Jump to content

Eolo-sama

Fiber Çevirmen
  • İçerik sayısı

823
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

66

Eolo-sama kullanıcısının paylaşımları

1. Fansub grubunuzun adını başlıkta mutlaka belirtin. X Fansub - Anime Çevirmeni Arıyoruz gibi.
  2. Eolo-sama

AoT Final tahminleri

Tek konuya geçiş yapalım. Bu konu bir süre sonra silinecektir. Şimdilik kilit.
  3. Shingeki no Kyojin ile alakalı her türlü konuşma bu başlık altında yapılacaktır. Kurallar: 1. Spoiler içeriyor olabilecek her türlü içerik spoiler içine yazılmak zorundadır. Spoiler içine almak için ileti girerken kullandığınız kutucuğun üst kısmında en sağda yer alan göz üstünde çizgi olan tuşa basabilirsiniz :) 2. Final sezonu şu anda yayımlanmakta olduğu için özellikle o sezon ile ilgili spoiler verilecekse Final Sezonu Spoiler yazılması zorunludur. Örnek: Final Sezonu Spoiler 3. Kurallara uymayanlara yaptırım uygulanır.
  4. Eolo-sama

TAÇE Çevirmen ve Redaktör Alımları

Japonca bilen pek kimse olmadığı için yazma gereği duymadık ama çeviri yapmaya yetecek düzeyde Japonca bilen ve diğer şartları da karşılayan birinin başvurusuna da her zaman açığız. Evet çeviriler gönüllülük esasıyla yapılıyor.
  5. Fate serilerinin tamamıyla ilgili her türlü konuşma bu başlık altında yapılacaktır. İzleme sırası, bölüm tartışmaları ve bunlar gibi bütün konular bu başlık altında konuşulacaktır. Kurallar: 1. Spoiler içeriyor olabilecek her türlü içerik spoiler içine yazılmak zorundadır. Fate çok fazla seriye sahip olduğu için verilecek olan spoilerın hangi seriye ait olduğu da yazılmalıdır. Spoiler içine almak için ileti girerken kullandığınız kutucuğun üst kısmında en sağda yer alan göz üstünde çizgi olan tuşa basabilirsiniz :) Örnek: Fate/kaleid liner Prisma☆Illya ile ilgili spoiler:
  6. Boruto ile ilgili her türlü konuşma bu başlık altında yapılacaktır. Kurallar: 1. Bu başlık yalnızca Boruto ile ilgili olup Naruto ve Naruto Shippuuden ile ilgili konuşmak, bunlar ile alakalı spoiler içinde olsa bile bilgi vermek yasaktır. 2. Spoiler içerebilecek her türlü girdi spoiler içinde yazılmalıdır. Spoiler içine almak için ileti girerken kullandığınız kutucuğun üst kısmında en sağda yer alan göz üstünde çizgi olan tuşa basabilirsiniz :)
  7. Naruto Shippuuden ile ilgili her türlü konuşma bu başlık altında yapılacaktır. Kurallar: 1. Bu başlık yalnızca Naruto Shippuuden ile ilgili olup Boruto ile ilgili konuşmak, spoiler içinde olsa bile bilgi vermek yasaktır. Naruto ise geçmiş dönemi ele aldığı için Naruto hakkında konuşulabilir. 2. Spoiler içerebilecek her türlü girdi spoiler içinde yazılmalıdır. Spoiler içine almak için ileti girerken kullandığınız kutucuğun üst kısmında en sağda yer alan göz üstünde çizgi olan tuşa basabilirsiniz :)
  8. Naruto ile ilgili her türlü konuşma bu başlık altında yapılacaktır. Kurallar: 1. Bu başlık yalnızca Naruto ile ilgili olup Naruto Shippuuden ve Boruto ile ilgili konuşmak, bunlar ile alakalı spoiler içinde olsa bile bilgi vermek yasaktır. 2. Spoiler içerebilecek her türlü girdi spoiler içinde yazılmalıdır. Spoiler içine almak için ileti girerken kullandığınız kutucuğun üst kısmında en sağda yer alan göz üstünde çizgi olan tuşa basabilirsiniz :)
  9. Eolo-sama

İstek [Pandora]

E-dergi çok uzun zamandır çıkmıyor maalesef
  10. Eolo-sama

Katagoriler hakkında

Kategoriler doğrudan myanimelist'ten alınıyor. Bir gün oraya "isekai" kategorisi eklenirse siteye de gelecektir. Fakat oraya eklenmeden siteye eklenmesi söz konusu değil.
  11. Eolo-sama

Selamlar

Hoş geldin
  12. Kurallara aykırı açılmış bir konuya yanıt vermek sizin de uyarı almanıza sebep olabilir. Selam ve dua ile...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Ben özelden yazarak bilgilendirmeye çalışıyorum ama bazen kendimi tutamıyorum :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

3. pegasusejder

pegasusejder

Konunun yanlış yere açıldığını belirtmekte buna dahil mi? Zamanında Vega admin sıkıntı olmaz demişti tekrar teyit edersek güzel olur :)

4. Eolo-sama

Eolo-sama

Hayır birini uyardığınız için uyarı almazsınız tabii ki :) 

13. Eolo-sama

Anime İzleme Geçmişi

Her bölümde "izledim" tuşu var. Ona basarak o bölümü izlenmiş işaretleyebilirsin. Aynı şey seriler için de geçerli. Daha detaylı bir sistem için de myanimelist kullanmanı tavsiye ederim.
  14. Eolo-sama

Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri

@largetto @largetto1 1. Uyarıyı dikkate almayıp aynı şekilde devam etmek. 2. Yan hesap.
  15. Discord üzerinden site yetkilisi KuramaUN ile iletişime geçebilirsin. KuramaUN#2089
  16. Eolo-sama

@mucoomur Uyarıyı dikkate almayıp aynı şekilde devam etmek.
  17. Eolo-sama

ban süresi

Özel mesaj yoluyla disqus kullanıcı adını ve mail adresini bana iletirsen kontrol edeyim
  18. Hafta içi günler genel olarak yoğunum ya... İletilere bile 7 saat sonra cevap verebiliyorum mesela
  19. İyiyim arkadaşlar işe gideceğim şimdi Siz nasılsınız
  20. Selamlar, iki gündür pek bakamadım buraya kusura bakmayın :) İyiyim keyfim yerinde. Sizler nasılsınız?
  21. Seneye avukatım ama şimdiden başladık çalışmaya Sen nasılsın?
  22. Dilekçe yazıyorum, Ankara adliyelerini geziyorum :D Yoğun ama keyfim yerinde. Sen nasılsın? Merhabalar merhabalar etiketlenince uzak diyarlardaki zindanımdan summonlanıp geldim
  23. İş güç çok vakit olmuyor ama forumda ne zaman lazım olursak buradayız tek etiketinize bakar
  24. Eolo-sama

@anzarotpilaki Uyarıya rağmen aynı konuyu tekrar tekrar açmak.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.