Jump to content
  • Create New...

Aelvia

Kayıtlı Üye
  • Content Count

34
  • Last visited

• Days Won

1

Aelvia last won the day on June 16 2014

Aelvia had the most liked content!

About Aelvia

• Rank
    Level 1
  • Birthday 04/04/1998

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

504 profile views
  1. Kuru kalem diyorsan Faber Castell'in Polychromos serisi çok iyidir, tabii fiyatı da.
  2. Aelvia

Birkaç çizik

Çook güzel olmuşlar, hayran kaldım. :bled1-onion-head-emoticon:
  3. Aelvia

2014 Çizimlerim

Çok teşekkür ederim herkese. :happy-onion-head-emoticon: Çizdikçe gecikmeden ekleyeceğim. ^_^
  4. Kiarikita :bleeding-onion-head-emoticon:
  5. Aelvia

2014 Çizimlerim

Hepinize çok teşekkürler, böyle yorumlar hırslandırıyor insanı. ^_^ Çok istiyorum aslında, ama anatomi bilgim pek olmadığı için vücut çizmek beni zorluyor; ve hikayenin en önemli bölümü bedenler. :mellow:
  6. Aelvia

2014 Çizimlerim

Birkaç aydır yarım kalan Edward'ı nihayetinde bitirebildim. :cheer2-onion-head-emoticon: Full Metal Alchemist - Edward Elric
  7. Fairy Tail, 72'ye geldim, bırakmamak için zorluyorum resmen, başka animeler sıkıştırıyorum araya. Ölümü bırak, kan görsem sevineceğim.
  8. Aelvia

2014 Çizimlerim

Doğru, üşengeçlik işin içine girince insan kendini kaybediyor. Daha sık çalışmam gerektiğinin farkındayım, çalışacağım da. ^_^ Bugünkü son çizimim, Kiryuin Satsuki.
  9. Aelvia

2014 Çizimlerim

Teşekkürler! Uzun zamandır doğru dürüst bir şey çizmediğim için günlük çalışma paylaşayım dedim. Sailor Moon'dan Usagi. ^_^
  10. "Mutluluğun bir şekli olsaydı neye benzerdi? Evet, Suzaku'nun dediği gibi cama benzerdi. Çünkü, normalde orada olduğunu fark etmezsin, ama o kesinlikle oradadır. Oraya farklı bir açıyla bakarsan, cam ışığı yansıtacağından, onun orada olduğunu anlarsın. içinde görülen şey, her şeyden çok büyük varlığının kanıtıdır." - Code Geass: R2
  11. Aelvia

Yaoi Fc (+15)

Hey, class president ~
  12. Gölgelendirmeye üşenmiş bulunmaktayım. Diğer etkinliklerde hepimiz daha da gelişeceğiz inşallah. ^_^
  13. Aelvia

Yuri FC (+15)

Üyeliğe gönüllüyüm. ^_^
  14. Aelvia

Yaoi Fc (+15)

Beni de yazıverin. :bled1-onion-head-emoticon:
  15. DeviantArt yeter de artar bence. Drawing Tutorials diye girersen anında çıkar.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.