Jump to content

1İnnocence1

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

2 Takipçi

1İnnocence1 hakkında

• Doğum günü 11 Ekim

Profil Bilgileri

1İnnocence1 üyemizin başarıları

1. 1İnnocence1

Selamlar Min'na!

Yaklaşık 5 yıl önce animelerden ve mangadan uzaklaştım Önceden tüm animelere hakimdim Şimdi tekrar geri dönmeyi düşünüyorum bende Ama o kadar zaman oldu ki bu yeniler çok yanancı geliyor Nerden başlayacağımı bilemedim
  2. 1İnnocence1

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Naruto ve D.gray-man :)
  3. 1İnnocence1

herkese merhaba...

Heeey Melike benim ismiiim kendi ismimden birini bulmak cok garip geldii :D adini degissek ??? :) :D
  4. One Piece ve Fairy Tail neden bilmiyorum ama tam baslamaya karar veriyorum ikisine ama baska bi animeye basliyorum :D
  5. İnnocence; Masumiyet anlamına geliyo aslında ben kelime anlamı olarak değil de D.gray-man'de ki anlamından dolayı seçtim :)
  6. 1İnnocence1

Manga İstek ve Öneri Bölümü

Manga okumaya başlicam ama ilk hangi mangadan başlamalıyım bilmiyorum Tavsiye verir misiniz ? Animesi olan bi manga olmasın ama :) Ve ilk kez okuyacağım için etkileyici birşey olsun istiyorum :lol:
  7. Bence uzun anime ilk başta göz korkutur Ben eğer kızsa Vampire Knight erkekse Mirai Nikki izletiirirdim herhalde ki ben Vampire Knight ile iki kişiyi animeye başlattım :D :D
  8. 1İnnocence1

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Corpse Party: Tortures Saouls :) Korku animesiydi Gerçekten güzeldi ama tavsiye ederim ^_^
  9. 1İnnocence1

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Naruto Shippuden, Mirai Nikki, Attack on Titan, Death Note, ve diğerleri :7:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.