Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

3707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum güncellemeleri bölümüne Kaxell kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Gençler FC açmak kolay iş siz bi FF yazında, F Art çizinde yaratıcılığınızı görelim. :)

2. Ney????????? O gördüğüm To Love Ru mu yoksa?! Ohaoha ben ona 20 gün var zannediyodum!!

3. nasıl 7 kişi özel mesaj grubu açılır anlatıyorum:

4. Talha özür dilerim nolursun affet beni bak elimde bir gif var seni bekliyor ben anlamıyorum ps den.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. free word

free word

onu bunu geçtim bu çocuk kızmış ya la asdfg erkek sanıyordum ben :P

3. Cувєя efsanedir. :)
    4. free word

free word

Barakamondaki naru kızmış :D

5. Artık haremimi dağıtıp Shirobako'daki kızlardan birisiyle evlenmeye karar verdim. Küçük bir evimiz olur, miyavlayan bir kedimiz.

6. Arkadaşlarım bana sevdiğin biri var mı diye sorunca "kalbime gömdüm" diyorum ama hiç kimse kızın Chelsea olduğunu bilmiyor. asdasdasdasdasdadsda.

7. Aklınıza gelen HER TÜRLÜ anime klişesini buraya yazar mısınız? :) (Ör. odaya kapiyi calmadan girmek, ayagi takilip digerinin ustune dusmek, transfer ogrenci vs vs) değişik bir fikrim varda. ;)

2. Amygirl

Amygirl

Bence Skip Beati izlemelisin :) beğenirsen mangasına da bakarsın sonra yarım kalmış çevirisini çevirisin falan :( Emel ablan sana deli gibi dua eder :)

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

İlk buluşma yani deeto, Parmakların istem dışı değmesi (verilen tepkilere bitiyorum zaten), birazcık ıslandıklarında hemen banyo yapmaları ve bunun fantaziye dönüşmesi, külot ve sütyen takıntıları, idol olma hevesi, okulda kulüp üyeliği, sorumluluğu almalısın yani evlenme olayı...aklıma peşi sıra geliyor haaa, yazdıkça geliyor.

8. Code Geass şahesermişte benim haberim yokmuş. -_- O nasıl bir sondu ya öyle...

2. ohmy34

ohmy34

son sahnede peçete hazırlamanı öneririm iyi akşamlar :)

3. kawaii kereste

kawaii kereste

Angel Beats? oh wow

4. Kaxell

Kaxell

Angel beats bende etki yaratmadı ;) nedenini bilmiyorum.

9. Bir gün öldürmediğim her teemo için bana küfredeceksiniz.

2. Shotdown

Shotdown

oki toky :)

3. Kaxell

Kaxell

Vazgeçtim smite gelin.

4. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

ahaha :D Smite güzel bi oyuna benziyo ben bi bakmıştımda lol dota ya benzerlikleri var :P

10. bugünden itibaren gözlüklü otaku kategorisine girmiş bulunuyorum. sabah akşam bilgisayara bakmaktan astigmat başlamış, üstüne de miyop . Ohhhh.

11. Burası iyice ağlama duvarına dönmüş hemen bozayım. Şimdik ana karakterin aptal ötesi olduğu ve yan karakterlerin (ya da kız olan 2. ana karakterin) çok güçlü olduğu anime bilen var mı?

2. xpector

xpector

Şimdi doğru söylüyorsun da o zeka da o kadar ultra birşey değil.Yani karakterin fiziksel gücü sıfır.Bari zekasını bayağı arttırın.Yine beyin olarak görev yapsa da o kadar göze çarpmıyor.

3. TheDirectEco

TheDirectEco

Vallahi şaşırdım kaldım sana, adamın fotografik hafızası var, Nasa adayı daha ne olsun :D

4. xpector

xpector

Bilmiyorum.En azından ben etkilenmedim.O yüzden önerdim :D

12. Bi gecede html&css öğrenip sonraki gece unutmayı başardım. alkış alkış...

13. Arkadaştan yılbaşı hediyesi olarak ders notlarını istedim. Sonra da hayatın anlamını buldum! Patatesler. Yuvarlak, ince kabuklu, ham patatesler... Kafam iyi benim, ödemeli arayın giderken de camı kapatın.

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

burada sabah ama O.o

tüyün aydın kkkkkk :'D

3. Rıse

Rıse

Aman sabahlar olmasın allemlere akalım ... Biraz kötülük yapalım sabahları sevmiyorum...:-)

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

bende sevmem karanlığı daha çok severim ama alemler fln bana göre değil :d siz takılın :D

14. Bu dönemin en manyak animesine başladım. Hatta anime önerisi isteyenlere boku n..... yerine artık Gakkou Gurashi'yi öneriyorum. Tamamen moe. karakterler. çok. tatlı.

2. historianWeeb

historianWeeb

he ondan forma farklı onun :D

öyle kızları nedense seviyom ben ya :DdD

3. Kaxell

Kaxell

olum animeyi izleme sebebim o hepsinin psikolojisinin bozulması eğlendiriyo beni ulan iyice sadist manyağa bağladım :D

4. historianWeeb
  15. oley yaz döneminde izleyecek hiç anime yok -_- ...

16. digimon digimon digimon digimon digimon digimon digimon digimon vallaha geliyor digimon digimon

2. historianWeeb

historianWeeb

Abo O.o sende pasifhomoluk var kanka o naısl laf .s .s

3. Kaxell

Kaxell

aktif homoluk canısı. adına digimın deniyor. qweqweqweqw

o değilde yeni harem yaptım bir ara fotosunu atayım.

4. historianWeeb

historianWeeb

o haremi yıkarlar kanka sana söliyim YIKARLAR :D ondan atma bence yada sadece bana at xd

17. Padişahlığımı ilan ediyorum arkadaş, alıcam elime sopayı, vurucam kırbacı vurucam kırbacı...

18. bu japonyadaki üniversite daha gitmeden beni kanser etmeye başladı. adamlara başvuruda sayfalarca çalışma planı yazdım, gelicem şu şu dersi alıcam şunları yapıcam vs.vs. diye, bana verdikleri cevap "bak bunları yazmışsın ama başvurunu kabul etsek bile bunların hepsini yapabileceğin anlamına gelmez" diyolar. 

19. Şuna bir açıklık getirelim. Fanfiction: Hayran Kurgusu. Yani izlediğiniz bir dizinin, animenin ya da okuduğunuz bir mangadan esinlenerek yazdığınız bir hikayedir. Eğer tamamen bağımsız ise bu bir FF değildir! Aynı fan artta olduğu gibi.

2. LeornKayn

LeornKayn

Çok güzel oldu valla bu sohbet yazar klübü gibi :D Benim yazdığım bu hikaye profilimi ziyaret etmiş olanlar görür orada kopuk kopuk hikayeler sözler oradaki bazı muhabetlerin geçmişini anlatıyor 2.hikayem kısacası defterin tekine yazdığım bir hikaye var...Bu hikayede Milanya üzerinden hem farklı hikaye çıkartıp hemde bi kaç olaya ışık tutayım hemde azda olsa gelişirim diye yazıyorum açıkçası sendende bekliyorum bir hikaye ben Zeynep abla...bende okuyacağım ffleride işte şu Lysmuhabeti kafamı...

3. LeornKayn

LeornKayn

Lys muhabeti kafamı çok meşgul ediyor bu kafayla zor okumam ancak şu nefret edilisi sınavları verdikten sonra okuyabilirim sonuçlar gelmeden :))

4. Mileydi

Mileydi

senin sınavlar vardı dimi yaaa umarım istediğin gibi olur (: hayal gücüne hastayım LEOOOOO :D kafan rahat olunca kim bilir neler çıkar ortaya o_o ben yazma özürlüyüm yawf çabuk sıkılıyorum benim yazarken sıkıldığım bir şeyi insanlar okurken neden sıkılmasınlar diyip bırakıyorum okumak daha kolayıma geliyor bende yazma üşengeciyim galiba :D

20. ....(küfür).....(daha fazla küfür)..... (kavgada söylenmez) yeter artık bıktım be!

2. free word

free word

japonya tatili güzel olurdu

3. Kaxell

Kaxell

bence hamama yollayalım kese yapsınlar.

4. ohmy34

ohmy34

hamam dedin de alıma adile naşitin hamamda tasla göbek atışı geldi asdfgasdfv XD

21. Millet hakkında sayfamda bir soru var. Sırf bunun için konu açmak istemediğimden oraya koydum. Soru bir savaşta yaratıcılığınızı kullanarak bir çözüm yolu üretmekle ilgili. eğer cevaplamak isterseniz özel mesajla ya da buraya yazar mısınız?

2. Kaxell

Kaxell

Benzerlik yok, bu cevapta mantıklı duruyor, ama en büyük sıkıntısı eğer X karakteri geri çekilirse Ave B peşinden koşsa bile B yavaş biri oldugundan aradaki farki açması olur.

3. Barış

Barış

aradaki mesafeyi bi açıklığa kavuşturalım. tabancanın etki mesafesi çok fazla değildir. bu x ne kadar uzakta? 100 metrelik bi mesafe tabancı için komik olur. nişan almak ve isabet ettirmek oldukça zordur. 30 metre koşarak rahat kapatılır. benim yardımıma gerek kalmadan b zırhıyla bu işi kolayca halleder gibime geliyor.

4. Barış

Barış

şimdi bi taktik daha aklıma geldi, x'den uzağa çekiliyosun baya bi, silahıyla nişan alması kolay olmayan bi yere, sonra a ve b x'i ortalarına alabilmek için tam zıt yönlerde koşmaya başlıyorlar, x tam ortalarına geldiğinde elinde tek bi tabanca olduğu için o an sadece birine nişan alabilir. sen sana doğru dndüğünde sabit durarak mermileri uzaklaştırırsın, b'de kendi çapında hayatta kalmaya çalışır.ikinizde sonra aradaki mesafeyi kapatmaya başlarsınız. tam ortanıza almaya gerek bil...

22. bugün god eater var. BUGÜN GOD EATER VAR!!11!!1 Tamam sakinim ben, çevirime geri dönüyorum.

2. Barış

Barış

480p si zaten 400 mb, bunun. 720psi kaçtır bekleyemem valla o kadar

3. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

ben valla 720p arşivliyorum 720p çıksın anca izlerim

4. Kaxell

Kaxell

heheh tahmin etmiştim :P güzel bölümdü . artık sadece Ciel'i görsem bana yeter.

23. kendimi diskolara atıcam -_--------

2. Varjo

Varjo

http://www.rayhaber.com/wp-content/uploads/tuvalet_2200px_1546-01-01.jpg

Şimdi dostum bu gördüğün harita istanbula gittiğimde en büyük destekçimdi. Çizikli hatlar daha yapılıyo, takma onları. Maalesef istanbulda olamayacağım kusra bakma, olsaydım seni ben götürürdüm. Neyse sen bi git ggez istanbulu, bi deniz gör yüzün gönlün açılsın :D. Aç ve fakir adamın kurtarıcısı da tavuk döner veya lahmacun dur bu arada :P.

3. Varjo

Varjo

http://www.istanbul-ulasim.com.tr/media/24900/ag_2200px_1546px-01.jpg kardeş bu harita daha güncel buna baksan daha iyi olur aslında, telefonuna atmayı unutma haritayı
    4. Kaxell

Kaxell

Ronay adamsın. Ikinci haritayi kullanarak metroyla levente kadar giderim herhalde, metroya yakınmış kalacağım yer, sikinti leventte basliyor. Herhalde otobusle gidip gelirim leventten sonra, bi bakalim.

24. ana karakteri (kız olan) OP olan shoujo anime var mı hiç? Onu geçtim slice of life haricinde shoujo bulmak bile sıkıntı...

2. Amygirl

Amygirl

Kadının hası :D ama orda en kadının hası olan bu karakterdir :D http://www.retornoanime.com/wp-content/uploads/2012/12/jormungand09-17.jpeg

3. historianWeeb

historianWeeb

bir göz bantlıysa korkacan o karaketrden :D

4. LeornKayn

LeornKayn

İzleyemedim videoyu çünkü kullanıcı kaldırmış...ama resimde gördüm Tekkenden fırlamış gibi :D

25. me! me! me! yi izledikten sonra uzun süre anime izlemememememeye karar verdim. -_-

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.