Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MightyDante

Kayıtlı Üye
  • Content Count

23
  • Last visited

6 Followers

About MightyDante

• Rank
    Level 1
  • Birthday 07/30/1992

İletişim Yöntemi

• AIM
    -
  • MSN
    -
  • Website URL
    http://-
  • Yahoo
    -
  • Jabber
    -

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

488 profile views
  1. Banada gele gele Main Character geldi.Hentaideki main chracter olsam yeter :admire-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon: :hell-yes-onion-head-emoticon: :bye2-onion-head-emoticon:
  2. Novel çeviriyosun ama çevirmen tagını almamışsın.ANİME ÇEVİRMİYOSUN!!!Olum git buraları terk et. Bu arada teşekkür ederim(1 cümle bile okumadı.).
  3. Hoşgeldin :good-job-onion-head-emoticon: Plazma TV'de anime izleme keyfi :cool-onion-head-emoticon:
  4. Hoşgeldin adaletli karşim.Bide senden nedense o ruhu alamadım.Yani sende ruh yok gibi.Nasıl desem.Sempatimi desem.Kısaca şunu dicem.Rahatla sakin ol.Biraz gerginmişsin gibi hissettim.Vede gerçekten sende o ruhu alamadım :hell-yes-onion-head-emoticon: Ama alıcam sende o ruhu alıcam kararlıyım ! :bye2-onion-head-emoticon:
  5. Tamam sadece okan dicem bundan sonra sana :DBu arada hoş geldin. Admin bile post kasıyor bu forum nereye gidiyo :(
  6. Hoşgeldin Foruma.Umarım iyi vakit geçirirsin.
  7. İlk defa uyarlama anime ilgimi çekti.SAO uyarlama bi anime değil boşuna uğraşmayın :D.SAO ile yarışabilecek bir anime olduğunu düşünüyorum.Tabi izleyip görücez.
  8. Teşekkürler.Shizuka Ito,Kazuhiko Inoue,Akio Otsuka favorimdir :3
  9. Sende yetenek var.Hikayenin temelini SAO dan alsan bile devam etmelisin.Bunun 20. bölüme kadar devam etmesi gerek bence.
  10. Yok ya gerek yok.Bleachı çevirmeye başladımda ortasında bıraktım benim fansubum yokki :D
  11. TAÇE manga çevirmenliği yapıyormuydu :D
  12. Şu an o kadar geliştiğimi düşünmüyorum.Hemde benim katılmak istediğim bir fansub var :) Hoşbulduk :)
  13. Tabikide hiçbiri bir Game of Thrones değil ^_^
  • Create New...