Jump to content

Eolo-sama

Fiber Çevirmen
 • Posts

  823
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  40

Everything posted by Eolo-sama

 1. 11-12. Bölümler eklenmiş ve seri tamamlanmıştır. Seriyi çeviren @Raikiri ve redakte eden @gokdelencadisi arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz. Gelecek projelerde görüşmek üzere. Son kez iyi seyirler.
 2. 10. Bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
 3. 9. Bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
 4. 8. Bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
 5. 7. Bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
 6. 6. Bölüm eklendi. İyi seyirler.
 7. 5. Bölüm eklendi. İyi seyirler.
 8. 3. Bölüm eklendi. İyi seyirler.
 9. Merhabalar. İlgili başvuru formunu doldurmanız halinde Discord üzerinden size dönüş yapılacaktır.
 10. Tabii ki. Formu doldurursanız size Discord üzerinden dönüş yapılacaktır.
 11. Merhaba. Yaşınız herhangi bir problem oluşturmaz. Başvurunuzun ardından size bir test yapılacak, testi geçerseniz eski bir serinin redaktesi ile eğitim göreceksiniz.
 12. 2. Bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
 13. Anime Adı: Night Head 2041 Anime Türü: Bilim Kurgu, Dram, Doğaüstü Güçler, Gizem, Psikolojik Bölüm Sayısı: 02 / ?? Yapım Yılı: 2021 Çeviri: Eolo-sama Redakte: Eolo-sama Encode: Eolo-sama Görüntü Kalitesi: 1080p Özet: Kirihara kardeşler, sahip oldukları doğaüstü güçler nedeniyle küçük yaşlardan beri korunaklı bir laboratuvarda kapalı halde bulunmaktadır. Bir gün laboratuvarın bariyerinde açık meydana gelmesi sonucunda kardeşler buradan kaçmıştır. Kuroki kardeşler ise Kirihara kardeşlerin peşine düşmeye çalışacaktır. Klasör Linki TAÇE Discord Sunucusu
 14. 1. Bölüm yeniden düzenlenip eklenmiştir.
 15. Anime Adı: Vanitas no Karte Anime Türü: Doğaüstü Güçler, Fantastik, Shounen, Tarihi, Vampir Bölüm Sayısı: 12 / 12 Yapım Yılı: 2021 Çeviri: tubass Redakte: sayaji Encode: KuramaUN Görüntü Kalitesi: 1080p Özet: "Bir zamanlar, diğerleri kan kırmızısı dolunayda dirilirken kendisi mavi bir dolunay gecesinde doğduğu için kendi türü tarafından dışlanan Vanitas adında bir vampir yaşarmış. Yalnız başına ve korku içinde, bir gün tüm vampirlerden intikamını almak için lanetli bir büyü kitabı olan Vanitas'ın Kitabı'nı yaratmış; en azından hikaye bu şekilde." 19. yüzyıl Paris'inde zeplinle seyahat eden genç vampir Noé'nin tek bir amacı vardır: Vanitas'ın Kitabı'nı bulmak. Ani bir vampir saldırısı, Noé'nin sıradan bir insan gibi görünen ama vampirler konusunda uzmanlaşmış esrarengiz doktor Vanitas ile tanışmasına neden olur. Efsane Vanitas'ın hem adını hem de kötü şöhretli metinlerini miras alan gizemli doktor, hastalarını iyileştirmek için bu büyü kitabını kullanmaktadır. Ancak doktorun nazik tavırlarının arkasında biraz daha uğursuz bir şey yatıyordur. Klasör Linki [hide] [/hide] TAÇE Discord Sunucusu
 16. 12. Bölüm eklenmiş ve seri tamamlanmıştır. Böylece bir serinin daha sonuna geldik. Bu seriyi sizlerle buluşturan çevirmenimiz @Kiritsugu_ Berke'ye ve redaktörümüz @gokdelencadisi Kübra'ya çok teşekkür ederiz. TAÇE son kez iyi seyirler diler.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.