Jump to content

MightyDante

Üyeler
  • İçerik sayısı

23
  • Son ziyareti

1 Takipçi

MightyDante hakkında

• Doğum günü 07/30/1992

Kişisel Bilgiler

• Hakkımda
    -
  • Outlook
    -
  • Web Sitesi
    http://-
  • Yahoo
    -
  • Jabber
    -

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

781 profil görütülenme

MightyDante üyemizin başarıları

1. MightyDante

Eğlence

Banada gele gele Main Character geldi.Hentaideki main chracter olsam yeter :admire-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon: :hell-yes-onion-head-emoticon: :bye2-onion-head-emoticon:
  2. Novel çeviriyosun ama çevirmen tagını almamışsın.ANİME ÇEVİRMİYOSUN!!!Olum git buraları terk et. Bu arada teşekkür ederim(1 cümle bile okumadı.).
  3. MightyDante

Konnichi Wa Senpai!!!

Hoşgeldin :good-job-onion-head-emoticon: Plazma TV'de anime izleme keyfi :cool-onion-head-emoticon:
  4. MightyDante

Yeni Üye

Hoşgeldin adaletli karşim.Bide senden nedense o ruhu alamadım.Yani sende ruh yok gibi.Nasıl desem.Sempatimi desem.Kısaca şunu dicem.Rahatla sakin ol.Biraz gerginmişsin gibi hissettim.Vede gerçekten sende o ruhu alamadım :hell-yes-onion-head-emoticon: Ama alıcam sende o ruhu alıcam kararlıyım ! :bye2-onion-head-emoticon:
  5. MightyDante

selamlar :D

Tamam sadece okan dicem bundan sonra sana :DBu arada hoş geldin. Admin bile post kasıyor bu forum nereye gidiyo :(
  6. MightyDante

Merhaba

Hoşgeldin Foruma.Umarım iyi vakit geçirirsin.
  7. MightyDante

Blade&Soul Anime Oluyor

İlk defa uyarlama anime ilgimi çekti.SAO uyarlama bi anime değil boşuna uğraşmayın :D.SAO ile yarışabilecek bir anime olduğunu düşünüyorum.Tabi izleyip görücez.
  8. MightyDante

Animelerin Başkarakterlerinin ezikliği :(

Kısaca Lelouch Britania :D
  9. Teşekkürler.Shizuka Ito,Kazuhiko Inoue,Akio Otsuka favorimdir :3
  10. MightyDante

SAO: Hırs ve Acı (Tamamlandı!)

Sende yetenek var.Hikayenin temelini SAO dan alsan bile devam etmelisin.Bunun 20. bölüme kadar devam etmesi gerek bence.
  11. MightyDante

Merhaba Arkadaşlar.

Yok ya gerek yok.Bleachı çevirmeye başladımda ortasında bıraktım benim fansubum yokki :D
  12. MightyDante

Merhaba Arkadaşlar.

TAÇE manga çevirmenliği yapıyormuydu :D
  13. MightyDante

Merhaba Arkadaşlar.

Şu an o kadar geliştiğimi düşünmüyorum.Hemde benim katılmak istediğim bir fansub var :) Hoşbulduk :)
  14. MightyDante

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Tabikide hiçbiri bir Game of Thrones değil ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.