Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

3707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Kaxell kullanıcısının paylaşımları

1. Emilia'nın seiyusunun söylediği ending:
  2. Re:zero'da 16. bölümün son sahnesinde gördüğünüz şey bir ejderha değil ;) 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kaxell

Kaxell

hahah ne olduğunu söylemedim ama :D hem ejdarha olsaydı çok klişe olmaz mıydı?

Belki puck'tır diyicem ama Rem'e Ram'den herhangibir işaret gelmedi. Emilia ölmüş olamaz. :D 

Yeni boss yeni maceralar^^

3. Kikuchi
    4. Tensai-san

Tensai-san

uçan bi deniz canlısı :1f61d:

3. No Game No Life'a film geliyor: 

1. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Film dediğin live action mu uzun metraj mı?

2. Kaxell

Kaxell

yok anime filmi geliyo, bir saat falan olur büyük ihtimalle, 6. arcı yaparlar.

4. Spoiler!!! (ileriki bölümlerde gelecek bir cadı ile ilgili)
  5. Re:zero 16. bölüm trailerı: 

1. Red-King

Red-King

Senin şiveni...

Bu arada sadistik ?? Subaru ne hallere düşüyor böyle ya... 

2. Kaxell

Kaxell

Kız kaç tane koca eskitmiş o yaşta... Akıl hastası olduğundan tam da oun yapabileceği bir şey :D

6. Satella iz coming. Posterde Emilia'nın bakışları heç hayra alamet değil. Zaten openingin sonunda başının üzerindeki 6 eli görmüyor. Aceb neden altı tane el var orda? Acep neden Subaru'ya acır gibi bakarak elini uzatıyor? Kafamda deli sorular...
  7. Uzun saçlı Rem: 

2. LeornKayn

LeornKayn

Bu seride baya baya ünlü oldu yaw 1 bölüm izleyip bıraksam mı :D

3. Kaxell

Kaxell

seni döverim :D 

ilk bölümü 45 dakika. izle zaten bırakamayacaksın :P

4. Huseyinekrem

Huseyinekrem

İzleme dur hele bi sezon bitsin :D

8. 2 senedir cevrilmesini dört gözle beklediğim koiken otome gorsel romaninin ingilizce cevirisini tamamlamişlar. Hazır megadimension da steamdeyken bos vakit oldürme oyunlarimi buldum.

9. Bölümden sonra göğsüme bir öküz oturdu be.
  10. Re:zero'nun şu ana kadar ki en iyi bölümü yanınlandı. Sansür yok. OP ve ED yok. Emilia yok. Sadece vahşet. Sadece kan ve imkansız bir çaba... Herhalde yeni sezon gelsin diye para harcadığım ilk ve tek anime bu olucak.  

2. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Para harcamak derken hocam?

3. xemerius

xemerius

Merak ettim simdi ama 1 hafta boyunca izleyemicem -_-

4. Kaxell

Kaxell

kapanışı film gibi yapmışlar ya. subarunun kesik kafası karla kaplanırken Puck'ın uzaktan bakması, yapımcı isimlerinin kırmızı şekilde parlayarak ekrandan akması falan acayipti. 

Amazon'dan ilk iki volume'un bluray'ini satın alıcam. Birkaç aya tekrar para biriktirip bütün volume ları almayı planlıyorum. 

11. Şu ana kadar çizilmiş en iyi Emilia fan artı: http://touch.pixiv.net/member_illust.php?mode=medium&illust_id=57747839

2. Kaxell

Kaxell

Bence yeterince giyinik :P

Hatta fazlasiyla giyinik :P

3. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Onu tel wallpaper'i yaparsam bizimkiler beni yer :D

12. Yabancı anime severlerin katıldığı 18 bin kişinin ankete göre en beğenilen 15 bahar animesi şöyle sıralanıyor: 15. Magi: Sinbad no Bouken - 364 oy 14. Mayoiga - 400 oy 13. Joker Game - 420 oy 12. Flying Witch - 464 oy 11. Sousei no Onmyouji - 554 oy 10. Gakusen Toshi Asterisk 2. Sezon - 602 oy 9. Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta? - 665 oy 8. Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge - 833 oy 7. Sakamoto desu ga? - 953 oy 6. Kiznaiver - 1,068 oy 5. Koutetsujou no Kabaneri - 1,106 oy 4. Bungou Stray Dogs - 1,423 oy 3. Boku no Hero Academia - 1,531 oy 2. Ansatsu Kyoushi 2. Sezon - 1,635 oy 1. Re:Zero - 1,951 oy #Sonuçlar top 3 deki sıralama haricinde çok şaşırtıcı gelmedi. Boku no Hero Academia'nın yeni bir shounen türü anime olmasından dolayı birinci, re:zero gibi hastalıklı bir animeyi 3. beklerdim. Kaynak: GoBoiano
  13. Evett. Herkes Subaru'dan nefret ettiğine göre Re.zero tam olarak başladı diyebiliriz. Bu son iki bölüm çok sinir bozucu olsa da artìk işler eğlenceli olucak

14. O kadar kaçmama rağmen bana en korkunç re:zero spoilerını veren facebook arkadaşlarıma inşallah ayağınız burkulur da merdivenden düşerken boğazınıza şemsiye ucu girer dileklerimi buradan göndermek isterim. ulan, insafsızlar! zaten dokunsan ağlayacak haldeydim ayıp değil mi BE! 

2. fl0xz

fl0xz

1280x720-mKc.jpg

3. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Geçmiş olsun :)

4. Kaxell

Kaxell

kaçsın remle. NEREYE KAÇACAK NEREYE! !!! 

GEBERİP DURUYOR Bİ KIZI KURTARAMADI! 

"SPOİLER SPOİLER SPOİLER SPOİLER"1!!!!1

ve kurtaramayacak... 

15. Re:zero'nun son bölümü "çöptü". hemde acayip gerekli ve çok güzel  bir "çöp". Eğer bu bölüm olmasaydı Subaru'nun ne kadar sıradan bir insan olduğunu anlayamazdık. Bencil, güçsüz, ve acı çeken bir çocuk olması onu  normal OP ana karakterlerden ayıran en büyük özellik. Ama, bugün yaşadığı bu çöküşten sonra tekrar yükselişini göreceğimizi düşünüyorum. Eğer sürekli ölmezse... hihahahahah. 

1. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Bana gereğinden çok öldürüyolar gibi geldi. Neyse aldım beklemeye hele bi tamamlansın :D

2. jans09

jans09

O benim de tamamlansın izleyim listemde :)

16. Selam! Sırayla cevaplandırıyım sorularını :) Web romanı formatı çok sevdiğim yazarların hikayelerine ilk başladıkları ve büyüttükleri şekil olduğundan onları örnek alarak hazırladım. Yani bittiği zaman kolaylıkla kitaba çevrilebilsin diye. ;) Herhangibir fanfiction ya da wattpad gibi platformda yazmamamın sebebi basit: Bu bir hayran kurgusu değil. Kendi evrenimde kendi kurallarımla hikaye şekilleniyor. Aynı zamanda çok popüler platformlarda "sıradan ve uyduruk" bir hikaye olmasını istemiyorum. Amacım P. Projesi'nin kendi başına yükselmesi. Popüler olmasından ziyade okurların şans eseri okuması ve başka insanlarla paylaşması daha eğlenceli geliyor. O yüzden reklamını yapmak, büyük kitlelere ulaşmak vs. benim için bir öncelik değil. (Ki daha asıl hikayeye giremedim bile. Bu 20 bölümden sonra yaşanacaklar insanlari ya çekecek ya da itecek.) Çizim işini hallettim bile :) Tumblr ve devian art gibi sitelerde dediğin gibi bir sürü çizer var, ilginç olan şeyse istediğim şeyi pat diye elime verebilecek kişiyi başka bir yerde buldum. Önerin için teşekkür ederim. :)
  17. Masamune-kun no Revenge anime oluyor. Bunu iki sene önce deseler hayatta inanmazdım

1. Witch

Witch

Huummm... Waifu adayları görüyorum.

2. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Birde kalkan kahramanı gelse... Tate no yuusha no nariagari diye geçiyor. Türkçesi burda var:
      https://mavimanga.wordpress.com/2015/04/28/tate-no-yuusha-no-nariagari-kalkan-kahramaninin-yukselisi/

3. Kaxell

Kaxell

onda günceldeyim biliyorum. kesin gelir, ama en az 1-2 senesi var. mangada 30. bölüme falan ulaşmaları gerek yeterli materyal çıkarabilmeleri için 

18. Abov... Re:zero'da yeni arc başladı. İşin ilginç taraf yeni gelen karakterler aşırı OP.  Hani, spoiler vermeyim ama öyle böyle değil. Şu an en büyük fantezim acaba subaruyu ilk kim öldürecek diye insanlarla bahse girmem. Bütün bölümü tırsa tırsa izledim. 

2. xemerius

xemerius

Bu bölüm güzeldi gerçekten son sahneyi hiç beklemiyordum çok beğendim :D spoiler olur mu bilmiyorum ama yinede buraya yazıyım

Spoiler

beatrice -adı buna benziyor- daha az göreceğiz sanırım -_-

3. Kaxell

Kaxell

beatrice'in rolü kütüphaneyi korumak olduğundan bende azalacağını düşünüyorum. asıl sıkıntı priscilla adlı manyak. 

4. xemerius

xemerius

Evet ondan bende cok sey bekliyorum -_-

19. Bu pazar günü Re:Zero gerçek yüzünü gösterecek.  3. Hikayeye geçiyorlar ve hikayenin yazarı twitterdan izleyenleri yaşanacak şeyler için uyardı. Kısaca "bana kızmayın, küfretmeyin, ama daha gerçek acı nedir görmediniz." diye twitt attı. Korkuyorum arkadaş. 

2. Tensai-san

Tensai-san

3. arc en trajedik olan diyorlar zaten ama bakalım bide şu müziğin adı ne iyiymiş baya :D

3. xemerius

xemerius

Yeni ed mi -_- bunu cok begenmistim -,-

4. Kaxell

Kaxell

Hemde endingi emilia yi seslendiren kisi soyleyecek. Ve de sarkinin ismi "Hayatta kal"

20. Aha asuna yok leafa var. olmazsa olmazdı zaten, ondan güzel zibilyon tane kız sayabilirim.
  21. Eveeeet. "Veterinerlik okuyan japon bir waifu bulma" planıma başlamış bulunmaktayım. Japonyaya giderken baklavalı, keçi sakallı ve rayban gözlüklü olmayı planlıyorum. Hazır önümde bir sene de var. Sabah akşam balık ve pirinç yesem olur bence. 

22. Re:Zero bahar döneminin en iyisi olmakla yetmezmiş gibi yaz döneminde de esip gürleyecek. Şu hali bile yeterince manyakken 3. hikayeye geçtiklerinde o stüdyoyu yıkacaklar. 

1. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Bana biraz hızlı ilerliyor gibi geldi. Yada ben anlayamadım olayı pek.

2. Kaxell

Kaxell

1. Ark 6. Bolumde bitti ya onu tamamen aktarabildiler. Şuanki Ram ve Rem'li ikinci arkı hızlı ilerliyorlar, bir an önce üçe geçebilmek için. 

Aslında eksik bilgi bırakmadılar ya neyi anlayamadın yardımcı olayım

3. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Anlayamadımdan çok, senaryo aşırı hızlı diyordum. Dediğine bakarsak normalmiş o zaman.

23. Gelişmeler: 1. 16. bölümü attım. 2. Kitabın ana amacı olan 9 savaştan ilkini tatmin edecek şekilde yazdım. Yaklaşık 30 sayfa sürdü ve tahminimden daha kanlı geçti. Eğer bu böyle olduysa 2. ve 8. savaşı nasıl yazarım bilmiyorum. İnternete sansürsüz koyarım da basarken sansürlemek gerekecek.
  24. Gelişmeler: 1. 15. bölüm gelmiştir. 2. Yeni site hâlâ hazırlık aşamasında. Koymak istediğim resmin telif hakkı varmış onunla uğraşıyorum. 3. Kitabı bu yaz bitirme niyetindeyim. Sitede şu an sadece %8ini paylaştım. Daha paylaşmadığım ve editlenmesi gereken bir %12lik kısım var.
  25. Overwatch oynayan varsa takılalım.  Mercy'le hunharca can basarım acımam oyun taşırım. :D 

2. sadece okan

sadece okan

tf2 aile ve cüzdan dostu bedava :D gaben daha napsın

3. kawaii kereste

kawaii kereste

TF2 oynadım ben bi ara, zevk alamadım nedense. sevmeyi çok istedim ama olmadı yani :D yıllar önceydi tabi bu daha yeni F2P olduğunda.

4. Kaxell

Kaxell

Benim icin overwatch best waifus shoot bad people demek o yuzden tartisnaya girmeyim :P valla d.vayi gordukten sonra bastim parayi aldım 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.