Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

3707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum yanıtları bölümüne Kaxell kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Forum o kadar ölü ki tek beğeni ile zafer alıyorum falan khsdgsdkhgs

2. 2014'te yazdığım şeyi alıntılayıp neden kalp krizine sokuyorsunuz beni :P

3. 2014'te yazdığım şeyi alıntılayıp neden kalp krizine sokuyorsunuz beni :P

4. 2014'te yazdığım şeyi alıntılayıp neden kalp krizine sokuyorsunuz beni :P

5. koe no katachi 10 üzerinden 7 lik bir anime olmuş özellikle genç kesimin seveceği bir anime yazarın ters köşeleri çok iyi birde yer yüzünde nishamaya kadar iyi kalpli bir kadın olamaz yazarın hayalindeki kadın figürüne saygı duydum.Umarım son sözlerim başıma bela açmaz :D femenist var mı aramızda ?

6. Uzun süredir anime izlemeyince bütün otaku hislerim paslanmış :P. Son iki dönemdir izlenecek neler varmış diye bakındıydım bir şey bulamadım. Nasılsınızz??

1. Kaxell

Kaxell

olum ne ecchisi, to love ru hariç hiçbir şeyi takip edemiyorum artık yaşlanmışım :P

2. (See 5 other replies to this status update)

7. Uzun süredir anime izlemeyince bütün otaku hislerim paslanmış :P. Son iki dönemdir izlenecek neler varmış diye bakındıydım bir şey bulamadım. Nasılsınızz??

1. Kaxell

Kaxell

arada giriyodum da 5 dakikalığına falan oluyordu :), takılıyorum ben de nasıl olsun. animeler biraz biriksin izlemeye başlarsın tekrardan!

8. Eskilerden kimse kalmamış :'(

1. Kaxell

Kaxell

şimdiki gençlik discord kullanıyor ;)

2. (See 33 other replies to this status update)

9. Eskilerden kimse kalmamış :'(

10. Eskilerden kimse kalmamış :'(

1. Kaxell

Kaxell

Merhaba janset abla :), daha ölmedim sadece sürünüyorum :D

2. (See 33 other replies to this status update)

11. Bana ingilizce altyazılı anime izleyebileceğim bir site önerebilir misiniz?

1. Kaxell

Kaxell

kissanimenin içine edildiğinde burayı kullanıyordum: https://www.masterani.me/ 

Şimdi baktım da daha da iyi olmuşlar

2. (See 10 other replies to this status update)

12. Re:Zero Light Novel'ı kitap olarak bulma imkanım var mı? Türkçe tercihen ama İng. de olur. 2.kez paylaşıyorum ama çok istediğimden ve ln'lerle aram olmadığı için  araştıramıyorum tam. Bulabilen olursa söz ilerde bakarım doktor olunca XD

1. Kaxell

Kaxell

Kardo kitapların türkçesini bulamazsın ^^ ki zaten ingilizceleri bile makine çevirisiyle paylaşılmış. Büyük ihtimalle anime bittiği yerden (7. kitaptı galiba) ingilizce çevirisine devam ederler. 

Rezero wikisinde 2. sezonda olacak olayların özetlenmiş hali var, onu okumanı öneririm. 

2. (See 1 other reply to this status update)

13. Bundan 2 sene önce masamune-kun no revenge in animesi çıkar dedim ve oldu. Şimdi de diyorum ki 2 sene içinde Hastukoi Zombie'nin animesi çıkar. Düşük bütçeli ve abartı ecchili olur ama yaparlar.

1. Kaxell

Kaxell

Furkan gelsin odunla kovalayacam onu zaten. 

Platinun end death note un yazari tarafindan yaziliyodu de mi? Ilk birkac bolumu okuduktan sonra birakmistim sikildigimdan. 

Bunu anime yaparlarda mangasi sona erdiginde falan olur. Bir kac senesi var en az.

14. Bundan 2 sene önce masamune-kun no revenge in animesi çıkar dedim ve oldu. Şimdi de diyorum ki 2 sene içinde Hastukoi Zombie'nin animesi çıkar. Düşük bütçeli ve abartı ecchili olur ama yaparlar.

1. Kaxell

Kaxell

ahah ben hep buralardayım sen yoktun ^^. Hoş geldin

15. Shingeki no Kyojin ve Sword Art Online yapımcıları öldüler mi yoksa hacca mı gittiler? Nerede kaldı yeni sezonlar ya?

1. Kaxell

Kaxell

saonun filmi çıktı, sonunda da alicization sezonunun geleceğini çıtlattılar :D

16.  

Koe no Katachinin blu-ray 17  mayısta çıkıyormuş sonunda....  Kimi no Na wanın da tarihi belli olsa artık keşke

1. Kaxell

Kaxell

kimi no na wanın 720 hdlik versiyonu düştü kardo. yakında türkçeye çevirirler

17. (To Love Ru Darkness Spoilerı!) Olmaz denilen oldu, To Love Ru iki bölümde iki ilan-ı aşk yaşandı. Bu demek oluyor ki yavaş yavaş darkness hikayesi sona erecek. yeni seri başlıyacak!!!

1. Kaxell

Kaxell

Yazını yollada odunla kovalayım okuduktan sonra :D

2. (See 6 other replies to this status update)

18. (To Love Ru Darkness Spoilerı!) Olmaz denilen oldu, To Love Ru iki bölümde iki ilan-ı aşk yaşandı. Bu demek oluyor ki yavaş yavaş darkness hikayesi sona erecek. yeni seri başlıyacak!!!

1. Kaxell

Kaxell

hahah gelişini kutlayım dedim :D

2. (See 6 other replies to this status update)

19. Facebook'un karanlık köşelerinde takılırken Re:zero'nun 2. sezonunu buldum hadi gene iyisiniz. Şaka bir yana kim yaptıysa MANYAK OLMUŞ. 2. sezondaki cadıların hepsini gösteriyor adam,  

1. Kaxell

Kaxell

olum daha bir şey görmedin sen :D bi yarıla hele anlarsın.

(Not: 12. bölümde sakın bırakayım deme.)

2. (See 7 other replies to this status update)

20. Eski üyelerden kim kaldı be :) sene olacak 2017 kimseler görünmüyo

21. Eski üyelerden kim kaldı be :) sene olacak 2017 kimseler görünmüyo

1. Kaxell

Kaxell

estafulullah abi, dayaklıklardan bahsediyorum ben ^^

2. (See 64 other replies to this status update)

22. Eski üyelerden kim kaldı be :) sene olacak 2017 kimseler görünmüyo

1. Kaxell

Kaxell

belki laf atılacak birileri gelir diye şuraya bi yorum bırakıyım

2. (See 64 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.