Jump to content

Eolo-sama

Fiber Çevirmen
  • İçerik sayısı

823
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

69

Durum güncellemeleri bölümüne Eolo-sama kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Valla otobüsün yarısından fazlası yaşlılardan oluşuyor. Yaşlılar için otobüsün ücretsiz olması kulağa hoş geliyor ama adam ekmek almak için Kızılay'a gidiyor biraz da dolaşmış olurum diye. Hele bi de mesai çıkışında yapıyorlar ya bunu... Yemin ediyorum 50 kuruşa çıkartsalar ücreti otobüslerde ayakta duran kalmaz. Gelmişsin 70 yaşına amca git kahveye okey oyna, sen de torunların için salça yap be teyze.

2. Tarih dersini mi dinleyeyim çocuğa 12 adanın kaybıyla İnönü'nün bir alakası olmadığını mı anlatayım arkadaş...

1. Kaxell

Kaxell

tarih dersini eninde sonunda öğrenirsin ama çocuk bir daha tartışmak istemeyebilir ^^

2. Eolo-sama

Eolo-sama

Tartıştım ben de ama arkadaş inanmamakta ısrarcıydı. Üstüne bi de İnönü ezanı Törkçe yopto diye başlayınca iş çirkinleşti hsjda

3. "You know who is awesome? Look at the first word." Az önce youtubeda okudum bu yorumu, şu an çok iyi hissediyorum :D

1. Kai

Kai

Değişim olmadı :D

2. Toprakezgi

Toprakezgi

"Seviyorum ama kimi

En tatli birisini

Nasil anlatsam sana

İlk harflere baksana." aklima bu geldi. Aiekdmd Yine de sen ilk harflere bakma seieifkf

4. Temel liseye geçmiş olan 12. sınıf varsa özelden yazabilir mi bana e-okul ile ilgili bir şey soracaktım

5. Oh be özlemişim Ankara'yı

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mileydi

Mileydi

asdfgfdasd Tamam bundan sonra ki ilk buluşmaya seni de bekliyoruz :D

3. jans09

jans09

Ben biliyordum... Hatta Serhat'a sordum. Ama Serhat senin derslerinle meşgul olduğunu söylediği için hiç çağırmamıştık... '~'

4. Mileydi

Mileydi

O.o Ben nerdeydim peki neden benim haberim yok var da hafızamın bana bir oyunumu buuuu aldı bilgileri vermiyor geriiii dınınınnnnnn asdfdsadf :D Tamam sakinim :P

6. Sabah 9'da kalkıp ders çalışabilmek için saat 2'de yatacağımız günler de gelecekmiş meğer...

1. Kafuariku ^-^

Kafuariku ^-^

Bunu hep söylüyorum ama. Finalli isen gece. 3 e kadar kimya ve matematik çözersin. :D

7. Aranızda geceleyin kabus görüp uyanınca "Gene bilinçaltıma işlemiş olan bu kabus..." diyen var mı?

8. Dershanelerin kapatılmasını iptal etmişler. Okullar ciddi ciddi boşalmıştı millet temel liselere kaydolmuştu. Nolacak şimdi? Birbirlerine darbe vuracaklar diye olan bize oldu gene.

2. Hera

Hera

Temel liseye geçtik diye seviniyorduk sevincimiz kursağımızda kaldı insanlarla oynamak ne kadar kolay heralde bizlerle dalga geçiyorlar..

9. Gangsta. günlerinde altyazi.org fayt kılaba dönüyor resmen :D Beşer dakika arayla 4 çevirmen yükleyince

10. Gangsta. sub'ı beklemekten ciğerim soldu resmen

2. aizen-

aizen-

1. bölüm izlicektim japonca olarak çıkmış öyle çevirmişler neyse az daha bekliyelim tam doğru şekilde çeviri ile :D

3. Rosiecy

Rosiecy

kolay gelsin :)

4. Eolo-sama

Eolo-sama

Teşekkür ederim :) Ve öhömöhöm geç oldu biraz ama 1. Bölüm altyazı: http://altyazi.org/sub/s/365790/Gangsta.html

Videoyu da encode'a bırakıyorum şimdi.

2. Eolo-sama

Eolo-sama

Geo sorularıyla özelden taciz ederim artık ara sıra gshdjs Ben de yırtmaya çalıştım da yırttırmadılar

3. Kaxell

Kaxell

matematiğim iyi olmasa bilgisayar mühendisliği yazmazdım B) (az kalsın matta bütü çakıyodum çaktırmayın. -_-)

4. Yuki-chan

Yuki-chan

mühendislik deyince aklıma mat 2 geliyo mat 2 deyince bir ürperiyorum. mat 1 canken mat 2 nasıl bu kadar itici oluyor anlamıyorum.

11. Logo tasarımından anlayan ve logo yapmak için can atan varsa mesaj atabilir :D

1. houston

houston

Konu nedir hocam? merak

2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Holding açıyor arkadaşımız. Logo lazım

3. Eolo-sama
  12. Almanca bilen varsa özelden yazabilir mi? Acil yardıma ihtiyacım var :/

1. NatsuJun

NatsuJun

bir ay geçmiş ama lazım olursa bana gelebilirsin,hatırladıgım kadarıyla el atarım

13. YGS coğrafya konu özetli soru bankası önerilerine açığım ._.

2. asci

asci

aslında şu ezber için kısayollar falan varya onlar için konu açsak nasıl olur hazır burda konu hafiften varken

3. Eolo-sama

Eolo-sama

ben bi körfez e bakayım o zaman, soru bankası olması daha önemli aslında :D

14. Güle güle sakal ve tişört, merhaba babyface ve gömlek...

15. Beyzbol animelerini seven ve iyi düzeyde İngilizce bilen eleman aranıyor. Asgari Ücret + Öğle Yemeği + Yol Parası + Sigorta

1. historianWeeb

historianWeeb

Hmm tanıdıklara iletiyorum arkadaş biri ingilizceden dil okulana hazırlaınyor diyeri fransızca okuyor hemen iletiyorum :P

16. #HokageninAskerleriyiz

17. #ÜsküdardakiZat

18. #KedilerinİnlerineGireceğiz

19. #ParalelYapıSunucuyaDokunma

20. #SunucuAvcısıHarunAbi

21. Ne güzel iki gün okul tatil olduydu. Utanmadan pazartesiye 3 sınav koymuşlar. GG WP

1. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Biz pazartesi artık 5 sınav olcaz gibi siz yine iyisiniz bence..:/

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.