Jump to content

Nones

Fiber Çevirmen
  • İçerik sayısı

2638
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

293

Durum yanıtları bölümüne Nones kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e'nin 4. bölümü üniversite sınav sonuçlarımın açıklanışından dolayı birkaç günlük gecikmeli olarak gelecek. Elimden geldiğince hızlı ve kaliteli bir şekilde yetiştirmeye çalışacağım. Özür diler ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.

1. Nones

Nones

Doğru söyle kopyala yapıştır bu değil mi? sdfsdfsdgsdg

2. (See 2 other replies to this status update)

2. Bundan sonra anime önerisi başlığı açan herkesi banlayacağım direk.

Onun için konu ve başlık var zaten = https://forum.turkanime.tv/konu/14908-anime-istek-ve-önerileri/

1. Nones

Nones

Barış Adminim çok acımasız gördüm sizi :P

Ze ze zeynooomm sana özel mesaj niden atamıyorum ben acaba????

2. (See 7 other replies to this status update)

3. Ne demek foruma üye olalı 6 yıl olmuş???

Yaşlandık mı o kadar ya :cruch-onion-head-emoticon:

4. Ne demek foruma üye olalı 6 yıl olmuş???

5. Ne demek foruma üye olalı 6 yıl olmuş???

1. Nones

Nones

Sağ ol ya....

Hiç yakışıyor mu benim gibi bir insana oba-san diye hitap etmek???

2. (See 6 other replies to this status update)

6. TÜRK ANİME de code geass aratıp tarihe göre listele deyince hata veriyo, hatta beğenisine göre deyincede aynı sonuç ile karşılaşıyorum. Bu sonucu ana sayfada almıyorum. İlgilenebilirseniz  çok sevinirim.

1. Nones

Nones

Merhabalar, görevli arkadaşıma durumu bildirdim. En kısa sürede sorunu hallederler.

2. (See 1 other reply to this status update)

7. Dönüş vakti gelmiştir. Niden Çünkü kış ayındayız. Niden benim en aktif olabildiğim ay :admire2-onion-head-emoticon:

1. Nones

Nones

Sabırsızlıkla bekliyoruum.

8. Mesaj kutum dolmuş :O Ama mesajlarımı silmeye kıyamıyorum :'( Bunları bir ara yedek neyim yapabiliyorduk hala yapabiliyor muyuz ?_? Forumu kullanmayı bilmeyen admin val.9165415451  Araştırmaya üşendim bilen biri söylesin yawf :P 

9. Yarın sabah bir aksilik olmazsa 2 hafta kadar aile gezisine çıkıyoruz. Shingeki no Kyojin ve Black Clover güncel projelerim 2 bölüm kadar aksayacaktır. Taçe/Nones olarak bekleyenlere açıklamayı borç bilirim. 

1. Nones

Nones

Geldim. Özlemişsinizdir inş. beni ?

2. (See 3 other replies to this status update)

10. Yamato Nadeshiko Ending candır.

Spoiler

1. Nones

Nones

Anılarım depreşti. Bu parça 7 yıldan fazladır telefonumda zil sesim olarak kaldı taa ki geçen sene Harry Potter jenerik müziğini bulana kadar :P

Asla bıkmadan dinlediğim nadir müziklerdendir ve girişi cidden harika :pretty-onion-head-emoticon:

Ayrıca en sevdiğim animelerden birisidir kendisi, Sunako ise favorimdir ❤️

11. Shingeki no Kyojin  3. sezon geldi ..Bir levi kaptan kolay yetişmiyor efsane başlangıç yaptı koltuklara yaslanın ve bu güzel seriyi izleyin 

1. Nones

Nones

Levi'm :loveloveplz:

12. Küçük bir kızın babasına duyduğu aşktan doğan en büyük sevgi...

İyi ki... 19.07 ❤️❤️

Spoiler

345dg1k.png

13. Özlemişim be burayı :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

1. Nones

Nones

ahahahahaha eveeet iş değiştirdim Barış adminim :floating-crazy-rabbit-emoticon:

14. Özlemişim be burayı :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

1. Nones

Nones

İş hayatına atılınca buraları bir süre ihmal ettim ama dönüşüm pek yakında ! :floating-crazy-rabbit-emoticon:

15. Bugün, geçen yılın Ağustos ayında aldığım ve o zamandan beri beslemekte olduğum Maviş adlı betta cinsi balığım hayatını kaybetti :sad__sad__onion_by_elcerbero::depressed1-onion-head-emoticon:

1. Nones

Nones

Maviş deyince kuş sandım.

Başın sağ olsun S.

2. (See 4 other replies to this status update)

16. Netflix'in Death Note'unu şimdi izlicem bakalım güzel mi değil mi

1. Nones

Nones

Bu uyarlamanın Light'ın sarışın olmasından çok daha büyük sıkıntıları vardı ve yorumlar sadece yok o neden siyahi idi yok bu neden sarışındı üzerine dönmüş. İnsan cidden hayret ediyor.

Bu arada "zenci" değil siyahi diyelim lütfen zenci ırkçılık oluyor. :)

2. (See 20 other replies to this status update)

17. Uzun zamandır shingeki no kyojin'in bitmiş mi diye kontrol etmiyordum ki baktım, bitmiş.

Bu da demek oluyor ki baştan yani birinci sezondan tekrar izleme zamanı gelmiş :embarrassed3-onion-head-emoticon:

1. Nones

Nones

1. sezondan başlama! Ben daha 1. sezonu çevirmedim. Biraz daha bekle :cute-milk-bottle-emoticon:

18. Steins;Gate sevenlere bir anime önermek istiyorum. Bende yeni gördüm ve pek bilinmeyen bir anime bu.

Adı: "Noein: Mou Hitori no Kimi e"

Konusu ve özellikle müzikleri çok güzeldir. Hakkındaki detaylı yorumumu animenin sayfası altında "Alucardo_" nickli disqus hesabından okuyabilirsiniz :waiting-onion-head-emoticon:

1. Nones

Nones

Nonıs demen oldu mu şimdi???

2. (See 8 other replies to this status update)

19. Steins;Gate sevenlere bir anime önermek istiyorum. Bende yeni gördüm ve pek bilinmeyen bir anime bu.

Adı: "Noein: Mou Hitori no Kimi e"

Konusu ve özellikle müzikleri çok güzeldir. Hakkındaki detaylı yorumumu animenin sayfası altında "Alucardo_" nickli disqus hesabından okuyabilirsiniz :waiting-onion-head-emoticon:

1. Nones

Nones

Bildiğim lakin izleme fırsatını hiç bulamadığım bir anime idi.

Madem öneriyorsun ve Steins Gate ile bir benzerlik görüyorsun, Monster animesinden sonra başlayayım bakalım :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

2. (See 8 other replies to this status update)

20. Bu animenin adını bilen var mı?

Spoiler

1. Nones

Nones

Occultic;Nine aynen. Uzun konuşmalar seni sıkmazsa izlenebilecek ortalama bir animedir kendisi. Şayet videodaki kişiye göre izleyeceksen hayal kırıklığına uğrayabilirsin çünkü bu kızı çok göremiyoruz hikayede. 

21. İlkbahar... En kişiliksiz ay... Ne soğuk, ne sıcak, ne yağışlı, ne yağışsız.... Mikrobun gribin cirit attığı bu ayın iki güzel yanı var. Biri kış sonrası insan yataktan donmayacağını bilerek kalkıyor, ikincisi doğa canlanıyor ama bunlar onun hava durumundaki kişiliksizliğine etki etmiyor O.o

1. Nones

Nones

Doğanın canlanması  mevsimin bütün kötülüklerini siliyor gözümde. Gerçi baharda doğmam da böyle düşünmeme neden olmuş olabilir. Yine de kış mevsimini hiçbir mevsime değişmem. Su gibi özledim kış mevsimini...

22. Shingeki no Kyojin 2. bölüm şehir dışına yapacağım seyahat dolayısıyla birkaç gün gecikecektir. Benim çevirimi bekleyen animeseverlere bunu duyurmayı bir borç bilirim.

1. Nones

Nones

Ay keşke Ankara olaydı yorgunluğu atardım belki ama maalesef Bursa'da idim @Mileydi

Çok teşekkür ettim @sShoguNn

2. (See 3 other replies to this status update)

23. 2017 ağustos OVA haberinden sonra bir de bakmışsın ki tarihi belli olmasa da Bungou Stray Dogs film olacak denilmiş.... OOOOO Süper habeeeeerrrr!!!! :happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon::dancing-crazy-rabbit-emoticon:

main-10.png.jpg

1. Nones

Nones

3. sezon daha cici olurdu lakin film de işimizi görür :shy-onion-head-emoticon:

24. Hasretlik yarın sona eriyor uzun zamandır yolunu gözlediğimiz Shingeki No Kyojine artık kavuşuyoruz.

25. Apes!! Together!! Strong!!

1. Nones

Nones

Açıkçası böyle filmleri hem çok seviyorum hem sevmiyorum.

Yine de benim için özel bir film serisidir. Gelse de izlesek ♥ 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.