Jump to content

Kirigaya Kazuto

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

Kirigaya Kazuto hakkında

• Doğum günü 02/01/1989

Profil Bilgileri

Kirigaya Kazuto üyemizin başarıları

1. Kirigaya Kazuto

Merhaba Arkadaşlar

hb arkadaşlar sağolun:D ama ben biraz anime izlicek yaşı gectim :) heheh huyumuzdan vazgecemiyoruz:D
  2. Kirigaya Kazuto

Merhaba Arkadaşlar

herkese teşekkür ediyorum anlayışınız ve önerileriniz icin TürkAnime diye düzelttim Animetürk diye nerden aklımda kaldıysa yalnış yerede gelmedim üye olmadan izliyodum olucak gibi değil dedim üyelik şart :wub: fairy tail candır zaten daha cok fazla izlediğim anime varda aklımda değil isimleri en son Elfen Lied'i izledim efsaneydi <3 :D Lucy aşktır
  3. Selam Arkadaşlar adım Feridun.. hoşca vakit gecirmek dileğiyle.. buraya üye olalı fazla olmadı ama böyle tüm anime dünyasını barındıran bir siteye ihtiyacımız vardı teşekkürler TürkAnime özellikle bu sıralar cok fazla anime dünyasına daldım birini bitirip birine başlıyorum ilk animem tsubasaydı sonra naruto onlarla sevdim başladım animeye ama şu sıralar genelde komedi yada romantik dram tarzında animeleri izliyorum özellikle Sword art Online - Sukitte ii na yo - Kimini Todoke - kaichou wa maid sama izlediğim etkisinde kaldığım güzel animelerdi bunlara benzer cizimleride güzel olmalı tabiki bildiğiniz anime varsa burdan bana tavsiye ederseniz mutlu olurum şimdiden teşekkürler herkese :lol:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.