Jump to content

bolaykim

Üyeler
  • İçerik sayısı

263
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

İletiler bölümüne bolaykim kullanıcısının eklediği dosyalar

1.  

On 18.04.2017 at 22:45, seSehaaz yazdı:

Yanlış yere yazıyorsam kusura bakmayın :) Çok alışık değilim forumlara :)

Eğer Fansub'unuza çevirmen alımı var ise şansımı denemek istiyorum . 

Merhaba seSehaaz,

Öncelikle bunca güzel grup varken bu teklifle bana gelmen beni çok gururlandırdı. Teşekkür ederim ^_^ 

Talebine gelince grubu büyütmem ve başka arkadaşların katılımıyla daha çok seri alabilmem veya almam konusunda önceden de çok talep olmuştu. Ben bu işe başladığımda yaklaşık 23 yaşındaydım, şimdi 30 olduk :D Her geçen sene gruba daha az ilgi gösterecek zamanım kalıyor. Natsume Yuujinchou serisi olmasa çeviri yapacağım bile yok :) Bu işe yalnız devam etmemin herkes için daha iyi olacağına inanıyorum. Senin gibi bu işe hevesli birinin benimki gibi bir grupta heba olmasını istemem. Tek geldik , tek gideceğiz anlaşılan :)

Kesinlikle kimseyi eleştirmek için söylemiyorum ama tek kişilik grup veya çevirmenlerin güzel işler çıkardığına inanıyorum. Zaman içinde grubumu takip eden arkadaşlar söyledikçe fark ettim, genel anlamda tek başıma çalıştığım ve sevdiğim serilerde çalıştığım için benle aynı zevke sahip insanlar beni takip etmeye başladı ve hatta bazen ben çevirince "yaw bir izleyeyim bolaykim çevirdiyse beğenirim belki" demeye başladı. Çeviri işini seviyorsan, benim gibi bir blogspot ile başlayıp böyle güzel platformlarda tüm Türkiye ile paylaşabilirsin :) Yardım istersen her zaman etmeye çalışırım ^_^

Hevesinin hiç kaçmaması umuduyla :)

2. On 13.04.2017 at 08:54, Mileydi yazdı:

Eren ellerine, emeklerine sağlık seni tekrar sahalarda görmek çok güzel, Natsumeye teşekkür etmek lazım yoksa geri döneceğin yoktu :admire2-onion-head-emoticon: Ayyyy bitsede izlesemmm :bike-onion-head-emoticon:

Teşekkür ederim ^_^ Tekrar çeviriye başlamak da çok güzel :) Gerçekten Natsume olmasa çeviri yapacağım yok ama bu sefer Uchouten Kazoku 2 'yide çevirmek istiyorum zaman ayırabilirsem :)

On 13.04.2017 at 11:42, jans09 yazdı:

Kolay gelsin :D Takipteyim :blush-crazy-rabbit-emoticon:

Teşekkürler ^_^

3. Selamlar,

Natsume yuujinchou go 'nun 06.5. bölümünün çevirisi tamamlanmıştır.

Not: Bu bölüm önceden verilmiş olan ve benim çevirdiğim LaLa Special bölümüdür. Bölüm sadece yeni RAW ile verilmiştir ( LaLa special olarak verdiğim 480p idi bu 720p :D ).

İyi seyirler ^_^

4. 3 saat önce, jans09 yazdı:

Eline sağlık. 

VK Odno ya da Mail seçeneklerine yüklemeye devam et olur mu :D diğerlerinden indiremiyorum :D

MEGA bu da indirmek isteyenler için mega klasörü

Tabiki :D Çok teşekkürler :)

Ayrıca,

Nico touches the walls grubuna ait Koi wo Shiyou isimli parçanın çevirisi tamamlanmıştır.

İyi seyirler ^_^

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.