokacak kadar ileri gitmişse bunun bir saplantı olduğunu fark ediyor. 

Lider olduğu dünyayı yok etmeye çalışıp, normal dünyada geri dönüyor ve B ile evleniyor. 

Evlendikten sonra sancılı bir sürece giriyorlar. B kişisi genci bir dakika bile görmediğinde kafayı yiyor. 

Bu süreyi, önce bir saat, sonra bir güne çıkarıyorlar. 

Ve yavaş yavaş B bağımsızlığını kazanıyor. 

14. Yaz döneminde izlenmesi gereken animeler: 1. New Game!  (Hayattan Kesit, Moe) 2. Kono Bijutsubu ni wa mondai ga aru (Hayattan Kesit, Moe, Romantizm)  3. Tales of Zestiria (Aksiyon)

(Bu dönemki bir ay geç oldu hepsine anca bakabildim.)

İlk bölüm izleyip karar verebilecekleriniz: Orange, Re:LİFE, Qualia Code, 91 Days...

2. Kaxell

Kaxell

gördüğüm en klişe animelerdendi ya. gri saçlı kız eğlenceli gibiydi, dediğin gibi savaş sahnesinde de para harcamışlardı ama bunaldım dayanamadım daha fazlasına...

3. Tensai-san

Tensai-san

bunlar dışında bide amanchu hoşuma gitti benim o da güzel bi slice of life serisi bence

4. Kaxell

Kaxell

amanchu fazla tatlıydı ama karakterlere bağlanamadım pek :P

15. Oyunumuz Gamescom'a gidiyor! Staj yaptığım şirket iki haftadır manyakça uğraştığımız ve demosunu çıkardığımız oyunu Gamescom'daki standına götürecekmiş. Hedef kitlesi 7 yaş ve altı olmasa fotoğraflarını koyardım ama çok utanıyorum :D 

2. LeornKayn

LeornKayn

Adam Games.com'da sesi çıkmıyor vay be :D nese yarın belki twichte çıkarsınız görürüz bu sene Türkiye'ye yönelikmiş fuar öyle duydum.

3. Kaxell

Kaxell

Abi gamescom'da değilim , benim çalıştığım şirketin başındaki kişi ve bir çalışan gitti. Ben onlara proje demosunu verdim, orada açtıkları standta bir bilgisayarda gösterecekler oyunu. 

16. Arkadaş bana da annem ban attı eve gelme dedi, peki forumda konu açıyor muyum? Az mantık yav. 

17. Kaxell

Sword Art Online Dizisi Duyuruldu!

Eğer Edge of Tomorrow gibi yapacaklarsa güzel. (Bilmeyenlere: All you need is kill mangası değiştirilerek batı sinemalarına adapte edilmiştir. ) Yoksa hiç uğraşmasınlar bile. Özellikle haremi kaldırmaları gerek. Ya da adam gibi harem kurgulasınlar Kirito insanı kanser etmesin.
  18. Ağustos Güncellemesi: 1. Orijinal Karakter Çizimleri Sekmesini açtım. Bilin bakalım kim var?? 2. 18. ve 19. bölümler geldi. Bir sonraki bölüm 2 haftaya gelir. 3. Site bayağı eskidi. Yenisinin eli kulağında... 4. Yazmaktan övündüğüm "asıl savaşlar"ın ilkine birkaç bölüm kaldı. İkinci savaşa 15 bölüm var. 5. Kitabın üçte biri bitti . Her şey bitince yaklaşık 70-80 bölüm edecek.
  19. Bıktım bu araba markasından!!!! 17 bölümdür dedim kekzıl sakin ol bak bu subaru iyi çocuk aslında salak değil, çabalıyo ölüyo falan eninde sonunda uğraşıyo başarıyo dedim.

ama YOOOKKKKKKK. ADAM OLMAYACAĞINI ANLAYAMADIM! Terbiyesiz beceriksiz aptal salak embesil iq'su bir elin parmağını geçmeyen kirito özentisi hastalıklı LPG li  3 çeker araba markası!

Hala konuşuyo bide!!!!! Hala hala diyo ki yok ben seviyom yok görmek istiyom ldrghdrsşlıjhw ğ0 3bpyn9n*y 06qb7.şmq

1. Red-King

Red-King

Sakin ol kekzıl :D

2. Perfectum

Perfectum

Kekzıl duygularıma tercüman olmuşsun :D

20. giphy.gif

1. LeornKayn

LeornKayn

Ağla spoiler yedim zaten seriyi izleyecektim sözde :D

2. Kaxell

Kaxell

Bu spoiler değil son bölümün espirisi :D 

21. OP'de Subaru'nun yanında mavi saçli bir maid var, onu tanıyan var mı acaba? Hatta Ram'a benziyor qweqqwe

22. yeter ya

yeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeter

2. Papyon

Papyon

Outbreak company izledikten sonra ben

3. Papyon

Papyon

Ayrica bahsettiğin Re:ZERO'nun yarin çıkacak bölümüyse bayağı kişiyi üzersin bilgin olsun.

4. Kikuchi
  23. Bu yaz güzel bir anime yok mu yoksa bana mı bir şeyler oldu? Normalde her dönem başı anime tavsiyesi yapardım ama bu yaz tavsiye edecek bir şey yok arkadaş. hepsi mi sıkıcı olur be. Bıkmadan izlediğim iki şey var: Re:zero ve re:zeroyu izledikten sonra üstüme oturan öküzden kurtulmak amacıyla izlediğim New Game!. Bunlar haricinde bir şey izleyemiyorum. 

1. Barış

Barış

alderamin umut vaad ediyor efsane olabilir. planeterian ilk başta iyiydi dramı falan baya sağlamdı da çabuk sıktı kızın sonsuz konuşması insanı bayıyor. amaama var slice of life oda baya iyi.

2. Kaxell

Kaxell

Trails in the skyın konusu çok hoşuma gitmedi ya. Slice of lifedardan da çok ilgimi çeken bir şey bulamadım. Orange fena değil gibiydi ama ondan da sıkıldım. Relife'ın mangasında güncelde olduğumdan aynı şeyleri tekrar izlemek içime sinmedi 

3. Barış

Barış

konusu klasik alderaminin konusunda bi olay yok. baş karakter çok zeki taktikler geliştirecek galiba ben ondan izliyorum. leloush kadar olmayabilir ama bununda kendine göre bi karizması var

24. ......................................................................... nani? daha önce saçma listeler görmüştüm de, bu liste ayrı bir garip.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.