Jump to content

Erzasword1

Üyeler
  • İçerik sayısı

39
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

575 profil görütülenme

Erzasword1 üyemizin başarıları

1. japonlara duyarlılıklarından ötürü teşekkür edesim geldi ^_^
  2. Shizuoka Müslümanlar Derneği, Japonya’nın Shizuoka eyaletine yeni bir cami yapılması için başlatığı yardım kampanyasının daha fazla dikkat çekmesi için bir geçtiğimiz yılda bir anime videosu yayımlamış. Kill la Kill ve Kiseijuu animelerinin animatörü Sakura Takagi ile Dragon Ball Z: Battle of Gods ve Gingitsune animelerinin animatörü Kana Kouno’nun hazırladığı kısa videonun şarkısını Ikue Asazaki seslendiriyor. Dernek, yardım kampanyasını 2010 yılında başlatmış ve 300 milyon yen (7,5 milyon TL) hedef koymuş. Bu yıl itibariyle ise 20 milyon yen (500.000 TL) kadar para toplayabilmiş. Henüz hedeflenilen miktarın küçük bir kısmına ulaşan cami yapıldığında Hamamatsu ve Fuji’de bulunan camilerden sonra Shizuoka bölgesindeki üçüncü cami olacak. Derneğin anime videosuyla daha büyük kitlelere erişip erişemeyeceği bilinmez ancak videoda kullanılan Gazze teması bazı İsraillilere ulaşmış ve onları kızdırmışa benziyor. Alıntı: http://www.animefantastica.com/cami-yapimina-destek-toplamak-icin-anime-videosu-yapilan-yardim-kampanyasi
  3. sitede hiçbiri yok mu :(
  4. Erzasword1

Bleach 512 Animesi

nasıl verebilir akıl var mantık var bleachin zaman zaman bazı kusurları olsada anime ekibi en kaliteli kişilerden oluşuyordu kalabalık bir ekip ve dev bütçesi vardı sonuç çok iyiydi. 1-2 kişinin bütçesiz olarak kendi başlarına yaptığı birşey olarak değerlendirmek lazım o şekilde animasyon yapmak çok zor kendi imkanlarınla PS gibi programlarla.
  5. Erzasword1

Bleach 512 Animesi

bence süper olmuş gördüğüm en iyi fan animesi diyebilirim bir yakınım animasyoncu olduğu için ne kadar zor olduğunu bilirim birde şunları animenin aslında görsek ya :rolleyes:
  6. Bleach anime serisi bittiğinden beri serinin hayranları, yeteneklerini konuşturarak manga bölümlerini animeye uyarlamaya çalışmalarına devam ediyorlar. Animasyonlarını airnaxela (Alexandria), Kuchiki Byakuya’nın seslendirmesini Karisumataicho, Kurosaki Ichigo’nun seslendirmesini MotherfuckerMr (Mister-MF)’in yaptığı ve bir ayda hazırlanan Bleach 512 fan animasyonu ile birlikte o çalışmalara bir yenisi daha eklendi. Diğer pek çok hayran yapımı çalışmanın aksine Kuchiki Byakuya’nın oldukça başarılı seslendirildiğini ve bu bölüm için seçilen müzik ile birleştiğinde ortaya harika bir sonuç çıktığını belirtmeden edemeyeceğiz. Durum böyleyken aksiyon yerine diyalog ağırlıklı olan Bleach 512 fan animasyonu çalışmasını sizlere Türkçe altyazılı olarak sunmak istedik. (Bir sonraki bölüm olan Bleach 513 de Rayjii tarafından hazırlanmıştı. İsterseniz ondan devam edebilirsiniz tabii mangayı okumayanlar spoiler alabilirler.) Alıntı: http://www.animefantastica.com/bleach-512-animesi
  7. yuh amma sallamışın kuzenim animasyoncu 3-4 yıldır falan çalışıyor senin liseli öğrenciler dediğinin çok azını kazanıyor kim bilir neyden bahsediyorsun ayrıca orda net maaşları yok ne kadar çizersen kaç saat yaparsan ona göre veriyorlar istersen sabahlayıp daha çok kazanabilirsin ama yeni birşeymiş gibi yazılmış animatörlerin parası hep komikdi parayı başkaları götürüyor
  8. ilk sezon kadar güzel olursa başka bişey istemem
  9. Erzasword1

Code Geass OVA’sı 5 Bölüme Uzatıldı

bide internete düşse keşke...
  10. yine filler koyarlar bikaç bölüm sonra kesin :D
  11. bu haber yanlışmış Anime Fantastica'da manganın adı Omoi, Omoware, Furi, Furare olacak diye yazıyor. http://www.animefantastica.com/io-sakisakanin-yeni-mangasi-nasil-olacak
  12. 2005 ve sonrası seriler için 203 aday belirlenmiş ve gazete üzerinden etkinlikle oylamalar yapılmış diyor Cowboy Bebop filan diyenler düzgün okumuyor yada yılını bilmiyorlar galiba uzun zamandır Japonlardan çıkan adamakıllı sayılı listelerden olmuş anime listesi. love live ve idolmaster izlemedim ama geriye kalan hepsi çok güzel animeler daha eskilerde olsa değişirdi herhalde sıra
  13. mangası çok güzel anime olmasına çok sevindim hakkediyordu inşallah hemen başlar harika haber
  14. Erzasword1

Expelled From Paradise Tanıtım Videosu

isimler sağlam ama toei animation yazıyor 2 kere düşünmek lazım :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.