Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

3707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum güncellemeleri bölümüne Kaxell kullanıcısının eklediği dosyalar

1. http://youtu.be/Hdjv_afHmV4 hahaha adamın verdiği tepki, paha biçilemez. :))
    1. ohmy34

ohmy34

Gece gece güldüm be :D

2. Şöyle kafa dağıtmalık zevkli ve kısa bir anime önerebilir misiniz?■

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Danshi kokuse no nichijo...WataMote...Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru ...

2. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Recorder to Randoseru 25 bölümlük ama bir 3-4 falan, Cuticle Tantei Inaba 12 bölümlük :D

3. Kaxell

Kaxell

5 inden bir tek My Teen Romantic Comedy sarmıştı. Diğerlerini de biliyorum ama pek sarmadılar. :(

3. Golden Time nasıl bir anime ya dün bir bölüm izliyim dedim kendimi sabah 5te duygusal açıdan bozguna uğramış şekilde buldum. ~

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Centılboy

Centılboy

Ertuğrul hay sen çok yaşa bende tam romantik anime arıyordum yeni. Güzelmiş dediklerin izliyorum... :D

3. Lacky

Lacky

Ben şu an günceldeyim animede 22. bölümü izlemedim ama 21. bölümde Kokoya küfredecek kadar sinir oldum Kokoyu seviyodum ya.

4. Kaxell

Kaxell

Ya, ya... Daha 10.da kaldım ya spoiler evlat acısı gibi oluyor ::'(((((

4. Forumdaki Yuriciler fos çıktı ya. -_-

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Ahhh naparın kızlar bize antilik yapmak için açdı sonuçda :D

3. Kaxell

Kaxell

Ve açık ara farkla ezdiler. -V-

4. Songena

Songena

Antilik değil adalet için açıldı. :D Coşturansa kızlların emekleriydi. B) Herkese teşekkür ediyorum. :D

5. www.funnie.st/402433/wtf-japan/21/

1. Paprika

Paprika

Other countries bölümü daha iyi bence. Dikkat çeksin, erkek izleyici artsın diye her kadın karakteri seksi yapan animelere gıcığım.

2. Kaxell

Kaxell

Orası öylede Japonya'da bu şekilde gayet başarılı oluyorlar hem de animeye ayrı bir komedi katıyor. :)

6. Guzel bir OST onerebilecek var mi? Misal Attack On Titan gibi, yaklasik bir saat falan oluyorlar.

2. Kaxell

Kaxell

Kk. Ama hala oneriye ihtiyacim var. :( You tube dan frawzt adinda birini buldum toplam 10 saat muzigim var amw ezberledim hepsini :(

3. kawaii kereste

kawaii kereste

https://www.youtube.com/user/Garudanime şu elemanın videolarına bakabilirin, çok güzel soundtrackler paylaşmış. ama bununkiler çoğunlukla duygusal soundtrackler, bunun gibi gaz soundtrackler paylaşanlar da var gerçi
    4. Kaxell

Kaxell

süper ya, ekledim listeye indiriyorum bir kaç tane sağol

7. Amnesia Online!----->>> 06/2014

8. Oooo! Date Alive 2 çıkıyormuş! Tam da sınav zamanı napsam bilemedim. -_-

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Ben biliyorum sonra izle *-*

2. MSempai

MSempai

git ders calıs ertugrul :D

9. Oy oy dersten beynim patlıyor... Kırk yılın başı bir lol oynayım dedim Quinnle penta attım maçı kaybettik iyi mi? -_-

1. kawaii kereste

kawaii kereste

aynı şeyi ben de yaşadım :D

2. LeornKayn

LeornKayn

2 penta atıp maçı kaybedenler var...maçı uzattırmıyacaksın yoksa ne penta nede altının önemi kalıyor avantajı yakaladınmı ezikceksin biraz daha adam keseyim kuleler dursun yok abi o boşluğu bulduğun anda kuleyi yakıp yıkacaksın :)

10. YGS'den dolayı bir ay foruma giremeyeceğim. Size iyi forumlar.:)

2. LeornKayn

LeornKayn

Yaşlandım zaten artık bir öğrenci dedimmi dönüp şöyle bi bakıyor şöferler :D ben uçuk bir cevap bekliyordum 35-12 :D 20 20'ler gibiysem sorun yok :D

3. Paprika

Paprika

yok canım, 30'u geçen pek bir üyemiz olmadığı için aklımda kalırdın.

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Başarılar diliyim bende...Herşey bitince güzelce izlersin kaldığın yerden :D Hem tadıda başka olur o zaman :D

11. Arkadaşlarım bana zorla Steins Gate'ten spoiler verdiler...5 dakika sonra ortada 2 ölü 1'i ağır yaralı (komada) olmak üzere bıraktım. Bence az bile yaptım.

12. Ya forumda birinin imzasinda cok guzel bir manganın gifi vardi, mutlaka okumalisiniz falan yaziyordu. Goren biri adini yazabilir mi?

13. Evet 2596 tane oyun değiştirdikten sonra hala bir tanesinde uzlaşamadık...-_-

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

C9 iki üc ay önce indiğinde benim pcde de oyle oldu bu sefer acildi :D

3. Kaxell

Kaxell

Sirf oyun ve animelerle bilgisayarın 200 gblık alanı doldu zaten. Temizlemek istiyorum ama hic birine kiyamiyorumda.:(

Herhalde C9 u silicem bu gidisle...

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Dahili bellek dolunca pc yavasliyo ayar oluyorum sil gitsin c9u :D

14. Eğer Rusty Hearts oynamak isteyen varsa ve indiremiyorsa bana özel mesaj atsın. Şu an forumda 4 kişi oynamaya hazır/oyunuyor.

1. MSempai

MSempai

Oynadıkta abi moblar hiç zorlamıyor :D boyuna item düzmeye yönelik mi ne sanki

15. birisi mashiro'mu kıskandı mı ne? :) Şimdi yeni gif bulmam gerekecek neyse.

16. swtorturk.com a ne olduğunu bilen var mı? Serverı mı kapattılar acaba?

17. Yeni takıntım: RWBY Amerikan Animesi, çizimleri biraz farklı ama müzikleri hasta etti beni ya...

18. Püfffff, hikayenin 2. bölümünü bitirdim, yazarken de "Hill of Sorrow" açık olunca bayağı eğlenceli geçti parmak kası yaptım. :) http://forum.turkanime.tv/topic/8887-sword-art-online-fan-fiction-ilk-bölüm/

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.