Jump to content

Hasan43

Üyeler
  • İçerik sayısı

15
  • Son ziyareti

Hasan43 kullanıcısının paylaşımları

1. Hasan43

The Last: Naruto the Movie’nin Yeni Videosu

tşekkür ederim bilgi için bn mangasını takip etmiyorum ama arkadaşıma anlattırıom mngasında neler olduğunu spoiler bnde pek fzla etki bırakmıo ama düşündümde ztn bu movie mnganın bitişinden sonra çıkcak o zmn bunu izleyip tekrar animesine döndün mü saçma olur kafa gider :D
  2. Hasan43

The Last: Naruto the Movie’nin Yeni Videosu

Bişey merak ettim mangasını okumayanlar bu animeye sonra mı izlese daha yoksa çıktığı gibi izlesede bi sorun olur mu?
  3. Bn anlatiyorum bu czgi film deil fln diorum hla cizgi iste deyince yav he he diorum kisaca pek tkmiyorum
  4. Sakura:O kadar itici bir karakter olamaz tabi sevilip sevilmediğini bilmiorum. Uchiha Itachi :Herkes seviyor bn bir türlü ısınamadım. L(Death Note):Bunada nefretim Kira'yı çok sevmemden dolayı gliba
  5. Hasan43

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Blki replik sayilmayabilir ama Hinata'nın o Naruto deişi bni bndn aliyor
  6. Hasan43

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Hic süphesiz Death Note onu izldktn sonra 2 ay anime izleymedim snki animeler onun yerini doldrmuomus gibi gliodu
  7. Hasan43

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Death Note-Darker Than Black-Shingeki No Kyojin-Naruto-Sword Art Online
  8. Hasan43

Değiştirmek İstediğiniz (Spoiler içerir)

Naruto izlememiiş animeci aynı Lord of the Ring izlememiş biri gibi tepki görüyo ya çok güzel şeyler bunlar bnce tabi Naruto'yu bnde izlemedim ama olsun :D
  9. Hasan43

Favori Anime Müzigin ?

Darker Than Black 2.sezonun opening i :D ismi şu Ryuusei no Gemini Op Tsukiakari
  10. Benim kesinlikle Shingeki no Kyojin'den Captain Levi :D çok gıcık bir tip ama animede en sevdiğim o :D
  11. Hasan43

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Phantom:Requim for Phantom
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.