Jump to content

Ceansly

Üyeler
  • İçerik sayısı

25
  • Son ziyareti

Ceansly kullanıcısının paylaşımları

1. Levi'yı severim ama İtachi benim için herzaman birinci :))
  2. Ceansly

K: Missing Kings Tanıtım Videosu

Bekliyoruz o zaman :))
  3. Ne diyeyim? İnşallah yapımcılarda o potansiyel yoktur.
  4. Ceansly

Shingeki no Kyojin Yeni OVA Haftaya

En azından ova gelsin özledim artık :cheer2-onion-head-emoticon:
  5. Ceansly

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

Yaoi ile işim olmaz ama Gray ve Lyon daha iyi ikili. Neysa Erza-Jellal
  6. Ceansly

En güçlü karakter sizce kim?

Hatırlıyoruz tabi. Ancak Mystogan-Gerard dikkat etmeninizi öneririm. Geçmişe yönelik spoiler; Ayrıca Natsu vs Guildartz ga Guildartz almıştı hatırlıyanlara bence burda Gerard vs Guildartz düşünülmeli Bu mangadan Mangada Natsu'nun gücüne tanık olduk ejderhalara kafa tutması falan, birde Jellal'in gücü var o da manga 368.... Başka adayı olanlar söylesin anket eklerız :) Yeni karakterler gelmesiyle anket sonuçları 0'lanmıştır, tekrar oylayınız. ~ WiLdW0Lf
  7. Ceansly

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

Erza - Gerard son sözüm :cheer2-onion-head-emoticon: bu ayrıca manga okuyan varsa beni onaylar zaten...
  8. Ceansly

Fairy Tail güzeli sizce kim?

Ultear aslında - benim fikrim.
  9. Ceansly

Kimler Aziz Büyücü Olmalı ?

Gerard - adam on aziz büyücü zaten direk :expulsion-onion-head-emoticon:
  10. Ceansly

( 13 / 13 ) Black Bullet

Bak bu seriyi istiyordum :cheer2-onion-head-emoticon: Çevirene kolay gelsin...
  11. Ne kadar tatlılar öyle :embarrassed4-onion-head-emotico Yenir yani ♥ Neyse kolay gelsin. Çevirdiğinizde izleyeceğim.
  12. Noragami ve Yato tabi ki :cool-onion-head-emoticon:
  13. Ceansly

3. İmza Yarışması! -SONUÇLANDI-

Bilgisayarım çökmüştü resimlerimi kurtaramadım yoksa katılırdım :dying-onion-head-emoticon:
  14. Ceansly

Günün Fotoğrafı

K Project ♥ ama yaoi sevmem hem madem siz başlattınız ( ben konunya cevap vermekte geç kalmış olsamda )
  15. Nisan gelsin istiyoruuumm :embarrassed3-onion-head-emotico
  16. Ceansly

Günün Fotoğrafı

Obsidia dubstep (anime versyonu) Açıkçası adını bulana kadar az uğraşmadım. :bled2-onion-head-emoticon: Ama çizimleri çok hoşuma gitti hem takip ettiğim halde hep yorum atmaya üşeniyordum başlamış oldum :happy-onion-head-emoticon:
  17. Light ve Ryuzaki ya da Kira ve L diyeyim, öldükten sonra bu anime benim için söndü. 10 puan verdiğim nadir animelerden ama L'nin ölümünde ilk darbeyi light'ın ölümünde ikinci darbeyi yedim. Onların ölümünden sonra ne yapılmış olabilir bilmiyorum ama belki Near la ilgili olabilir. Bilmiyorum death note'un adı neyde varsa beklentileri karşılayacağından şüphem yok. Yinede L ve Light olmadan.....
  18. Ceansly

TÜRKAN!ME E-Dergi Mart Sayısı - ÇOK YAKINDA -

Kapakta shingeki no kyojin den bir resim olması da ayrı bir olay :)))
  19. ''Kaybettin Light. Sana başta söylememiş miydim... öldüğünde deftere adını yazan ben olacağım diye... Bu... Ölüm Meleği ile... insanların dünyasında deftere dokunan ilk insan arasında bir anlaşmadır. Hapse girdiğinde ne zaman öleceğini bilemeyeceğim. Beklemek sinir bozucu... Hayatın zaten sona erdi. Burada öleceksin. Şey, devam ederken iyiydi... Biraz sıkıntı giderdik, değil mi? Değişik ve ilginç şeyler yaptık...'' Ryuk & Death Note Ending

1. Mello(M)

Mello(M)

Sence de sonu çok hüzünlü değil miydi lıght ryuk un defter sahipligini misaya gecirip ölmüş olan rem in defterini kullansaydı ölmekten kurtulurdu death note hakkında konusmak istersen muhabbet edebiliriz.

2. Ceansly

Ceansly

Evet kesinlikle hüzünlüydü ama death note L'nin ölümünde Light'ı yaşatsaydı ben yine kötü hissederdim diğer yandan Light yaşasaydı anime devam edebilirdi.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.