Jump to content

Nones

Fiber Çevirmen
  • Content Count

2,419
  • Last visited

• Days Won

201

Everything posted by Nones

1. 3. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler. İyi arşivler.
  2. Bu hafta sonu atacağım bir aksilik çıkmazsa. Biliyorum biraz geç kaldım bu yüzden sabrınız için teşekkür ederim.
  3. 26. ve 27. bölümler eklenmiş, seri tamamlanmıştır. Seride emeği geçen ilk 10 bölüm için Sine arkadaşımıza teşekkür ediyor, en kısa sürede aramıza tekrar dönmesi için yollarını gözlüyoruz. 11. ve 27. bölümleri tamamlayan Aylin arkadaşımıza hem emekleri için hem de çok ender bulunan altyazılı animeleri seçme başarılarından dolayı kendisine teşekkür ediyor yeni projelerinde başarılar diliyoruz. Bu vesile ile bu iki muhteşem çevirmenimizi çok sevdiğimizi yenilemek istiyorum. İyi ki varsınız. İyi ki bu güzel seriyi dilimize kazandırdınız. Serinin filmi ve 2 dkkalık bir s
  4. 21. 22. 23. 24. 25. bölümler eklenmiştir. İyi seyirler. İyi arşivler.
  5. 3. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler. İyi arşivler.
  6. 15. 16. 17. 18. 19. 20. bölümler eklenmiştir. İyi seyirler. İyi arşivler.
  7. 14. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler. İyi arşivler.
  8. 13. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler. İyi arşivler.
  9. 2. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler. İyi arşivler.
  10. 12. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler. İyi arşivler.
  11. Sistemden otomatik yüklüyoruz ama düzeltebilirsek neden olmasın sorar öğrenirim.
  12. 2. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler. İyi arşivler.
  13. Kaldığımız yerden devam ediyoruz serimize 11. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler. İyi arşivler.
  14. 2. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler. İyi arşivler.
  15. 2. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler. İyi arşivler.
  16. Sezon başlamadan 2 hafta önce bu seri hiçbir şekilde aklımızda yokken Orhan ve Sine'nin bu seri üzerinden muhabbet etmesi ve o gün şaka ile karışık Orhan'a seriyi kitlememizin sonucu bu arkadaşlar. (Ki 3 bölümlük ovasını yıllar evvel Sine'miz tamamlamıştı.) Şimdi Orhan ile ilgili başka hain planlarım var ama hayata ne zaman geçecek göreceğiz. Seriyi çeviren Orhan arkadaşımıza bizi kırmadığı için teşekkür ediyor yeni sezonda kendisine başarılar diliyoruz. son kez... 13. bölüm eklenmiş, anime tamamlanmıştır. İyi seyirler. İyi arşivler.
  17. Bildiriniz için teşekkürler. Hemen ilgileniyorum.
  18. Ve bir serimiz daha biter. 13 bölüm olacak denilmişti ancak 12. bölüm ile birlikte final yaptılar. Kendi adıma aceleci bir final bulmadığımdan beni tamamı ile tatmin eden bir seri oldu. Güz sezonunda görüşmek üzere diyebiliriz. Seride emeği geçen canım arkadaşım Aylin'e teşekkür ediyor projelerinde başarılar diliyoruz. Buruk bir sevinçle son kez... İyi seyirler. İyi arşivler.
  19. 1. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler. İyi arşivler.
  20. 1. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler. İyi arşivler.
  21. Bu seriye olan ilgimi bilen bilir. (Daha doğrusu İtalya-Almanya ikilisine) Aylinciğimin bu seriyi çevirmesi benim için günün en güzel haberi oldu. 1. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler. İyi arşivler.
  22. 1. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler. İyi arşivler.
  23. Anime Adı: Hetalia World★Stars Anime Türü: Komedi, Tarihi, Parodi Bölüm Sayısı: 03 / 12 Yapım Yılı: 2021 Çevirmen: Ayris Düzenleme: Ayris Encode: Nones Özet: Bu dünyada tuhaf insanlar var. Kimileri sadece birkaç gün yaşarken kimileri birkaç yüzyıl yaşar. Bir gün birden ortadan kaybolabilir ya da isimleri ve kişilikleri değişebilir. Sırf biri çok istedi diye birden ortaya da çıkabilirler. Aralarında en tuhaf olanları bile soğukkanlı bir şekilde kabul edilir ve patronları tarafından sıkı çalışmaya zorlanır. Bu o tuhaf insanların hikayesidir. K
  24. Anime Adı: Shakunetsu Kabaddi Anime Türü: Spor Bölüm Sayısı: 03 / 12 Yapım Yılı: 2021 Çevirmen: xpector Encode: Nones Özet: Ortaokulda futbol takımının yıldızı olan ama daha sonra spordan soğumaya başlayan 1. sınıf lise öğrencisi Tatsuya Yoigoshi, Kabaddi kulübünden davet alır. İlk başta Kabaddi ile dalga geçmesine rağmen antrenmanda dövüş sanatlarına benzer bir yoğun mücadeleye tanık olur ve ilgi duymaya başlar. Klasör Linki TAÇE Discord Sunucusu
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.