Jump to content

Aelvia

Üyeler
  • İçerik sayısı

34
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Aelvia kullanıcısının paylaşımları

1. Aelvia

Resim çizenler bi baksın

Kuru kalem diyorsan Faber Castell'in Polychromos serisi çok iyidir, tabii fiyatı da.
  2. Aelvia

Birkaç çizik

Çook güzel olmuşlar, hayran kaldım. :bled1-onion-head-emoticon:
  3. Aelvia

2014 Çizimlerim

Çok teşekkür ederim herkese. :happy-onion-head-emoticon: Çizdikçe gecikmeden ekleyeceğim. ^_^
  4. Aelvia

İsminizin Japonca karşılığı :)

Kiarikita :bleeding-onion-head-emoticon:
  5. Aelvia

2014 Çizimlerim

Hepinize çok teşekkürler, böyle yorumlar hırslandırıyor insanı. ^_^ Çok istiyorum aslında, ama anatomi bilgim pek olmadığı için vücut çizmek beni zorluyor; ve hikayenin en önemli bölümü bedenler. :mellow:
  6. Aelvia

2014 Çizimlerim

Birkaç aydır yarım kalan Edward'ı nihayetinde bitirebildim. :cheer2-onion-head-emoticon: Full Metal Alchemist - Edward Elric
  7. Fairy Tail, 72'ye geldim, bırakmamak için zorluyorum resmen, başka animeler sıkıştırıyorum araya. Ölümü bırak, kan görsem sevineceğim.
  8. Aelvia

2014 Çizimlerim

Doğru, üşengeçlik işin içine girince insan kendini kaybediyor. Daha sık çalışmam gerektiğinin farkındayım, çalışacağım da. ^_^ Bugünkü son çizimim, Kiryuin Satsuki.
  9. Aelvia

2014 Çizimlerim

Teşekkürler! Uzun zamandır doğru dürüst bir şey çizmediğim için günlük çalışma paylaşayım dedim. Sailor Moon'dan Usagi. ^_^
  10. Aelvia

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

"Mutluluğun bir şekli olsaydı neye benzerdi? Evet, Suzaku'nun dediği gibi cama benzerdi. Çünkü, normalde orada olduğunu fark etmezsin, ama o kesinlikle oradadır. Oraya farklı bir açıyla bakarsan, cam ışığı yansıtacağından, onun orada olduğunu anlarsın. içinde görülen şey, her şeyden çok büyük varlığının kanıtıdır." - Code Geass: R2
  11. Aelvia

Yaoi Fc (+15)

Hey, class president ~
  12. Aelvia

Levi - Attack on Titan Fan Art

Gölgelendirmeye üşenmiş bulunmaktayım. Diğer etkinliklerde hepimiz daha da gelişeceğiz inşallah. ^_^
  13. Aelvia

Yuri FC (+15)

Üyeliğe gönüllüyüm. ^_^
  14. Aelvia

Yaoi Fc (+15)

Beni de yazıverin. :bled1-onion-head-emoticon:
  15. Aelvia

çizimimi nasıl geliştirebilirim?

DeviantArt yeter de artar bence. Drawing Tutorials diye girersen anında çıkar.
  16. Aelvia

Ben yüzlerden başlamıştım açıkçası. Önce yüz hatlarını geliştir derim; ama direkt olarak tüm yüzden değil, parça parça. Göz, burun, ağız, hepsini teker teker çalış. Yeterli olduğunu anlayınca yüze oturtmayı dene. Daha sonradan yüz ifadelerine ve duruşlara bak, çeşitli yönlerden çizmeyi dene.
  17. Aelvia

Pratik ile. Aç bir not defteri, çizdikçe çiz. Elin iyice alışsın. İnternete tutorial diye gir, örnekleri çiz. Hemen manga işine girişme, böyle mürekkep vs vs. En son taslak olarak bir çiz, yanlışlarına bak. Onları geliştir. :)
  18. Aelvia

çizimde dayanışma :)

Madem dayanışma olacak, ben de deviantart üyeliği açıyorum. :admire-onion-head-emoticon:
  19. Aelvia

çizimlerim

Çok beğendim, yetenek akıyor. Tebrik ederim. :good-job-onion-head-emoticon:
  20. Aelvia

//Yeni:Onodera/Nisekoi(18.03.2015).:asci:.

Çizgilerin çok temiz, beğendim. Ellerine sağlık. :good-job-onion-head-emoticon:
  21. Aelvia

2014 Çizimlerim

Copic marker diyorum. ^_^ İnşallah derim. :bled1-onion-head-emoticon: Ayrıca hepinize teşekkürler, boyalarım bittiği için çizime biraz ara verdim. Yakın zamanda yenilerini atacağım. :lol:
  22. Ellerine sağlık. Biraz daha çalışırsan müthiş sonuçlar çıkaracağına eminim. ^_^
  23. Aelvia

2014 Çizimlerim

Teşekkürler. ^-^ Kursa gitmedim; ve evet bakarak yapıyorum. :)
  24. Aelvia

2014 Çizimlerim

Hepinize çok teşekkürler. :) Güzel sanatlar lisesine gitmiyorum ne yazık ki. :(
  25. Aelvia

2014 Çizimlerim

Çok teşekkürler. :) Claymore'dan Deneve, Helen, Clare ve Miria.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.