Jump to content

GNSpower

Üyeler
  • İçerik sayısı

70
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    GNSpower got a reaction from MelodyArLu in Seinen FC - Kulübümüzün camiaya hizmetleri durmaksızın devam ediyor!   
    Beni de ekleyebilirsiniz listeye. Gungrave'ı hala tam atlatabilmiş değilim ama olsun. (:
  2. Beğen
    GNSpower got a reaction from Mileydi in Seinen FC - Kulübümüzün camiaya hizmetleri durmaksızın devam ediyor!   
    Öyle öyle, Gungrave'in üçüncüsü olmaz valla alimallah götürür adamı. ((:

Ayrıca,

3. Beğen
    GNSpower got a reaction from Kutatgu in Seinen FC - Kulübümüzün camiaya hizmetleri durmaksızın devam ediyor!   
    Öyle öyle, Gungrave'in üçüncüsü olmaz valla alimallah götürür adamı. ((:

Ayrıca,

4. Beğen
    GNSpower got a reaction from Kutatgu in Seinen FC - Kulübümüzün camiaya hizmetleri durmaksızın devam ediyor!   
    Beni de ekleyebilirsiniz listeye. Gungrave'ı hala tam atlatabilmiş değilim ama olsun. (:
  5. Beğen
    GNSpower got a reaction from ayanatsume in Tamamen amatörce olan çizimlerim ♥   
    Kendi çizim yeteneğimi yüz milyona katlayan her çalışma gibi bunlarda gayet iyi olmuş, eline sağlık. (:
  6. Beğen
    GNSpower got a reaction from torotoro in Anime İstek ve Önerileri   
    Psycho-Pass izlemeye başladım (buradan tavsiye alarak yeni indirdim), henüz 2 bölüm oldu ama bence güzel, izlemeye değer geldi bana. (:
  7. Beğen
    GNSpower got a reaction from Amygirl in Anime Gözleri :D   
    Gintama bu göz konusunda da herşeyde olduğu gibi on numara. ((:

Musashi gözleri. ((:

8. Beğen
    GNSpower got a reaction from torotoro in Anime İstek ve Önerileri   
    Oh oh oh sanki bir anime bahçesindeyim. ((:

Teşekkür ederim ilgin ve hususi olarak paylaştığın arşivlerin için. Fansub'lar için dediğin gruplara öncelik tanıyacağım, o konuda bilgilendirmen için ayrıca teşekkür ederim. Bende genellikle nyaa kullanıyorum, bakabt'de yan cebimde bulunsun ama. (:

RAW videoyu kendi amatör çeviri planım için indiriyorum, kafa karıştıracak altyazılar ya da dubbing olmaksızın video ile neler yapabileceğime bakacağım. 

Tekrar paylaştıkların için teşekkür ediyorum, bir girişeyim karşılaştırmalı olarak elimde neler olmadığına, 15 saatim kaldı. (:
  9. Beğen
    GNSpower reacted to torotoro in Anime İstek ve Önerileri   
    Senin için aylardır bakmadığım HDD'me baktım. Belki güzel seriler vardır sende olmayan bunlarada bir bakarsın :).

Yabancı fansublar için UTW, FFF, Commie, Underwater, gg, EveTaku, rori (kapandı), Mazui bunlar iyidir. Hem çeviri kalitesi bakımından hemde encode, tyspetting vs. bakımından. Vivid, Underwater, Anime Koi, Hatsuyuki, Horrible başta söylediklerim yoksa bunlardanda indirebilirsin ama dediğim gibi baştakiler daha kalitelidir. Ayrıca belirteyim RAW altyazısız sade ham videolardır. Koyduğun resimde indirdiğin Gin no Saji Commie'ninkini indirmeni önerirdim.
    Biliyorsundur ama ben yinede söyleyeyim; http://www.nyaa.se/ ve http://bakabt.me/ anime indirmek için kullanılan en yaygın torrent siteleri.
  10. Beğen
    GNSpower reacted to torotoro in Anime İstek ve Önerileri   
    Benim pc de şuan bunlar var, hepsini izlemedim ama güzeldir hepsi :). Genelinde az da olsa romantizm vardır. Türkçe indirmiyorsun galiba sen, hangi seriyi hangi Türk Fansublardan indirirsen daha iyi olur diye sormak istersen yardımcı olurum :). Yabancı fansublar hakkında da az çok bilgim var, bilinenlerle ilgili :).

11. Beğen
    GNSpower got a reaction from Mileydi in Anime İstek ve Önerileri   
    Aman ya rabbi, gökten anime yağıyor. ((:

Valla teşekkür butonu olsa üstünde tepiniyor olurdum. (:
  12. Beğen
    GNSpower reacted to Mileydi in Anime İstek ve Önerileri   
    listende bu serileri göremedim  :ph34r: hepsini şiddetle tavsiye ederim  :D özelikle kırmızı renkli olanlar  :rolleyes: umarım hoşuna gider, zevkle izlersin  ^_^ 
    Ano Hana - Ao No Exorcist - Btooom - Devil Survivor2 - Dhurarara - Fate Zero - Ghost Hunt - Karnavel - Kimi Ni Todoke - K-Project - Library War - Lovely Complex - Nadame Cantabile - Natsume Yuujinchou - Phantom  Requiem for the Phantom - Rainbow(Nisha Rokubou no Shichinin) - Sakamichi No Apollon - Sakurasou no Pet na Kanojo - Senjou no Valkyria - Skip Beat - Spice and Wolf - Suisei no Gargantia - Tiger & Bunny - Tonari no Kaibutsu-kun - Trinity Blood - Uchouten Kazoku - Zetman
  13. Beğen
    GNSpower got a reaction from Amygirl in Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler   
    (((: Hatırlıyorum, boğularak hııııaaaaaa diye uyandığı sahne. ((:

Aha buldum :

http://www.youtube.com/watch?v=T0_c8ffkpPU

3.55 ((:
  14. Beğen
    GNSpower got a reaction from torotoro in Herkese İzmir'den merhaba.   
    Teşekkür ederim, hoşbulduk. Şimdiden hoş sohbet insanlar sayesinde güzel vakit geçirmeye başladım bile. Anime gibi çok keyif aldığım bir konuda aynı eğlence anlayışına sahip insanlarla aynı platformda bulunmak başlı başına büyük memnuniyet benim için.
  15. Beğen
    GNSpower got a reaction from Amygirl in Herkese İzmir'den merhaba.   
    Dostlarım elimde şu an resimde gördüğünüz animeler mevcut. Bunların içinde olmayan tüm anime önerileriniz benim için çok kıymetli olacaktır. (:

16. Beğen
    GNSpower got a reaction from Felix in Çizimlerim Felix_   
    Valla ellerine sağlık, benden 10 üzerinden 8. (:

Çok özendiğim birşeydir şöyle çizebilmek ama Allah vermemiş işte yetenek, ancak böyle trene bakar gibi seyredip beğenebiliyorum. (:
  17. Beğen
    GNSpower got a reaction from torotoro in Herkese İzmir'den merhaba.   
    Hoşbulduk ortak hobi sahibi dostlarım. (:

Sanırım burada keşfedilecek birkaç yüz bin başlık ve içerik var. Aa nasıl diyov Japonlaa, itadakimasu. ((:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.