Jump to content

bolaykim

Üyeler
  • İçerik sayısı

263
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

bolaykim kullanıcısının paylaşımları

1. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Çok teşekkürler :) Aslında sezon başında bende baya bir anime izlemedim acaba orjinal 1-2 seri var mı diye ama içime sinen bir şey bulamadım. O yüzden Mushishi ile kalacağız gibime geliyor. Aslında çok orjinal bir çalışmam var şuan devam ettiğim ( Natsume Yuujinchou ile ilgili bir tiyatro gösterisi ) ama çeviri aşamasında :) Anime olmasa bile orjinal şeylerle gelmeye devam edeceğiz :)
  2. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Mushishi Zoku Shou 14. bölüm tamamlanmıştır. Ayrıca Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun! İyi seyirler ^_^
  3. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar, Mushishi Zoku Shou 13. bölüm tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  4. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! BFS radyo'nun 9. bölümünün kaydını dün gece gerçekleştirdik. Sizlerde canlı yayınımıza her Cumartesi akşam 9 da katılabilirsiniz. İyi seyirler ve eğlenceler ^_^
  5. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Nico touches the walls grubunun Carousel ( atlı karınca ) isim parçalarının canlı performans çevirisi ve Dramatic Rain'in HD RAW ile v2'si tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  6. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Nisekoi OAD 01 tamamlanmıştır. Herkese iyi seyirler ve iyi bayramlar dileriz!
  7. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Nico touches the walls grubuna ait Natsu no Daisankankei isimli parçanın konser kaydı çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  8. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Mushishi Zoku Shou Special bölümü Odoro no Michi tamamlanmıştır. Bölüm aynı zamanda Mushishi Zoku Shou serisinin 11 ve 12. bölümü olmaktadır. İyi seyirler ^_^
  9. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Nico touches the walls isimli grubun Hologram isimli parçasına ait canlı performans çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  10. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Zoku Natsume Yuujinchou 01 tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  11. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Natsume Yuujinchou 13 tamamlanmıştır. Çok uzuuun sürenin ardından Natsume'nin 1. sezonunu tamamlayabildim. 2. sezona en kısa sürede başlamayı planlıyorum ^_^ İyi seyirler ^_^
  12. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Natsume Yuujinchou 12 tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  13. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Haha anlamaz mıyım ya :) Nasılsın? İyi misin? İsmi Z ile başlayan kişi xD ( belki adını paylaşmak istemiyosundur diye yazdım yanlış anlama xD ) Arada biraz özletmek iyidir ya :P Uzun bir süre yeni seri almayabilirim gibi görünüyor. Yüksek lisans'a el atmaya karar verdim ve başlayınca neredeyse hiç zamanım olmayacak. Ama ne olup biteceği belli olmuyor bakalım :)
  14. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Natsume Yuujinchou 11 tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  15. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Natsume Yuujinchou 10 tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  16. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Momo e no Tegami isimli filmin çevirisi tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  17. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Bu sezon çevirecek güzel bir şey bulamadım ya, önümüzdeki sezonlara bakacağız :)
  18. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

:) Selamlar, Kyoukai no Kanata 00 OVA bölümü tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  19. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Nisekoi 20 (SON) tamamlanmıştır. Bir seriyi daha tamamlamış olduk. Seriyi bizden takip eden herkese teşekkür ederiz! İyi seyirler ^_^
  20. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Nisekoi 19 tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  21. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar, Ano Hana isimli animenin film kapanış parçası da olan Galileo Galilei - Circle Game 'in klibi tamamlanmıştır. İyi seyirler...
  22. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Nisekoi 18 tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  23. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Nisekoi 17 tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  24. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Nisekoi 16 tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  25. bolaykim

Bolaykim o.O Fan Sub

Selamlar! Nisekoi 15 tamamlanmıştır. İyi seyirler ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.