Jump to content

Eolo-sama

Fiber Çevirmen
  • İçerik sayısı

823
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

69

İletiler bölümüne Eolo-sama kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 2 saat önce, Bika Akkaman yazdı:

Merhabalar. 20 yaşındayım ve özel kurumlarda İngilizce öğretmenliği yapıyorum, Dilbilim bölümünde eğitim alıyorum. Çeviri konusunda yardımcı olabileceğimi düşünmekle birlikte animelere olan tutkumun da bu işte bana katkı sağlayacağını da umuyorum. Beni aranızda görmek isterseniz memnuniyet duyarım. İyi günler diliyorum.:pretty-onion-head-emoticon:

Merhabalar. İlgili başvuru formunu doldurmanız halinde Discord üzerinden size dönüş yapılacaktır.

2. 15 saat önce, Sudenaz C. yazdı:

Redaktörlük için başvuru yapmayı düşünüyorum fakat on yedi yaşındayım bir sorun olur mu? Başvuru kabul edilirse kişiyi denemek için belirli bir süre var mı? 

Merhaba. Yaşınız herhangi bir problem oluşturmaz. Başvurunuzun ardından size bir test yapılacak, testi geçerseniz eski bir serinin redaktesi ile eğitim göreceksiniz. 

3. Resmi ekleyen

Anime Adı: Night Head 2041

Anime Türü: Bilim Kurgu, Dram, Doğaüstü Güçler, Gizem, Psikolojik

Bölüm Sayısı: 02 / ??

Yapım Yılı: 2021

Çeviri: Eolo-sama

Redakte: Eolo-sama

Encode: Eolo-sama

Görüntü Kalitesi: 1080p

Özet: Kirihara kardeşler, sahip oldukları doğaüstü güçler nedeniyle küçük yaşlardan beri korunaklı bir laboratuvarda kapalı halde bulunmaktadır. Bir gün laboratuvarın bariyerinde açık meydana gelmesi sonucunda kardeşler buradan kaçmıştır. Kuroki kardeşler ise Kirihara kardeşlerin peşine düşmeye çalışacaktır.

Klasör Linki
    This is the hidden content, please

TAÇE Discord Sunucusu
    logo.png

logo.png

4. Resmi ekleyen

Anime Adı: Vanitas no Karte

Anime Türü: Doğaüstü Güçler, Fantastik, Shounen, Tarihi, Vampir

Bölüm Sayısı: 12 / 12

Yapım Yılı: 2021

Çeviri: tubass

Redakte: sayaji

Encode: KuramaUN

Görüntü Kalitesi: 1080p

Özet: "Bir zamanlar, diğerleri kan kırmızısı dolunayda dirilirken kendisi mavi bir dolunay gecesinde doğduğu için kendi türü tarafından dışlanan Vanitas adında bir vampir yaşarmış. Yalnız başına ve korku içinde, bir gün tüm vampirlerden intikamını almak için lanetli bir büyü kitabı olan Vanitas'ın Kitabı'nı yaratmış; en azından hikaye bu şekilde." 19. yüzyıl Paris'inde zeplinle seyahat eden genç vampir Noé'nin tek bir amacı vardır: Vanitas'ın Kitabı'nı bulmak. Ani bir vampir saldırısı, Noé'nin sıradan bir insan gibi görünen ama vampirler konusunda uzmanlaşmış esrarengiz doktor Vanitas ile tanışmasına neden olur. Efsane Vanitas'ın hem adını hem de kötü şöhretli metinlerini miras alan gizemli doktor, hastalarını iyileştirmek için bu büyü kitabını kullanmaktadır. Ancak doktorun nazik tavırlarının arkasında biraz daha uğursuz bir şey yatıyordur.

Klasör Linki
    This is the hidden content, please

TAÇE Discord Sunucusu
    logo.png

logo.png

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.