Jump to content

bolaykim

Kayıtlı Üye
  • Content Count

263
  • Last visited

• Days Won

8

bolaykim last won the day on October 5 2016

bolaykim had the most liked content!

2 Followers

About bolaykim

• Rank
    Level 2
  • Birthday 05/09/1987

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Aa ne güzel :) İnşallah sende edersin, çeviri yaptıkça bana yolla lütfen izlemeye çalışırım eğer feedback istersen :)
  2. Selamlar, Natsume yuujinchou Roku 'nun 02. bölümünün çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  3. Merhaba seSehaaz, Öncelikle bunca güzel grup varken bu teklifle bana gelmen beni çok gururlandırdı. Teşekkür ederim ^_^ Talebine gelince grubu büyütmem ve başka arkadaşların katılımıyla daha çok seri alabilmem veya almam konusunda önceden de çok talep olmuştu. Ben bu işe başladığımda yaklaşık 23 yaşındaydım, şimdi 30 olduk :D Her geçen sene gruba daha az ilgi gösterecek zamanım kalıyor. Natsume Yuujinchou serisi olmasa çeviri yapacağım bile yok :) Bu işe yalnız devam etmemin herkes için daha iyi olacağına inanıyorum. Senin gibi bu işe hevesli birinin benimki gibi bir grupta heba olm
  4. Teşekkür ederim ^_^ Tekrar çeviriye başlamak da çok güzel :) Gerçekten Natsume olmasa çeviri yapacağım yok ama bu sefer Uchouten Kazoku 2 'yide çevirmek istiyorum zaman ayırabilirsem :) Teşekkürler ^_^
  5. Selamlar, Natsume yuujinchou Roku 'nun 01. bölümünün çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  6. Selamlar, Natsume yuujinchou go 'nun 11. bölümünün çevirisi tamamlanmıştır. Bu şekilde 5. sezonu tamamlamış oluyoruz :) Nisan 2017'de 12. ve 13. bölümler ile sonrasında da ( tahminim ) 6. sezonla görüşmek üzere! <3 İyi seyirler ^_^
  7. Selamlar, Natsume yuujinchou go 'nun 10. bölümünün çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  8. Selamlar, Natsume yuujinchou go 'nun 09. bölümünün çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  9. Selamlar, Natsume yuujinchou go 'nun 08. bölümünün çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  10. Selamlar, Natsume yuujinchou go 'nun 07. bölümünün çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  11. Selamlar, Kyousougiga 'nın Blu Ray batch torrent 'i tamamlanmıştır :) Blu Ray arşiv yapma sevdalılarına gelsin :) İyi seyirler ^_^
  12. Selamlar, Natsume yuujinchou go 'nun 06.5. bölümünün çevirisi tamamlanmıştır. Not: Bu bölüm önceden verilmiş olan ve benim çevirdiğim LaLa Special bölümüdür. Bölüm sadece yeni RAW ile verilmiştir ( LaLa special olarak verdiğim 480p idi bu 720p :D ). İyi seyirler ^_^
  13. Selamlar, Natsume yuujinchou go 'nun 06. bölümünün çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  14. Selamlar, Natsume yuujinchou go 'nun 05. bölümünün çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  15. Selamlar, Natsume yuujinchou go 'nun 04. bölümünün çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.