Jump to content
  • Create New...

Eolo-sama

Fiber Çevirmen
  • Content Count

699
  • Last visited

• Days Won

27

Status Updates posted by Eolo-sama

1. Hakim bey böğün canlı duruşma var mı

1. Show previous comments  8 more
    2. heymely

heymely

Olsa mis gibi izlenir shipim de olursa benden mutlusu olmaz herhalde... Olsa da izlesek. :hell-yes-onion-head-emoticon:@Eolo-sama

Spoiler

spacer.png

3. Eolo-sama
    4. heymely
  2. Sonbahar sezonunda King's Raid çeviriyor olacağım. Yarın Re:Zero'yu bitirip cuma günü yeni sezona başlıyoruz.

1. Show previous comments  1 more
    2. Eolo-sama
    3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Emeğinize sağlık               

İyi çalışmalar:cheer2-onion-head-emoticon:

4. Eolo-sama
  3. I love Emilia

4. TAÇE discord sunucusuna hepinizi bekleriz! https://discord.gg/apQzWJS

5. Günlerdir aynı şeyleri çevirip çevirip dinliyorum. Yeni müzik gruplarına, şarkıcılara, şarkılara ihtiyacım var. Tür fark etmez, önerilerinizi bekliyorum :D

1. Show previous comments  10 more
    2. LeornKayn

LeornKayn

Sağ ol Kudaran-kun ama çözemedim :D bu arada Amy girl spam yapıyor report edelim :P

3. Amygirl

Amygirl

Kim spam yapıyor :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

4. hyunbinaski

hyunbinaski

İlla Japon mu olması gerek :D Yoksa grup dolusuna var :)

6. Sanırsın adamlar fansub değil milli piyango idaresi. Ben de ev ilanı falan vereyim bari sitedeki bilgi panosuna.

1. KuramaUN

KuramaUN

Sahibinden satılık fansub

2. FeeLing7d

FeeLing7d

Mübarek cumayı kutlama amaçlı 3 liralık oyun alıp reklamlı linkler koyarak 150 lira kar etmeyi planlamadık değil. 

7. Facebook profiline yalnızca kız anime karakteri fotoğrafları koyan erkekler sayesinde ana sayfam Chitoge görünümlü Mücahitler ile doldu.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Millet şimdi ne çok kız var deyip erkek isimleri görünce bi hoş oluyorlardır.

8. Sanırım üst kattakiler her sabah saat 10'da bebeklerini boğazlıyor. Bu kadar bağırarak ağlamanın başka bir açıklaması olamaz. Biz de bebek olduk kardeşim ya insan gibi ağla.

9. Finalle birlikte artık içimdeki weeb'i durduramıyorum! Emilia seni seviyorum <3

1. Eolo-sama

Eolo-sama

Uzun süredir ciddi ve karanlık seinenler izleyerek içimdeki weeb'i öldürdüğümü sanmıştım. Yanılmışım. Sonunda kendime bir waifu buldum. Doğum günüm 22 Ekim, isteyen bana Emilia waifu yastığı alabilir. Karşılığında ömür boyu her gece hayır duası teklif ediyorum.

10. PC toplamaktan anlayan varsa ve mesaj atabilirse çok hoş olur, danışmam gereken birkaç şey var da. Hedef: Witcher 3'ü ultrada oynamak.

1. Show previous comments  3 more
    2. Heimatlos

Heimatlos

ha birde su var witcher 3 grafikler cacik 

3. Eolo-sama

Eolo-sama

Anladım, parça açısından yardımcı oldun gerçekten teşekkür ederim :)

4. Heimatlos

Heimatlos

onemli degil

11. Koniçivalarda her listede Boku Dake ga Inai Machi'yi 1. yapma huyu başlamış şimdi de. Tamam güzel seriydi de en iyi psikolojik anime veya en derin konulu anime falan da değil.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

sıradan bir seriydi, güzel bile değil. ilkokul çocukları arasında geçen bir anime, bol bol duygu sömürüsü ve ajitasyon vardı işte. 

12. Yediğime içtiğime dikkat edeyim dediğimin ertesi günü misafir pişmaniye, lokum falan getirmiş. Diyecek bir şey bulamıyorum.

1. Show previous comments  4 more
    2. Perfectum

Perfectum

Amaaan bir kere geliyoruz bu hayata dedi ve gömdü pişmaniyeyi ?

3. Strix.
  13. TTGL: Hayatı Köpeklik Olan Rossiu + Yufka Yürekli Hümanist Simon = Gece 2'de Ekrana Fus Ro Dah Basmak

14. Bilkent Hukuk (paralı) vs. Boğaziçi Uluslararası vs. Ankara Hukuk. Fikirlerinizi bekliyorum :)

1. Show previous comments  9 more
    2. Kaxell

Kaxell

Gecen donem 14 bindi bi de 15 bine mi cikti :O

3. Eolo-sama

Eolo-sama

Evet 30.400 lira olmuş yıllık

4. Kaxell

Kaxell

Aha bir araba parası daha gitti. 

15. Özgürlük!

1. Show previous comments  1 more
    2. Eolo-sama

Eolo-sama

Lys bitti :)

3. LeornKayn

LeornKayn

ooooo çok anlamlıymış pardon tahmin edemedim :D özgürlük!!

4. Eolo-sama
  16. Do you not know integral when you see it, old man?

17. Valla otobüsün yarısından fazlası yaşlılardan oluşuyor. Yaşlılar için otobüsün ücretsiz olması kulağa hoş geliyor ama adam ekmek almak için Kızılay'a gidiyor biraz da dolaşmış olurum diye. Hele bi de mesai çıkışında yapıyorlar ya bunu... Yemin ediyorum 50 kuruşa çıkartsalar ücreti otobüslerde ayakta duran kalmaz. Gelmişsin 70 yaşına amca git kahveye okey oyna, sen de torunların için salça yap be teyze.

18. Tarih dersini mi dinleyeyim çocuğa 12 adanın kaybıyla İnönü'nün bir alakası olmadığını mı anlatayım arkadaş...

1. Kaxell

Kaxell

tarih dersini eninde sonunda öğrenirsin ama çocuk bir daha tartışmak istemeyebilir ^^

2. Eolo-sama

Eolo-sama

Tartıştım ben de ama arkadaş inanmamakta ısrarcıydı. Üstüne bi de İnönü ezanı Törkçe yopto diye başlayınca iş çirkinleşti hsjda

19. "You know who is awesome? Look at the first word." Az önce youtubeda okudum bu yorumu, şu an çok iyi hissediyorum :D

1. Kai

Kai

Değişim olmadı :D

2. Toprakezgi

Toprakezgi

"Seviyorum ama kimi

En tatli birisini

Nasil anlatsam sana

İlk harflere baksana." aklima bu geldi. Aiekdmd Yine de sen ilk harflere bakma seieifkf

20. Temel liseye geçmiş olan 12. sınıf varsa özelden yazabilir mi bana e-okul ile ilgili bir şey soracaktım

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.