Jump to content

bolaykim

Üyeler
  • İçerik sayısı

263
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

bolaykim kullanıcısının paylaşımları

1. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Aa ne güzel :) İnşallah sende edersin, çeviri yaptıkça bana yolla lütfen izlemeye çalışırım eğer feedback istersen :)
  2. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar, Natsume yuujinchou Roku 'nun 02. bölümünün çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  3. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Merhaba seSehaaz, Öncelikle bunca güzel grup varken bu teklifle bana gelmen beni çok gururlandırdı. Teşekkür ederim ^_^ Talebine gelince grubu büyütmem ve başka arkadaşların katılımıyla daha çok seri alabilmem veya almam konusunda önceden de çok talep olmuştu. Ben bu işe başladığımda yaklaşık 23 yaşındaydım, şimdi 30 olduk :D Her geçen sene gruba daha az ilgi gösterecek zamanım kalıyor. Natsume Yuujinchou serisi olmasa çeviri yapacağım bile yok :) Bu işe yalnız devam etmemin herkes için daha iyi olacağına inanıyorum. Senin gibi bu işe hevesli birinin benimki gibi bir grupta heba olmasını istemem. Tek geldik , tek gideceğiz anlaşılan :) Kesinlikle kimseyi eleştirmek için söylemiyorum ama tek kişilik grup veya çevirmenlerin güzel işler çıkardığına inanıyorum. Zaman içinde grubumu takip eden arkadaşlar söyledikçe fark ettim, genel anlamda tek başıma çalıştığım ve sevdiğim serilerde çalıştığım için benle aynı zevke sahip insanlar beni takip etmeye başladı ve hatta bazen ben çevirince "yaw bir izleyeyim bolaykim çevirdiyse beğenirim belki" demeye başladı. Çeviri işini seviyorsan, benim gibi bir blogspot ile başlayıp böyle güzel platformlarda tüm Türkiye ile paylaşabilirsin :) Yardım istersen her zaman etmeye çalışırım ^_^ Hevesinin hiç kaçmaması umuduyla :)
  4. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Teşekkür ederim ^_^ Tekrar çeviriye başlamak da çok güzel :) Gerçekten Natsume olmasa çeviri yapacağım yok ama bu sefer Uchouten Kazoku 2 'yide çevirmek istiyorum zaman ayırabilirsem :) Teşekkürler ^_^
  5. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar, Natsume yuujinchou Roku 'nun 01. bölümünün çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  6. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar, Natsume yuujinchou go 'nun 11. bölümünün çevirisi tamamlanmıştır. Bu şekilde 5. sezonu tamamlamış oluyoruz :) Nisan 2017'de 12. ve 13. bölümler ile sonrasında da ( tahminim ) 6. sezonla görüşmek üzere! <3 İyi seyirler ^_^
  7. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar, Natsume yuujinchou go 'nun 10. bölümünün çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  8. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar, Natsume yuujinchou go 'nun 09. bölümünün çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  9. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar, Natsume yuujinchou go 'nun 08. bölümünün çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  10. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar, Natsume yuujinchou go 'nun 07. bölümünün çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  11. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar, Kyousougiga 'nın Blu Ray batch torrent 'i tamamlanmıştır :) Blu Ray arşiv yapma sevdalılarına gelsin :) İyi seyirler ^_^
  12. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar, Natsume yuujinchou go 'nun 06.5. bölümünün çevirisi tamamlanmıştır. Not: Bu bölüm önceden verilmiş olan ve benim çevirdiğim LaLa Special bölümüdür. Bölüm sadece yeni RAW ile verilmiştir ( LaLa special olarak verdiğim 480p idi bu 720p :D ). İyi seyirler ^_^
  13. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar, Natsume yuujinchou go 'nun 06. bölümünün çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  14. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar, Natsume yuujinchou go 'nun 05. bölümünün çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  15. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar, Natsume yuujinchou go 'nun 04. bölümünün çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  16. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar, Natsume yuujinchou go 'nun 03. bölümünün çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  17. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Tabiki :D Çok teşekkürler :) Ayrıca, Nico touches the walls grubuna ait Koi wo Shiyou isimli parçanın çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  18. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar, Natsume yuujinchou go 'nun 02. bölümünün çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  19. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Teşekkürler ^_^
  20. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Eyvallah Baris sagolasin. Ekledim bolumu ^_^
  21. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Öyle oldu :) Hayırlısı bakalım :) Bu arada sizin siteye de koyacaktım ama 5. sezon için kayıt açılmamış. Haberin olsun :)
  22. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar, Natsume yuujinchou go 'nun 01. bölümünün çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  23. bolaykim

Natsume Yuujinchou 5. Sezon Geliyor

İlk PV videosunu paylaşayım :) İnşallah sezonuda tamamiyle paylaşmak nasip olur :)
  24. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! BFS radyo'nun 16. bölümü tamamlanmıştır. İyi seyirler ve eğlenceler ^_^
  25. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Classroom☆Crisis isimli anime için yaptığımız tanıtımı aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz. İyi seyirler ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.