Jump to content

eXt

Üyeler
  • İçerik sayısı

1282
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

eXt kullanıcısının paylaşımları

1. eXt

İmza Yapıyoruz...

Fazla mı parlak oldu,neyse iş görür mü acaba ??
  2. eXt

İmza Yapıyoruz...

Adminlerle başı belada biri olarak söylüyorum burayı sohbet sayfasına çevirmeyin lütfen Sonrası biraz kötü oluyor -Forumda güncel konulara değinmekte hata yok bu arada-
  3. eXt

İmza Yapıyoruz...

Kısa cevap vermemiş bizim ki sadece Arada Skyrim den yaptığımda oldu ama anime forumu olduğu için animlerden yapıyoruz Yani geleni geri çevirmek gibi bi niyet taşımıyoruz (echi (Fc si hariç) ve yaoi gibi şeyler yapmıyoruz)
  4. eXt

( 13 / 13 ) Black Bullet

Elinize sağlık harbi Son sahnede Puzzle FS Çevirmeninin notları bi harikaydı :D
  5. eXt

İmza Yapıyoruz...

Oğlum sabah genelde sörfe gidiyom,akşam 6 da ing kursu 21 kadar(hafta içi) (ki karnıma yumruk yemiş gibi eve dönüyom) :help-onion-head-emoticon: Arada iş yaparım kanka ,rüzgarsız günlerde belki yada hafta sonu akşamları :good-job-onion-head-emoticon:
  6. eXt

İmza Yapıyoruz...

Talha tek başına işi götürüyorsun helal olsun be :D (Satanlar sağ olsun tabi kide :P) Neyse bana da güzel bir şeyler yaparsın :D Keyfince estir bi tane :lol:
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. eXt

eXt

Kötü karakter olduğunu üzüldüm lakin psikopatlara olan sevgim sonsuzdur..Olayı dramatik yapçaklar bizim kini loliciye bağlatçaklar :P

3. Kaxell

Kaxell

Abi anime zaten loli üzerine kurulu ya :S Gitti güzelim kisara onu öldürtürlerde 2 sezon. Ama kisaraya hasta oldum ...

4. eXt

eXt

Ben birazdan kursa gitçem,neyse Kisara ya ölecek yada bizim ki onu tekrar eski haline döndürcek (Bağrışma sahneleri geliyor aklıma :D)

7. İkarus acaba düşmeden önce sırtı benim ki gibi yanmışmıdır :S

8. eXt Hiç bir anlamı yok,kısa ve kullanışlı 3 harf :D
  9. Beğenme limitini doldurmuşum gene en son 2 yada 3 ay önce olmuştu bu *-*

1. eXt

eXt

Teşekkürler *^*

10. Site arada 502 atıyor,WTH?? Arada açılıyor tabi ama *-*

2. ♠Misaki♠
    3. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

herkes 502 veriyor diyor ilginç bende hiç 502 vermedi dün.

(504)

4. TheDirectEco

TheDirectEco

Sistem kafasına göre takılıyor bazen 502 bazen 504 :D

11. Oksijen çarptı =_=

1. eXt

eXt

Bir kaç saate geçti :D

12. eXt

( 24 / 24 ) Sword Art Online II

Beklentilerim var bu animeden :cool-onion-head-emoticon: Şimdiden Elinize sağlık :P
  13. eXt

Akihabara Yok Edildi

Başlığı okuyunca kalpten gidiyordum valla Adamlar ps yi aşmış artık *-*
  14. eXt

Ecchi FC [+18]

Bakarım onlara ;) Teşekkürler :D
  15. Animeler ne tatlı şeyler :P

2. eXt

eXt

Dramı bile tatlı geliyor artık :D

Harbi bro şeker gibi tatları var bide bitmiyor ya *^*

3. Centılboy

Centılboy

ölümüne izliceksin benim için eroyin gibi birşey oldu artık bir gün izlemedim mi komaya giriyorum :D

4. eXt

eXt

Günlük kota 20 lerde benim,forum olmasa 30 lara filan da çıkarımda,beyin vıcık vıcık olur sonra =-=

16. eXt

Ecchi FC [+18]

Seneye gelir belki,2015 diyince bi havası oluyor,anime dünyasıda bi show yapar artık :P Yaz sezonu echilerden önerin var mı :lol:
  17. eXt

Ecchi FC [+18]

O echi yi aşmış bi adam,pro ya :D Oyun oynayışına bile hayranım ;)
  18. eXt

Ecchi FC [+18]

No Echi No Life filan :P vardı di mi :lol: Echi görüşüm kararsız kalıyor bazı animeler yüzünde ya -_- :lol: :lol:
  19. eXt

Ecchi FC [+18]

Slogana bak be :P http://www.turkanime.tv/anime-seri/Nourin Hangi bölümdü bilmiyorum ama adamın tekide buna benzer bir şeyle diğer adamın echi görüşünü değiştirmişti :lol:
  20. eXt

MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)

Adamların inadıkları şey insan sınırlarını zorluyor Konu dışına kaçmadan
  21. eXt

Japonca dinlerken Türkçe alt yazıyı hatalı bulduğum zamanlar varda *-* Tamamen japonca izlemek -_- :lol: :lol: :lol: Birkaç paylaşım :D
  22. eXt

Eski bir atasözü Animeler asla bitmez :lol: Benim gibi ingilizce cahilleride son bölümü bekliyor işte -_-
  23. Kora 3.sezon 3. bölüm *-*

24. İyi anime bulamayıp sevdiğim animelerin en iyi bölümlerini tekrar izlemek var ya *-*

2. eXt

eXt

Tekniğin yan etkisi,hafıza eksikliği,mide bulantısı,kısa süre duygusal bozukluk :P

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.