Jump to content

Nones

Fiber Çevirmen
  • İçerik sayısı

2638
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

293

Nones kullanıcısının paylaşımları

1. Nones

En Zeki Anime Karakterleri

Tabikide Levi der çeker giderim. ( Sanırım Leviyle kafayı bayağı bir bozdum :P )
  2. Nones

Hal

Animenin çizim kalitesi güzel, herşeyi güzel Tek eksik noktası aslında kısa oluşu. 12 bölüm bence rahat çıkardı. Kendi adıma sevdiğim bir Ovaydı.
  3. Nones

Paradise Kiss İnceleme

TürkAnimetv'ye daha üye değilken TürkAnimetv'den izleyip bitirmiştim :D Filmi dahi var. Ki öneririm. Kaç yıl önce bitirdiğim bir anime düşünün Müziği mp3 ve telefonumda hala mevcut :) Teşekkürler.
  4. Nones

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Hımm benim için çok zor bir soru. Levi ile Sebastian Michaelis arasında kaldım ama sanırım Levi olurdu :)
  5. Nones

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

shingeki no kyojin animesinde Levi ile omuz omuza dev haklamak isterdim sanırım.
  6. Nones

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

Önce göze hitap etmeli afişi önemli. Sonra konusunu bakarım dikkat çekici olmalı. Birde kaç puan almış, kim ne yorumda bulunmuş bakarım kendi kafamda bende bir puanlama yapar sıralamaya koyarım. Başkada bir şeye dikkat etmem. 90'lı yılların animesini bile izleyebilirim yeter ki o an izleme isteği uyandırsın.
  7. Nones

Aşık Olunan Anime Karakterleri

Sanırım benim ilk göz ağrım Chiaki idi. şimdilerde 2 Favorim var. Neji ve Gaara Ama genel sorarsanız; Gerçek hayatta böyle karakterler olsa ve birini tercih etmem istense o kesinlikle ; Levi olurdu.
  8. 1. Naruto & Hinata 2. Kirito & Asuna 3. Shikamarı & Temari 4. Kazehaya & Sawako 5. Tomoya & Nagisa
  9. Nones

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Hell Girl
  10. Nones

Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun!(Part 1)

Şuan görünüyor. Güzel paylaşım teşekkürler :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.