Jump to content

Nones

Fiber Çevirmen
  • İçerik sayısı

2638
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

291

Nones kullanıcısının paylaşımları

1. Nones

( 12 / 12 ) Sasaki to Miyano

Bir serimizin daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bu güzel seriyi dilimize kazandıran Şimal arkadaşımıza teşekkür eder, yeni serilerinde başarılar dileriz. Son kez... 12. bölüm eklenmiş bir serimiz daha tamamlanmıştır. İyi seyirler. İyi arşivler.
  2. Nones

( 12 / 12 ) Sasaki to Miyano

11. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  3. Vay canına... Harika bir iş çıkartmışsın. Çok beğendim. Başarılar. Emeğine sağlık.
  4. Çok başarılı olmuş. Anime adının geçişlerine de bayıldım. Emeğine sağlık. Başarılar.
  5. Bu üçlüye bayılıyorum... Emeğine sağlık çok başarılı olmuş. Yarışmada bol şans.
  6. Bir resme aşık olamazsın demeyin. Çünkü oldum... Bu nasıl bir yetenek... En sevdiğim serilerin çevirileriyle beni kendine hayran bırakan, en sevdiğim çevirmenlerden birisi, çizimiyle de beni kendisine hayran bırakmış durumda Emeğine sağlık. Başarılar dilerim.
  7. Bunlardan "daha" iyisi mi var? Bence bunlar fazlasıyla iyiler. Emeğine sağlık. Başarılar.
  8. Sailor moon serisindeki en sevdiğim savaşçı. Kendisine zaafım var. Emeğine sağlık. Bayıldım. Başarılar.
  9. Emeğine sağlık. Başarılar.
  10. Emeğine sağlık. Başarılar.
  11. Orijinal olan her şeyin bağımlısıyım. Çok başarılı buldum. Emeğine sağlık. Başarılar.
  12. Gerçekten bayıldım. Emeğinize sağlık. Başarılar.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.