Jump to content

bolaykim

Üyeler
  • İçerik sayısı

263
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

bolaykim kullanıcısının paylaşımları

1. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Danmachi ( Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka ) isimli anime için yaptığımız tanıtımı aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz. İyi seyirler ^_^
  2. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Kyokai no Rinne isimli animenin açılış parçası da olan, KEYTALK isimli grubun Ouka Ranman parçasının klip çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  3. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! BFS radyo'nun 15. bölümü tamamlanmıştır ve Mobile Suit Gundam Unicorn anime tanıtım videolarımız tamamlanmıştır. İyi seyirler ve eğlenceler ^_^
  4. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Dedigin teoride hos ama pratikte zor bir sey xD Birgun neden olmasin diyip kapiyi acik birakayim :)
  5. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! BFS radyo'nun 14. bölümü tamamlanmıştır. Konularımız Ookiku Furikabutte ve Kyoto - Japonya'ydı. İyi seyirler ve eğlenceler ^_^
  6. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Non Non Byori isimli anime için yaptığımız tanıtımı aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz. İyi seyirler ^_^
  7. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Rokka no Yuusha isimli anime için yaptığımız tanıtımı aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz. İyi seyirler ^_^
  8. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Çok sağol Zeynep :) Yayın saatlerini Facebook sayfasında yayınlıyoruz, Perşembe ve Cumartesi yapmaya çalışıyoruz genelde olarak ama bir sürü kişiye uymuyor haliyle o yüzden mp3 filan bir şekilde veriyoruz :)
  9. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! BFS radyo'nun 13. bölümü ( Gintama ) tamamlanmıştır. İyi seyirler ve eğlenceler ^_^
  10. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Bolaykim fan sub olarak anime tanıtımları için hafta içi ayrıca bir kayıt yapmaya başladık. Hibike! Euphonium isimli anime için yaptığımız tanıtımı aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz. İyi seyirler ^_^
  11. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! BFS radyo'nun 12. bölümü tamamlanmıştır. İyi seyirler ve eğlenceler ^_^
  12. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! BFS radyo'nun 11. bölümü tamamlanmıştır. İyi seyirler ve eğlenceler ^_^
  13. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Gelişme yok ama sebebi ben değilim :D:D
  14. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Hehehe :) Onumuzdeki donem biraz rahatim boyle seylerle devam edecegiz insallah :) Cok tesekkurler :))
  15. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! TOKIO grubunun Taiyou to Sabaku no Bara isimli şarkının klip çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  16. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Çok teşekkürler, sürekli düzenli çeviri yapıp veremiyor olsamda ( özellikle son aylarda ) evet 2008 kuruldu fan sub :) Zaman buldukça seri alamasam bile klip, film vs çalışmalarla devam etmeye çalışıcam :) İş dolayısıyla son zamanlarda hiç siteye bakamıyorum. Kış uykusundayım diyelim :P ( kendimi ayıya benzetince biraz garip oldu ama olsun... xD ) Güzel yorumun için çok teşekkürler ^_^ Tamamiyle bırakmadım, dediğin gibi iş dolayısıyla 2. plana attım. Adam gibi bir düzen kurduktan sonra tabiki devam edicem :) Arada böyle ufak şeyler de yapmayı planlıyorum.
  17. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar, Nico touches the walls grubuna ait Bigfoot isimli parçanın klip çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  18. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Nisekoi OAD 02 bölümü tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  19. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Natsume Yuujinchou Ses Tiyatrosu gösterisinin çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  20. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Kyoukai no Kanata Blu Ray batch torrent'i tamamlanmıştır. OVA bölümü de 1080p olarak batch'in içindedir. İyi seyirler ^_^
  21. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar, Kalafina grubuna ait Heavenly Blue ve Believe parçalarının klip çevirileri tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  22. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar, Nisekoi Blu Ray batch ( toplu ) torrent dosyası tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  23. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Mushishi Zoku Shou 16. bölüm tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  24. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Mushishi Zoku Shou 15. bölüm tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  25. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! BFS radyo'nun 10. bölümü tamamlanmıştır. Mushishi'nin yeni bölümü 12 Kasım'dan itibaren gelebilecek, bilgilerinize. İyi seyirler ve eğlenceler ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.