Jump to content

Nones

Fiber Çevirmen
  • İçerik sayısı

2638
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

293

Nones kullanıcısının paylaşımları

1. Nones

( 12 / 12 ) Ao no Kanata no Four Rhythm

Emeğinize sağlık arkadaşlar. Uygun bir zamanda bitireceğim serilerden kendisi.
  2. Nones

( 02 / 02 ) Yuru Yuri Nachuyachumi!+

Emeğinize sağlık arkadaşlar
  3. Oh çok iyi oldu. Daha dün mü önceki gün mü ne bitirmiştim seriyi special bölümleri bekliyordum tam zamanında bitirmişim seriyi :P Emeğine sağlık canım benim
  4. Nones

( 01 / 01 ) Yuru Yuri Nachuyachumi!

5. Nones

( 12 / 12 ) Hai to Gensou no Grimgar

Emeğinize sağlık arkadaşlar. Finali de gördükten sonra uygun bir zamanda seriyi bitirmek artık farz oldu benim için. Lakin seri bitecek diye izlemeye kıyamadığım serilerden birisi oldu benim için
  6. Nones

Anime Karakterlerinin Lakapları

Bir konuya da dahil olmasam olmaz. Aklıma ilk gelen Usagi Tsukino - Dolunay Surat - Sailor Moon (Mamoru takmıştır )
  7. Nones

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Naruto Ova 4 ve 5 Owari no Seraph Owari no Seraph: Owaranai Seraph Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen 1-2-3. Bölümler.
  8. Bu yaz mı yuh çok erken değil mi? Yani sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Seriyi daha bitirmedim. Yaz desen güzel seriler çıkıyor yani insan hayret ediyor Yine de güzel haber elbetteki.
  9. İyide zaten yapımcı bir olduğu için farklı bir tema ve yol çizmeliler ki farklarını ortaya koymalılar. Yoksa Snk'nın altında ezilecek. Ki böyle olacağına seri çıkmasın Snk devam etsin daha iyi yani. Bunu illaki göz önünde bulundurmuşlardır. Ama bu seyirciye ne kadar yansıyacak bu önemli.
  10. Madem anime hakkında fikirler sunacağız pv'ler durşun bir köşede. Beni seriye çeken 2 şey var. 1.si yapım şirketinin güzel serilerde imzasının olması. Müzikler desen egoist ekibinden daha ne olsun. 2. ise başroldeki kızımız. Bu gibi serilerde güçlü bayan profiller ilgimi oldukça çekiyor. Seride 1 de erkek var ama nedendir bilinmez bende uyandırdığı ilk izlenim çok iyi değil. Net bir şey söylemenin şuan için erken olacağını düşünüyorum. İllaki seriyi takip edeceğim. Ama ben bu serinin ciddi bir risk olduğunu düşünüyorum. Yani seyirciye göre çok kötü de olabilir (ki bana göre kötü düşünülmesi, snk çakması gibi yorumlara maruz kalması ve bu karşılaştırmada sönük kalması olur) beklentilerin üstüne çıkıp herkesi şaşırtadabilir. 24/25 bölüm olması muhtemel gibi duruyor. Ama umarım en fazla 13 bölüm olur, çok arzu edilirse 2. sezon çıkar. Zira uzun soluklu serilerin kopukluk yaşama ihtimalinin yüksek olduğunu düşünenlerdenim.
  11. Nones

Herkese Merhabalar

Hoş geldiniz
  12. Nones

Berserk (2016) Animesinin Yeni Videosu ve Kadrosu

Animesini hiç izlememiş, mangası hiç okumamış birisi olarak söylüyorum; çıksa da izlesek. Eski serisinin tekrarı olacaksa işime gelir şahsen. Devamı olacaksa benim yardırmam gerekecek izleme listemdeydi zaten eski versiyonu. Her iki şekilde de zaten izleyeceğim bir seri olacak.
  13. Nones

D-Gray Man Hallow Ne Zaman Başlayacak?

Dört gözle bekliyoruz
  14. Nones

( 13 / 13 ) God Eater

Emeğinize sağlık canlar. Seri de bittiğine göre uygun bir zamanda başlayabilirim gönül rahatlıyla.
  15. Nones

( 23 / 20+ ) Nisekoi

16. Nones

( 12 / 12 ) Saijaku Muhai no Bahamut

17. Nones

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Lovely Complex
  18. Nones

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Lovely Complex 1-24 tüm bölümleri
  19. Nones

( 13 / 13 ) Ajin

20. Nones

( 12 / 12 ) Boku dake ga Inai Machi

Öncelikle Sineciğime çok teşekkür ediyorum 12 bölüm boyunca kahrımı çektiği için Ve elbette yorumlarıyla ve takibiyle konumuzu ve animemizi boş bırakmayan, takip eden üyelerimize de teşekkür ediyorum. Barış adminim biraz acımasız bir yorum yapmış gibi geldi ama tabiki haklı olduğu noktalar da var. Fakat yinede anime beni pek bir hayal kırıklığına uğrattı diyemeyeceğim. Yani kötü sonla biteceğine mutlu sonla bitmesi daha çok sevindirdi beni. Lakin mangasına da şöyle bir göz attım da çok büyük bir fark var ortada. Bu benim mangadan animesi çıkan ilk çeviri projem değil fakat sonunu bu yönde bitiren ilk animem. Şok yaşamadım desem yalan olur. Ama çok fazla hayal kırıklığına uğramadım. Ve ben bütün serilerim gibi bu serimi de çok sevdim. Koutetsujou no Kabaneri bahar sezonu projemizde görüşmek üzere. Herkese tekrar çok teşekkür ederim.
  21. Nones

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Boku dake ga Inai Machi
  22. Nones

Film ve Dizi Replikleri

“Bazen, sadece söyleyebildiğimiz şeyler arasında yaşadığımızı düşünüyorum. Başkasına olmadı, bana oldu. Bazen garipliklerin üstesinden gelmek için yaşarız. Ben deli değilim öyle olduğumu düşünseler bile. Ben de herkesle aynı dünyada yaşıyorum. Sadece sende olan şeyin daha fazlasını görüyorum. Yarın cesedimi bulacaklar. Eğer inanmıyorsan kontrol edebilirsin. Ölümümden sonraki hayatı gördüm ve sana söylüyorum; çünkü bu, kendine ve kızına daha iyi bir hayat sağlamanın tek yolu. Jean, bir gün sigara içerken uyuyakalacaksın ve yanarak öleceksin. Kızın büyüdü ve senin şu anda sürdüğün hayatın aynısının acısıyla yaşıyor. Ve seni çok özlüyor. Hayat bazen gerçekte bir ölüm haberiyle başlar. Bu her şeyi bitirebilir; olmasını çok az istediğinde bile. Hayatta asıl önemli olan hala yaşıyorken, asla geç olmadığına inanmaktır. İnan bana Jean, durum ne kadar kötü görünürse görünsün uyanıkken, uyurken olduğundan daha iyi görünür. Ölünce, olmasını istediğin tek bir şey var. Geri dönmek.” The Jacket
  23. Yani resmen kanım kaynadı şuan Gelse de izlesek. Dram türlerinde olacak gibi, bir seride dramı sevmem ama bu seri de dram çekilir. Psikolojik türünün olması da olası. İntikam temalı yapımlara ciddi anlamda bayılıyorum. Neyseki çok geç bir zamanda değil. Bu yaz çıkıyormuş Birde ciddi ciddi güzele benziyor ya. Bir intikamın 91 günü... Hımm etkilenmemek elde değil.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.