Jump to content

eXt

Üyeler
  • İçerik sayısı

1282
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İletiler bölümüne eXt kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Daha da uzatırdımda neyse :D

Noragami her ne kadar hayranıda olsam sırf görüntüden kazanıyor,olay olarak  -_-

Gintama da 5. bölümdeyim kalitesel olarak mı etkilemiyor yoksa harbi komik bir şey mi yok

High School DxD, echi'nin sınırlarını zorlamış,sırf echi sahneler yüklü,tek dalda yarışacaksa lafım yok

Bakuman 3 kesinlikle yapımcı psikopat son sahne valla...izleyen anlar

Naruto...Çok uzadı be abi..tadı filan kalmadı nijalığın..hele magada nerde o eski suikastçi nijalar diyorum bazen

SAO gelecek olursak  şu ölüm olayı bir ara etkiliydi,sonra kız kurtarma olayı animeyi bozdu dene bilir

Steins;Gate, başları saçma ama sona doğru tadı baya iyi

Kore Wa Zombie Desu ka? Jigokuhen,kesinlikle en berbat animelerden *-*

Guilty crown,sonu kesinlikle saçma bitti,ama izlemeye değer en iyi animelerdeydi

Date A Live, randevu anlamını yitirmiş anime

Infinite Stratos 2. sezon saçma bitti

Fairy Tail, Tost etkisi dediğimiz şeyi fazlasıyla kullanıyor..Kahraman sözde güçlüdür dayak yer sonra birden gaza geldim der savaşı kazanır

Fma berbat fakat FmaB   gayet iyi 

Zetsuen no Tempest bir yere kadar idare eder gibiydi sonun hatırlamıyom ama pek iyi denemez

Danganronpa,kanlı sahneler pembe desem yeterli olcaktır :D

Darker Than Black pek umduğum aksiyon sahnelerini almadım 

Watomote,şu an izliyom ve neden sevdiğini anlamaya çalıştığım animelerde

(Asosyal hayatın ne kadar kötü olduğu üzerine fazla gitmişlersede..neyse bitirmediğim için pek laf atasım yok)

Kokoro Connect,sarmaşık bilmem neysini daha psikopat biri olsa,şöyle kötülük yapmaktan zevk alan tiplerden

2. şu kötü karakter baya col be gerçi o kıyafetlerde cool olma döverler  :P bana ed bul ed ben onu beğendim  ^_^

onu geçtim şu kızla nasıl tanışacaklar acaba o polismi tanıştıracak :)

7. hissime göre kesin ilk baş savaşacak bunlar :D

Bizim ki frakında olmadan  harem yapıyo gibi me geliyor

3. Onlarında kendince işleri var bizim ki çevirmekse onlarınki de izlemek :) Bu seriyi alırken onların hepsini düşündüm sitemde chat mevcut buyursunlar gelsinler :)

Ha şu code gerektiren sistem mi,ileti düşmanlığı *-*

GGO bekliyorum,şimdiden elinize sağlık :D

4. Ha anime ile alakalı uğraşmak istiyorsanız Kuronuma Sawako'nu gülümseyen bir resmini de benim için imza yapabilirsiniz. Resim fark etmez sonuçta bir emek veriyorsunuz zamanınızı harcıyorsunuz. Resim koyarak çokta uğraştırmak istemem. Gülümseyen bir resmi olduktan sonra imza farketmez :)

Şimdiden teşekkürler.

Fazla mı parlak oldu,neyse iş görür mü acaba ??

W2BNzE.jpg

5. Pardon ama bu forumda sadece animelerle alakalı bir imza mı kullanmak gerekiyor ? :)

Ki kendimi bildim bileli anime izleyen biri olarak benim imzam animelerle alakalı değildir. 

Sadece başka alanlarda da imza yapıyor musunuz bunu öğrenmek istemiştim. 

Böyle bir cevap alacağımı bilseydim hiç sormazdım.

Yinede teşekkürler.

Kısa cevap vermemiş bizim ki sadece

Arada Skyrim den yaptığımda oldu ama anime forumu olduğu için animlerden yapıyoruz

Yani geleni geri çevirmek gibi bi niyet taşımıyoruz

(echi (Fc si hariç) ve yaoi gibi şeyler yapmıyoruz)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.