Jump to content

OrangeBox

Üyeler
  • İçerik sayısı

688
  • Son ziyareti

OrangeBox kullanıcısının paylaşımları

1. OrangeBox

Japon bir arkadasim Cosplay urunleri satiyor

:admire-onion-head-emoticon:-Anne... kredi kartı nerde??-
  2. OrangeBox

( 12 / 12 ) Mekakucity Actors

Sırf annem interneti yasaklamasın diye tüm derslerden 100 aldım umarım iyi bir sonuç olur...
  3. Youtube kapatıldı ya....Ya ben şimdi ne için yaşayayım?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. OrangeBox

OrangeBox

Aradığım şeyler çıkmıyo ki.. artı ben youtube'u sadece müzük vb. şeyler için kullanıyorum gitti güzelim converter....

3. ohmy34

ohmy34

oradan en güzel nightcore dinleniyor böyle kafa bulmak için idealdi :c

4. OrangeBox

OrangeBox

Evet.... kendimi boşlukta hissediyorum...off off şu Youtube'u açın artık!!!

4. Matematikten 100 aldım ah hayıııırrrr Team Math Haters'a büyük ihanet!

1. _phantom_

_phantom_

100? 100? 100!? Seni dışlıyorum -,-

2. ohmy34

ohmy34

aman tanrım bende başlığında ki matematikten nefret edenler kulübü diyince gelmiştim :D

3. OrangeBox

OrangeBox

Aramıza katılmandan memnun oluruz :D

5. OrangeBox

MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)

Youtube kapatıldı CM'yi izleyemiyorum kafayı yiyeceğim başka bir yerde yok mu?
  6. OrangeBox

AYANOO GELİYOO DEMİŞTİİM.... Ve merak ediyorum seriyusu kim olacak ona göre bir ses..... sizce?
  7. OrangeBox

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum kankamın çantasına bildiğin mısır gevreği ile sütü çantasına boşaltıp okula yollayan bendim! (Denemelisiniz!) :hell-yes-onion-head-emoticon:
  8. Derste matematik hocana kapak atmak gibisi yok... Ceza almak gibisi de yok...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. ohmy34

ohmy34

biz direk kağıt, kalem, ne buluyorlarsa atarlar ama hocada onları sınıftan atar :D hatta geçenlerde (1 hafta önce ) beni ittirdiler yapışıyordum az kalsın hocanın üstüne :D

3. OrangeBox

OrangeBox

Bende seninkinin bir ileri düzeyi oldu ayağım dolandı hocaya yapıştım hocanın eteği 5 cm aşağı kaydı... günahım neydi...

4. ohmy34

ohmy34

geçmiş olsun hele de bayanmış acını anlıyorum kardeşim :D

9. OrangeBox

Ben de diyorum neden sitede çıkmadı... :huh:
  10. OrangeBox

Var ya kesin Ayano ve Azami gelir... gerisini bilemiyorum Hiyori de gelebilir .. Kenjirou... Aaa.. Kuroha gelmişti belki Takane ve Haruka da gelir..
  11. OrangeBox

Wikipedia değil de wikia'ya bir bak belki bulunabilir...
  12. Birileri evden sütü çormuş.. ben de mısır gevreğini kuru kuru yiyorum...

1. ohmy34

ohmy34

bal veya meyve suyu koymayı dene yerini tutmaz ama idare eder ^_^

13. OrangeBox

IA'nın yeni şarkısı ... sanırım...yok değil.. Çizimler Shidu'dan!! :hell-yes-onion-head-emoticon: 9mm Parabellum Bullet...sanırsam aynı adda şarkı ve japon grubu varmış... Kusura bakmayın koyamadım bu aralar youtube açılmıyor :depressed1-onion-head-emoticon:
  14. OrangeBox

Detaya koptum... Light novel bitti ... sanırım ama manga henüz bitmedi daha çok gerilerde... sonunu şarkılardan ve light novel'dan farklı bitireceklerini duydum...
  15. Yarın sunucuyum... of of...

16. OrangeBox

Acaba hikaye düz mü devam eder yoksa yeni karakterler de gelir mi? Seto'nun sesi biraz nasıl denir ki... :embarrassed3-onion-head-emotico afacanımsı?
  17. Sınıfın ortasına köpek daldı hayatım film şeridi gibi gözümün önünden geçti uyandığımda arkadaşımın kafasına tünemiştim...

1. ayanatsume

ayanatsume

Geçmiş olsun. Ben olsam belkide camdan atlamıştım ve şu an yaşamıyor olurdum :D

2. OrangeBox

OrangeBox

Sağol, sayemde iki ders kaynadı :D

3. ayanatsume

ayanatsume

Bence dikkatli ol arkdaşların aynı numrayı tekrar deneyebilir benden söylemesi :D

18. OrangeBox

Ayano, Kenjirou, Hiyori ve Azami'nin CMsi gelir mi? Kuroha'nın CMsi gelmişti ama gruptan olmadığı için - teknik olarak gruptan sayılamaz...sanırım..- sitede gösterilmedi sanırım onların da CMsi gelecek.. :embarrassed2-onion-head-emotico
  19. Hoşlandığın çocuğun yanında ben sakar değilim derken yere kapaklanmak...

20. Ben o kadar pro bir insanım ki matematikten bir numaralı nefret edenden bir numaralı matematik ineğine dönüşebildim.

1. LeornKayn

LeornKayn

Darısı bizlerin başına fakat imkansız şu durum şu kafa ve şu şartlarda:D

21. OrangeBox

Corpse Party'den Dehşet Video

Benim gibi aşırı beyaz olup evde tek başına kalıp karanlıkta onu izlerken -dondurma da tıkınırken - izleseydin sonra da aynaya bakıp ağzında dondurma yerine köpüğümsü bir şeyler olduğunu fark etseydin için dışına çıkardı inan... :bad-atmosphere-onion-head-emoti Çığlık da atamıyordum-boğazıma dondurma kaçmıştı... :depressed1-onion-head-emoticon:
  22. Yaptığımı yapmayın... Corpse party izlerken eğer sevdiğin karakter ölür ve sen o sırada evde yalnız ve odanda karanlıksa... Ve donurma tıkınıyorsan...Sen sen ol sakın aynaya bakma...

23. Kana Hanazawa... Black Rock Shooter'dan Mato Kuroi , BRS ve IBRS yi de seslendiriyor... Ah bu başıma gelen en güzel şey.. en sevdiğim animelerin seiuu'ları en sevdiğim manganın animesinin seiuu'ları olacak... Ama mangasının 21. bölümünde kesildi hazırlıklardan olsa gerek...
  24. Mekakucity Actors'ın çıkmasını bekliyor... ^^

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.