Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

3707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum güncellemeleri bölümüne Kaxell kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Şu ana kadar yüzlerce anime izledim, onlarca manga bitirdim, ve toplamda en fazla 4-5 tane beni şok eden ya da kendine tamamen bağlayabilen yapıt vardı. Şimdi ise ağzım açık, gözlerim kanlı, uyumadığım vaktin tamamını okuyarak geçirdiğim kitaba bakıyorum... Allah belamı verdi.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kaxell

Kaxell

3-4 günde 11 kitap bitirdim, geriye 8-9 kitap kaldı.

ama oha.

3. jans09

jans09

Harbi yanii... Bu arada ben orada bi bölüm moderatörü mü gördüm sanki??? Ne ara döndün?

4. Kaxell

Kaxell

Şu güne kadar çok kötüydüm Janset Abla ya.. Her hafta yığınla iş her hafta yığınla iş dışarı çıkacak bile vaktim olmadı çıldırıyordum dönem boyu. Arada foruma girip 5-10 dk dolanıp kimseye cevap veremeden çıkıyordum

2. OHAOHAOHA ABİ WAVE YAPTI YEMİN EDİYORUM YAPTI VALLAHA BİLLAHA YAPTI . RESMEN KAHİNİM BEN!

1. Kaxell

Kaxell

hayatttttttaaaa Akame Ga kill'in hikayesinin bu şekilde gelişeeğine inanmazdım. Mangasının 66. bölümü yazdığım fanfictiona deli gibi benziyor!

2. FrailSym.

FrailSym.

Al abi bir Snickers ye.

3. Kaxell

Kaxell

spoiler !!!!! f049.jpg?v=1451909624

3. Uzun zamandır animelerde bulamadığım hikaye derinliğini buldum ya, bir de üstüne görsel romanlardaki "bölümü bitir kızı götür" teması birleşince Mushoku Tensei tadından yenmez oldu.

4. Foruma Tapatalk'tan girmeyin bir süre. Banlanan malın attığı resimler bazı konularda başlık olarak gözüküyor. Öyle konuları sıkıntı geçene kadar gizlicektim ama çok fazla var.

2. Amygirl

Amygirl

Tapatalkta bayağı sıkıntı var bazılarının yazısını fontunu falan da farklı gösteriyormuş

3. Witch

Witch

Anamm iyi ki rastlamadım. Kökü kurusun inşallah. :angry:

4. Amygirl

Amygirl

Dalga geçmek için yapıyorsa çok yazık.. Profil fotosu mesela anensefali bebek... 1 ay gene yaşayamaz ve cidden ülkemizde çok fazla var :(

5. her sene yılbaşında plan yapıp bu sene yılbaşının final haftasının ortasına gelmesi ve arkadaşlarımın alayının harıl harıl çalış... AMAN BE BÜTÜN GECE BURDAYIM İŞTE !!!

2. Bipa

Bipa

Stay determined!

3. KuramaUN

KuramaUN

SENEYE GÖRÜŞÜRÜZ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

6. Büt is coming. Arkadaş hoca 31 aralık 11:59'a ödev istedi ya. Sözde içmeye gidecektim o saatlerde. (masa fırlatan kafa)

2. jans09

jans09

Sırf o planı bozmak için yapmıştır köftehor... Adamın içince bir sinsi yatıyormuş meğer!!!! "Eğlenemeyin emi!!!" diyen bir canavarrrrr O.o

3. historianWeeb

historianWeeb

benim gibi bir liselininde işte elinde 2 sınav 2 ödev teslimi var o kadar

kaçtım ben bb

4. KuramaUN

KuramaUN

7. sadasdsadasdasdasdsadasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdsad http://9chatapp.com/p/aWbMeqONb

2. Strix.

Strix.

D:WAdawd wada w:D

3. Bipa

Bipa

sdasasassaaddss

4. KuramaUN

KuramaUN

8. Tam kışın izlenecek bir şey yok diyodum ki anichart'a baktığımda oha dedim. Şunlar daha önceden bilip tavsiye ettiğim seriler:

1. Kaxell

Kaxell

Saijaku Muhai no Bahamut (Okul/Büyü biraz klişe ama zevklidir ve çok merakla beklediğim bir sahne var.)

Dagashi Kashi (Best girl 2016)

Ao no Kanata no Four Rhythm (Hala oyunun çevirisini bekliyorum, hikayesi çok tatlı.)

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! (Aşırı komik saçma sapan gereksiz ve zevkli bir seri :P Yalnız trailer'da aşırı ecchi vardı, mangada bile o kadar yoktu.)

2. Kaxell

Kaxell

3. yorumda Bahamut Spoiler'ı geliyor, istemiyorsanız resme tıklamayın ^^

3. Kaxell

Kaxell

En çok da şu sahnenin animeleştirilmesini istiyorum: http://www.baka-tsuki.org/project/images/e/e4/SaijakuBahamut_v2_0018.jpg

Uzun zaman oldu şöyle romantik bir shounen izlemeyeli :P

9. Ve açıklandı. (açıklanan şey japonca sınavı değil, yaptığım bir başvuruydu). Kısaca sonucu söylemek gerekirse... SENEYE JAPONYAYA GIDIYORUM!!!!!

2. şamann

şamann

Harika :) Tavsiyem günlük tut. Sana farklı gelen, senin hoşuna giden, şaşırtan vs her şeyi. İlerde okumaktan çok hoşlanacaksın :) Vay be neler yaşamışım diyeceksin :):)

3. Witch

Witch

Beni de götürsene. :))))))))))))))))))))))))))

Erutururu bizi diskoya götür

10. Yarın ya buraya bağıra çağıra güe oynaya gelicem ya da depresif ve atarlı bir şekilde. -_- heyecandan gözüme uyku girmiyor beh.

1. asci

asci

sınav mı? ben de merak ettim bak:D

11. Millet, demin çıktım Star Wars'tan. Film nasıl derseniz "iyi"ydi. Beklentinin karşılığını veriyordu. Tabi Jar Jar Binks'in sith olduğunu görüp yodayı dirilttiğini farkedene kadar sdasdassad .

12. 2 senedir ektiğim meyveler yavaş yavaş meyvesini veriyor. :) Ayın 18'i büyük gün!

2. houston
    3. Witch

Witch

Ay merak ettim o.o sınav mı açıklanıyoor? :3 Hani çaponca.

4. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

@Absentia ben şunu düşündüm hani biyolojide bir bitkinin "meyvesi" deriz ya ondan yola çıkarak söyledim. Sırf troll için yorum yazmazsan sevinirim.

13. SAO 1. sezon spoiler:

2. LeornKayn

LeornKayn

Sonuç olarak Kirito yine bebe...

3. Witch

Witch

Kirito ölüyor hımm sevdim. <_<

4. Bipa

Bipa

Manga'nın 14.5'inci bölümü daha hoş bence.

14. N5 Japonca belgesi bu şubatta gelir artık kekekekeke. Darısı N4, N3...

1. Witch

Witch

Hayaller N1 hayatlar 1.kur........

15. Ya Noragami OST'deki Ezan sesi süper olmuş kim nesine atarlarıyor ki abi... Dinlemek isteyen buyursun: http://www.myfreemp3.club/mp3/noragami+Push+buttons

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Anime Tanrılarla ilgili olduğundan biraz dikkat çekmek için yapılmış olabilir.Bende beğendim şahsen

16. Bu pazar Japonca dil sınavına girecek herkese başarılar! (Sınavın tarihini 13'ü zannediyordu çalışmadı ayvayı yedi.)

17. Geçen sene Java bilmeden Java kodu yazıyodum şimdi de C# ve Phyton bilmeden Phyton'dan C#'a kod çevirisi yapıyorum qewqewqewqeqe (öldürün beni pls.)

1. Kaxell

Kaxell

bi insan vizeler gelsin diye ip çeker mi ya?!! en azından proje tarihlerini falan erteliyorlar --&%/&%/(^(

18. Ankara metroda yılda bir kez yaşadığım kalabalığı istabulda bir günde 4 kez yaşadım. Etkinlikten ziyade yolculuk yordu zaten abi ne bu kalabalık?!?!?!

2. Bipa

Bipa

Metrobüs bir savaş alanıdır, İstanbul'da yaşayanlar da gazi.

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Burası İstanbul burada hayat böyle :) Biz alıştık ^^

19. Koi to Uso en iyi romantizm shounen mangası. açık ara hemde.(patates gider... )

20. Arkadaş staj başvurusuna red yiyince o kadar içime oturuyo ki bi kız reddetse daha az üzülücem. Rito başvuruma ban atmış demiş daha iyilerine layıksın diye :'(

2. Kaxell

Kaxell

@koohai : 5000 kişiden 30 kişi seçmişler zaten. :/ seçilme olasılığım 0. 6753736 falandı . -_-

@barış: abi genelde yurtdışına başvuruyorum, bütün yazı yurt dışında geçiriyim hem de az bir şeyler öğreniyim diye. Eğer ocak ayında 20 günlük mühendislik staja izin verirseniz koşa koşa gelirim.

@pelin *-*

3. Barış

Barış

özelden yaz bana zamanı gelince ayrıntılı konuşalım.

21. cumaya kadar yokum, tam vizeler gg dedim şimdi de sapık gibi iş verdiler güncellerimi bile izleyemiyorum --_-

22. Utanmasam kurogane ikkiyi hareme atıcam ya. Bir ana karakter bu kadar mi mukemmel karizmatik yakisikli zeki guclu ve havali olur ya? Abartmiyorum sevgili oldugu kızı kıskandım sen bu oğlana değmezsin diye...

2. LeornKayn

LeornKayn

Rahat bırakın Ertuyu istediğini yaşasın A:SD:S:

Ve evet harbiden bir o kalmıştı :D

3. Barış

Barış

hoop kendine gel şampiyon, al bunlar seni kendine getirsin. http://imgur.com/gallery/jCHfX

4. Witch

Witch

Al bi sınikırs ye

23. Evet. Artık Fate UBW'nin senenin en güzel animesi olduğunu kabul ettiğimize göre devam edebiliriz.

2. Kaxell

Kaxell

zero kadar iyi mi emin değilim. bizimkilerle bi gece sabaha kadar zeroyu izlemeyi planlıyoruz o yüzden daha izlemedim.

ama bunun sonunda ağladım ben. ben ağladım lan ben. hemde bütün hikayeyi oyununda 40 saat oynamama rağmen. biliyodum olacakları ona rağmen araya öğle bir şarkı girdi ki dayanamadım.

3. Kaxell

Kaxell

bi de bak valla eve çıkma derim. ben hem evde hem yurtta kaldım ondan biliyorum. geçen sene ev çok sıkıntılıydı, hem faturalar hem okula 1 saatte gitme falan derken okulun içindeki yurda geçtim çok rahat oldu.

yurttaki rahatlığı ararsın sonra

4. LeornKayn

LeornKayn

Eve çıkmıyorum lan bildiğin Aile geliyor buraya ne çıkacam eve ben tembelim birde eve çıkacam olay ben eve çıkarsam...Ağlatır diyon ha SAO'daki kadar hüzünlümü len sonu ordada gözlerim dolmuştu benim oradan biliyorum :D

24. İstanbul otogardan istanbul deniz müzesine (beşiktaştaymış) gitmeyi bilen var mı? bir de yaklaşık kaç saatte gidilir?

2. quincy

quincy

Rica ederim.Umarım anlaşılmıştır :)

3. Kaxell

Kaxell

Tamamdır, otobüs biletini aldım, haftaya salı Ankara'dan gece 11:30'da yola çıkıyoruz. Yaklaşık 6-6:30 gibi orada oluruz. İnternetten baktım metroyla tramvay saat 6:00 da seferlere başlıyormuş.

Günü birlik gidiyoruz. Akşam 6:00'da işimiz bitiyor ve dönüşü Atatürk hava limanından sağlayacağız. Peki dönüşte ne yapmamız gerekiyor? Kabataş tramvaydan Atatürk hava limanına gidebilir miyiz yoksa tekrar metroya mı binmemiz lazım?

4. quincy

quincy

Kabataş'tan Bağcılar istikametinde ki tramvay'a binip Zeytinburnuna tekrar geleceksin. Yine metroya bineceksin. Ama bu sefer Havalimanı istikametine. Zaten son durak havalimanı.

25. Miku'nun şu halinden odama 3 tane istiyorum. https://youtu.be/jNN6QnmjOKg

1. Bipa

Bipa

3 az. 4 yap.

2. FrailSym.

FrailSym.

Bana da gönderirsin demi Kekzıl-san :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.