Jump to content

NevermoreS7yle

Üyeler
  • İçerik sayısı

21
  • Son ziyareti

NevermoreS7yle kullanıcısının paylaşımları

1. NevermoreS7yle

TurkAnime Dota2 Lobi etkinliği

Eskisi gibi atamıyorum artık, Baya sorumluluk aldım şu son zamanlarda. belki bayram ve sonrası gelebilirim.
  2. NevermoreS7yle

TI4

valla daha izleme imkanım hiç olmadı. Da ilk 4 maçda dk yerlerdeydi sonra bi baktım listeye adamlar zirveye çıkmış. Hep taktik hiç belli olmuyorda. Arrow ice battımı ne :D
  3. NevermoreS7yle

parti

alis7yle + mntnm ikisinde ekleyebilirisn.
  4. NevermoreS7yle

K: Missing Kings’in Uzun Videosu

Müzik Hoşuma gitti özellikle başlangıç kısmı ( : Yalnız şuan farkettimde, 2:26-27-28 deki küpeli adam yoksa o kişimi ( isi vermiyeyim şimdi spoiler olur izlemeyen için ) ?
  5. NevermoreS7yle

Türkçe Manga Okuma Sitesi Önerileri

Turkcraft kapandı ama, orası açtılar, Forumlarına bakarsan. yani anlican turkcraft gitti mangaoku.net' geldi
  6. S.a Animesini bitirip bir süre bekledim belki dwm eder falan filan, Lakin etmicek yani en azından ben öyle düşünüyorum. Sonra Mangaya daldık haliyle. 1site buldum 67 ye kadar var orda okudum ( mangasına başlamayan varsa başlasın animesi gelcek bile olsa ömür yetmez ona başlayın ve tadına varın serinin :D ) Site bu : http://www.mangaoku.net/Kaichou_wa_Maid-sama/1 Bide bu 67 ye kadar down edebileceğim 1site buldum Diğer Site de Bu : http://mabushimajo.blogspot.com.tr/2013/01/kaichou-maid-sama.html Şimdi 67den Sonraki kısımları nerden bulabilirm ? ( türkçe halini ) Şimdiden teşekürler . . .
  7. NevermoreS7yle

Kuroko No Basket 3. seri cıkarmı ?

bencede kesinlikle çıkar çıkmalıda zaten hatta 4 falanda olmalı , ayrıca tsubasa gibi az da gelişimiş hallerinde dünya kup vs vs olmalı yani baya uzatsınlar seriyi tutar bence de tabi bu japonların ticari durumlarına bakıyor. Yeteri kadar para vermediği sürece istediği kadar güzel olsun devam ettirmiyolar inşallah uzun uzun devam eder seri.
  8. NevermoreS7yle

Naruto (Spoiler İçerir)

Manga yavaş yavaş sona yaklaşıyor :desperate2-onion-head-emoticon:
  9. NevermoreS7yle

TÜRKAN!ME E-Dergi Mart 2014

Çok Hoş Olmuş,özellike Röportajlar dergiye farklı 1 hava katmış Başarılı 1 çalışma :good-job-onion-head-emoticon:
  10. NevermoreS7yle

Kuroko no Basket | Aomine Daiki | Yeni amv'em

la Adamla aynı Profillerimiz Fakirliğin Bu Kadarı :S
  11. NevermoreS7yle

TÜRKAN!ME E-Dergi Ocak 2011

Çok Hoş 1 çalışma , BÖyle sürekli gelebilirse inşaallah her türlü desteği yapmaya çalışırız (face twit oyun ver başka yerlerde tanıtmak gibi ) .
  12. NevermoreS7yle

Konnichiwa

dediğim gibi uzun zamandır dota oynadığım için oyun sırasında (şu son zamanların dışında) hep yazı yazarak iletişim kuruyorduk (artık skyp tarzı konuşma var d2de onu kullanıyoz ) hızlı yazı yazdığım için alışmışım harfleri yemeğe :D zamanla alışırım normal 1 insan gibi yazmaya ( : o noktada bana az tahammül ediceksiniz artık :D :D :D
  13. NevermoreS7yle

Konnichiwa

Eyw Saolun Olabildiğince faal olmaya çalışıcam vınn kulanıcısıyım down up nokatsında pek katkıda bulunamıcam sanırım ama diğer türlü faaliyetlerde yardımcı olmak isterim, + 아는 페리 어 (ismi deisik olan arkadas :D her türlü yardımcı olurum oynamak istediğin zaman bana pm atarsan ilgilenirim inşallah bu cumaya kadar giremice m ondan sonra dwm
  14. NevermoreS7yle

Konnichiwa

Eyvallah...
  15. NevermoreS7yle

( 147 / 147 ) Toriko

Emeği Geçen geçicek tüm arkadaşlara Teşekkür ederim, Allah kolaylık versin.
  16. NevermoreS7yle

Konnichiwa

Aynen Dota lol'e kıyaslan çok daha zordur belki lol çok kolay geldiğinden alışamamışımdır bu farktan zaten Dota da nam yapmış adamlara çok saygı duyulur. Sonuçta o denli zor bir oyunda nam yapmak .
  17. NevermoreS7yle

Konnichiwa

Saolasın -_- :P
  18. NevermoreS7yle

Konnichiwa

lol betası ilk çıktığında 1 arkadaşla geçmiştik ben bırakmıştım o hala devam ediyor baya da iyi nedense ben 1 türlü alışamadım. Hacı combatlar çok hızlı oluyo hakimiyet kuramıyorum Dota gibi değil her nys lol 'e eski arakadaşlarla takılmak için ara sıra giriyorum haber ederim(PM Den konuşuruz ) Sana tavsiyem dotaya geç gerçek 3 lü koridor oyunu gör :D
  19. Selamün Aleyküm Beyler ve bayanlar Kısaca ben Ali 5 yıldır Dota ile ilgilenen ve 5. sınıftan beri ( beri yazdıma bakmayın az az izledim hep, Şu Dönem yardırıyorum baya deli gibi down. yapıp izliyorum ) anime izleyen ve takip eden bir üni 2 . sınıf öğrencisiyim . Fatihte okuyorum Dota 2 de Faalim ve Weplada baya 1 çevrem var en son wepla forumda saçma sapan 1 söz yüzünden 30 gün ban(uzaklaştırma)'a maruz kalınca artık forum faaliyetlerimi animeye ayırmaya karar verdim ve buraya geldim hadi herkese hayırlı olsun :D :D :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.