Jump to content

eXt

Üyeler
  • İçerik sayısı

1282
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

eXt kullanıcısının paylaşımları

1. eXt

Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler

Daha da uzatırdımda neyse :D Noragami her ne kadar hayranıda olsam sırf görüntüden kazanıyor,olay olarak -_- Gintama da 5. bölümdeyim kalitesel olarak mı etkilemiyor yoksa harbi komik bir şey mi yok High School DxD, echi'nin sınırlarını zorlamış,sırf echi sahneler yüklü,tek dalda yarışacaksa lafım yok Bakuman 3 kesinlikle yapımcı psikopat son sahne valla...izleyen anlar Naruto...Çok uzadı be abi..tadı filan kalmadı nijalığın..hele magada nerde o eski suikastçi nijalar diyorum bazen SAO gelecek olursak şu ölüm olayı bir ara etkiliydi,sonra kız kurtarma olayı animeyi bozdu dene bilir Steins;Gate, başları saçma ama sona doğru tadı baya iyi Kore Wa Zombie Desu ka? Jigokuhen,kesinlikle en berbat animelerden *-* Guilty crown,sonu kesinlikle saçma bitti,ama izlemeye değer en iyi animelerdeydi Date A Live, randevu anlamını yitirmiş anime Infinite Stratos 2. sezon saçma bitti Fairy Tail, Tost etkisi dediğimiz şeyi fazlasıyla kullanıyor..Kahraman sözde güçlüdür dayak yer sonra birden gaza geldim der savaşı kazanır Fma berbat fakat FmaB gayet iyi Zetsuen no Tempest bir yere kadar idare eder gibiydi sonun hatırlamıyom ama pek iyi denemez Danganronpa,kanlı sahneler pembe desem yeterli olcaktır :D Darker Than Black pek umduğum aksiyon sahnelerini almadım Watomote,şu an izliyom ve neden sevdiğini anlamaya çalıştığım animelerde (Asosyal hayatın ne kadar kötü olduğu üzerine fazla gitmişlersede..neyse bitirmediğim için pek laf atasım yok) Kokoro Connect,sarmaşık bilmem neysini daha psikopat biri olsa,şöyle kötülük yapmaktan zevk alan tiplerden
  2. eXt

Merhaba

Hoş geldin :hi-onion-head-emoticon: Benden hediye olsun
  3. eXt

Top 10 Bikinili Anime Kızları

Misaka 2. mi olmuş :bad-atmosphere-onion-head-emoti
  4. eXt

MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)

Hhihih NGNL ta olay yarım bırakılmış tadı verdiği için biraz etkilemiştir belki Neyse İlk bahar animleri baya güzeldi :D
  5. eXt

Grafik çalışmalarım~

Mikasa'lı bir şey yapar mısın :D Eğer boş vaktin varsa tabi ;)
  6. eXt

Merhabalar :3

Hepsi güzelde,bu bölüm kendini tanıtmak için diye biliyordum Pek kurallarla aram olmasa da *-* Neyse Hoş geldin :hi-onion-head-emoticon: foruma
  7. eXt

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

Erkek olduğunu bilmesek var ya :lol:
  8. eXt

Ecchi FC [+18]

Öğle saati echi fc de dolaşmak gibisi yok ya :P Kaxell bu güzel olmuş mu peki ??? (Daha editliyom,belki bir kaç tane daha yapçam) Ahri 1 Ahri 2
  9. eXt

7. hissime göre kesin ilk baş savaşacak bunlar :D Bizim ki frakında olmadan harem yapıyo gibi me geliyor
  10. eXt

Fikrim Bizim ki sırf insanlar ölmesin diye girecek oyuna bence,ilk bölüm fenaydı Op yi hemen verem dedim :D http://www.youtube.com/watch?v=xcsBaRbYKnM
  11. eXt

Ecchi FC [+18]

Ahri render yaz google ilk çıknlarda vardı görsellerde Olmadı Sonayla bi pozu var oda fena :P
  12. eXt

http://www.turkanime.tv/anime-bolum/Sword-Art-Online-II-1-Bolum Herkese hayırlı olsun,ben izlemeye gider :D
  13. eXt

Ecchi FC [+18]

Kaxell sana inat Ahri'li bir şey yapçam hem echi hemde lol için :D (Sende şu yetenekle ilgili ingilizce bir şey atta,benden kaçamazsın filan gibi bir şey:P)
  14. İmzada Draven mı Ahri mi ? Lol logosu,TürkAnime lol Takımı mı yazam altada :P
  15. Büyük ihtimal onay verir,sup yada adc de baya iyidir kendisi
  16. http://i.hizliresim.com/vYdNBO.jpg Reflekslerin durduğu an :D
    1. free word

free word

bu herifi hiç sevmiyorum ya neresi yakışıklı neresi cool nesine tapıyorlar la *_*

2. eXt

eXt

Levi kick :P Bilmem Erenle olan ilişkisini kızlar seviyor sanırım,şey gözüyle bakıyorlar.Bense öldürme yeteneğinin seviyom :D

17. Fopolopo kardeşim kini veriyom,isteyen dalsın.. :good-job-onion-head-emoticon:
  18. eXt

Hikigaya Fansub

Ha şu code gerektiren sistem mi,ileti düşmanlığı *-* GGO bekliyorum,şimdiden elinize sağlık :D
  19. eXt

Tahla'dan çördüm bunu Gördüğüm en iyi fc imza çalışmalarında biri bence :D
  20. eXt

Herkese Merhaba!

Hoş geldin :hi-onion-head-emoticon: Çevirilerde bol şans :good-job-onion-head-emoticon:
  21. eXt

İmza Yapıyoruz...

Beklemedeyim :D
  22. eXt

İmza Yapıyoruz...

Sarıyı at siyahı koy alırım *-* (İsimide yapıştır :D)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.