Jump to content

ecem_yuki

Üyeler
  • İçerik sayısı

424
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from eniyi arkadaşım Pelin abla in Kostüm Partisinde Ne Giyerdiniz?   
    bende pamuk prensesin elbisesini giyerdim :D
  2. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from brkee.jp「えげ」 in Neden Romantik Anime İzlemeyi Seversiniz?   
    keşke romantizm konulu animeler daha fazla çoğalsa çoook süper olurdu  insana güzel duygular yaşatıyor ve mutlu ediyor  :wub: sanki sen aşık olmuşsun gibi kalbin pır pır atıyor karakterle birlikte :D
  3. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from Xxceci in ( 13 / 13 ) Mamotte! Lollipop   
    gerçekten çook tşk ederim olumsuz yorum yaptımsa özür dilrim emeğine ve vakit ayırdığın için çook ama  çok tşkler ve kolay gelsin sana :)  :wub:
  4. Beğen
    ecem_yuki reacted to Xxceci in ( 13 / 13 ) Mamotte! Lollipop   
    Ümidi kesmek olur mu hiç ,mutlu olmanıza sevindim ^_^
  5. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from sanzu in Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?   
    vampir knight Uta prince sama  kaichu wa samaid  fruit basket sailor moon skip beat diyorum ama maalesef geleceğide yok bir umut işte :(
  6. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from alexandraxv11 in ( 13 / 13 ) Gokukoku no Brynhildr   
    bence bu seride konusu açısından güzele benziyor bu animeyide izlicem paylaşım için tşk ler arkadaşlar ;)

ilk yorum benden olsun :D
  7. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from TheDirectEco in ( 52 / 52 ) Tokyo Mew Mew   
    bende tüm kalbimle çok tşk. ederim harika bir animeydi nice buna benzer animelerle karşımıza çıkman dileğiyle zamanınız emekleriniz ve herşey için gönülden tşk.ler çalışmalarınızda kolay gelsin :)  :wub:
  8. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from Lonely Soul in Sailor Moon - Ay Savaşçısı / Yeniden Televizyonda   
    aynen  ya :D
  9. Beğen
    ecem_yuki reacted to Lonely Soul in Sailor Moon - Ay Savaşçısı / Yeniden Televizyonda   
    Şeker kız candy evet oda starda gösteriyodu kendisini,hoş bir seriydi oda romantizmi,arkadaşlığı,maceraları ve daha cok...izleyenler bilir ayrı bir taddı,Çıktığı dönem ile değerlendirilirse  bu serilerin tadı başkadır yaşayanlar iyi bilir. Anime her zaman anime her yerde ve her zaman bir aşk işte :)
  10. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from Lonely Soul in Sailor Moon - Ay Savaşçısı / Yeniden Televizyonda   
    aynen ya katılıyorum sana sailor moon deyincede akla şeker kız candy de geliyo çok güzel serilerdi açıkçası :)
  11. Beğen
    ecem_yuki reacted to derejenerasyon in Liseden Kalma Karakalem Çizimlerim..   
    ÇİZİMLERİM

Lise zamanı ne izlesem oturur çizerdim işsizlik değil mi :D

Bunu çoğunuz tanımıyordur galiba... Soğuk kanlı bir katildir kendisi Kara no Kyoukai'den Shiki (Gerçi fotoğrafı saçma çekmişim parlamış :D )

Kissxsis'in aşk tanrıçalarını tanırsınız zaten :D

Dango seven tatlı kızımız Clannad'dan Nagisa

Hitman Reborn'dan birisi :D adını hatırlayamadım anlatsam spoilere gircek :D

Neyse bu günlük bu dördünü paylaşayım gerisini yeni çizmiş gibi satarım :D Konu da canlı kalır :D

Update 1:

Update 2:

12. Beğen
    ecem_yuki reacted to derejenerasyon in Liseden Kalma Karakalem Çizimlerim..   
    Teşekkürler beğenen herkese :D

Galiba ilk anime çizimim Kiririn yeri ayrı bende o yüzden :D

Konu One Piece olunca çizimimim ne kadar basit olmuş :D Şimdi fark ettim ağzı da biraz yılık olmuş galiba :D

Birkaç hafta önce Paint Tool Sai adlı bir programa başladım ama pek beceremedim :D
    Karakalem olmasa da bitmese de yani her şeye rağmen bunu da paylaşıyorum :D
  13. Beğen
    ecem_yuki reacted to Yoichi D. Gremory in Anime Hearts Fansub   
    DÜZENLENDİ: 29.04.2014
    Sitemizin linki:
    http://fb.animehearts.net 
    Profilinizi oluşturun( Facebook gibi) 
    Sonra oluşturduğunuz profilinize girin ve linki paylaşın.. 
  14. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from DHspark in ANİME KOMEDİ 28.04.2014 (3)   
    evet çalışmaların çok güzel paylaşım için tşk.ler
    :D
  15. Beğen
    ecem_yuki reacted to Lonely Soul in Sailor Moon - Ay Savaşçısı / Yeniden Televizyonda   
    :) Büyüdük gittik ama ,içimizdeki çoçuğu unutmadık hala yaşatıyoruz :)
  16. Beğen
    ecem_yuki reacted to Hokage_Minato in ( 26 / 26 ) Kami-chama Karin   
    Çevirmen bulundu en kısa sürede devam edicek.
  17. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from sanzu in Animelerde Komik Türkçe Altyazılar   
    o değilde çevirmen notları çok komik oluyor gülmekten animeyi izleyemiyorum mesela yosun  harika  yorumları var :D  :D
  18. Beğen
    ecem_yuki reacted to Hokage_Minato in ( 26 / 26 ) Kami-chama Karin   
    Anime Adı : Kami-chama Karin
    Anime Türü : Komedi, Fantastik, Büyü, Romantizm, Okul, Shoujo
    Bölüm Sayısı : 26 / 26
    Yapım Yılı : 2009
    Çevirmen : Eldorwyn
    Düzenleme : Sinsine
    Özet; Karin Hanazono, akrabalarıyla yaşayan bir yetimdir. Onun hayatı asla kolay olmamıştır; dersleri iyi değildir, sporda iyi değildir ve teknik olarak sefil bir durumdadır. Sadece ölmüş annesinden yadigar bir yüzük kalmıştır. Kedisi Shii-chan'ı kaybettikten sonra hayatı aniden değişir. O gece yabancı bir çocukla tanışır; Kazune Kujyou. Ondan sonra, kendini bazı gizemli olayların içinde bulur, yakın zamanda küçük bir tanrıça olacağını bilmeden. Kendisi gibi gizemli güçleri olan başkalarını bulacaktır, güçleri daha da gelişecek ve düşmanlarına karşı savaşacaklardır.
      Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

19. Beğen
    ecem_yuki reacted to sanzu in Vampire Knight~FC   
    https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRSg-jn_0Srv_a9B8fYpoPcGV1eyn84xbzgVZKqNop0ji4-8hDM
    aslında resmin direk kendisini eklemiştim  ama forum linkin uzantısını kabul etmiyo diyo sürekli bende bu yüzden linli yapıştırdım
  20. Beğen
    ecem_yuki reacted to Tugrul. in Yeni imzalar   
  21. Beğen
    evet  çok haklısın trt sayesinde animeyle tanıştırdı o zamanın küçücük çocuklarını  şimdi büyüdüler  o ayrı tabi :D
  22. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from Amy's in Sailor Moon - Ay Savaşçısı / Yeniden Televizyonda   
    aynen ya gerçekten süper olurdu açıkçası araştırıyorum siteleri ama şuan bir gelişme yok bende bayram etmeyi bırak dünyanın en mutlu insanı olurdum :D
  23. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from ExitFire in Momiji Subs   
    hayırlı olsun  kolay gelsin arkadaşlar nice güzel çevirilere  :D
  24. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from Nerissa in Sailor Moon - Ay Savaşçısı / Yeniden Televizyonda   
    çok yaşa emi ya şimdi hatırladım aynen katılıyorum ama terryy çok kızgınım birleşemediler açıkçası yaaa gelde sinir olma ama :(
  25. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from ♥Lydia♥ in Sailor Moon - Ay Savaşçısı / Yeniden Televizyonda   
    çocukluğumun animesiydi gerçi buna benzer yorum yapmıştım bana anime aşkını çocuk kalbime aşılayan ilk animelerden birtanesiydi keşke yeni versiyonu yapılsa çok süper olurdu bu animeye baktıkça çok duygulanıyorum açıkçası yorum yazmadanda geçemedim :(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.