Jump to content

TürkUzumaki_Naruto

Üyeler
  • İçerik sayısı

32
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    TürkUzumaki_Naruto reacted to YaseminElif in Çevirisi Askıya Alınan Animeler (Güncellendi.)   
    Biri lütfen Rock Lee no Seishun Full-Power Ninden'i çevirsin, 51 bölüm zaten bi el atın ya :rolleyes:
  2. Beğen
    TürkUzumaki_Naruto reacted to POET in Hashirama Senju mu ? Uchiha Madara mı ?   
    keşke sakurayla hinataya acsaydın hangisi daha çok seviliyo merak ediyom
  3. Beğen
    TürkUzumaki_Naruto reacted to Pingu in Aoi Fansub Çevirmen - Encoder Alımları Açılmıştır!   
    http://i.hizliresim.com/aq1Ek4.jpg  
    Tamamlanmış projeler;(Güncellenecektir.)

Devam eden Projeler;(Güncellenecektir.)

4. Beğen
    TürkUzumaki_Naruto reacted to Hokage_Minato in Ecchi FC [+18]   
    ya kusura bakmayın 2 Gündür hastanedeyim gelecek haftaya artık
  5. Beğen
    TürkUzumaki_Naruto reacted to Yabus in Japon Animecilerden Daha Fazla Karakter Anketi   
    Daha önceki haberimizde size japon hayranların en sevdiği siyah saçlı karakterleri sunmuştuk. Ancak görünen o ki Japonlar sadece siyah saçlı karakterlerle kalmamış, en sevdikleri pembe saçlı, mavi saçlı ve de sarı ikiz kuyruk saçlı bayan karakterlerini seçmişler. İşte Akihabara sokaklarında yapılan bu anketlere göre sıralamalar:

Pembe Saçlı Bayan Karakterler:

Mavi Saçlı Bayan Karakterler:

Sarı İkiz Kuyruk Saçlı Bayan Karakterler:

Not: Neden sarı saçlı değil de hem sarı saçlı hem iki kuyruğu olan diye sormayın. Japolar işte :) :))
    Kaynaklar: Pembe, Mavi, Sarı
  6. Beğen
    TürkUzumaki_Naruto reacted to KeanuReeves 25 in Webtoon Garden   
    Merhaba arkadaşlar,başlamadan önce webtoon nedir sorusuna kısa bir cevap vereyim,
    "Korelilerin manhwa çizim tarzını bilgisayar yardımıyla internet ortamında yayınlanmak için yapdıkları çizgi romanlardır.
    Hemen hemen hepsinin renkli olduğunun altını çizmek isterim.

Tamamen Webtoon odaklı bir çeviri grubuyuz.Hernekadar manga sevgimizde olsa,ülkemizde belli başlı çeviri grupları olduğu için haliyle çıkan webtoon sayısı bi hayli az. Bizde bu yönde bir oluşum gerçekleştirelim istedik ve isminden de anlaşılacağı üzere Webtoon Garden'ı kurduk.

Sitemiz: http://webtoongarden.com/

Serilerimiz;

Fisheye Placebo - Vance en iyi üniversite deneyimini otoriter bir rejim altında yapmak ister ve kendisine güzel bir bayan oda arkadaşı atanması için üniversite sistemini hekler. Bayan ev arkadaşı tarafından, hükümeti devirmek için çılgın bir komploya sürüklenmek beklediği son şeydir. Üniversite, heyecan verici olması gerektiği halde değildir. Başarısız süren sevgili edinme randevuları, başarısız notları ve başarılı hekleriyle, Vance artık yavaş yavaş ahlak ve özgürlüğün fiyatını sorgulamaya başlayacaktır.

The Gamer (Oyuncu)  -Sıradan bir lise öğrencisi olan Han Jee-Han'ın dünyası, aniden ortaya çıkan bir güçle birlikte gerçek bir oyuna dönüşür. Han Jee-Han, artık insanların güç seviyelerini görebiliyor, normal görünen nesnelerin bilgilerine bakabiliyor, yetenekler elde edebiliyor ve seviye atlayabiliyordur.  online oyunseverler için birebir seri!

Nowhere Boy (Hiçbir yerdeki Çocuk) - 'Ayakta Kalma' şovuna hoş geldiniz, dünyanın en mutsuz insanını bulmak için heyecan verici bir yarışma, "Ben Mutsuzum"! Büyük ödül ise Tanrı tarafından verilmiş bir dilek hakkı!
    Yarışmanın kazananı Dünya'nın yok olmasını istediği zaman, Tanrı bir takım şartlar ile kabul eder. Dünyanın sonu 100 günlük bir işleme alınacak ve bu süre zarfında kazanan fikrini bir defaya mahsus değiştirebilecek.
    Oh Duk Hee, mutsuzluk konusunda uzmanlaşmış ve Tanrı tarafından dünyadaki en mutsuz insanı tekrar mutlu etmek için seçilmiş ilginç bir çizgi roman sanatçısıdır. Omuzlarındaki insanlığın yok olma baskısı ile, çok geç olmadan onun fikrini değiştirebilecek mi?

Trace (iz) Çağdaş Güney Kore'de, 30 yıl kadar önce kimliği belirsiz yaratıklar ortaya çıkıp insanlara saldırdılar. Gittikleri her yerde büyük yıkımlara neden oldular. Bu yaratıklar "Sorun" olarak anılıyordu ve onlar dünyanın kaosa sürüklenmesine neden oldular...
    Bunun yanında, "Sorun"larla yaklaşık olarak aynı zamanda "İz"(Trace) olarak bilinen bir grup da kendini gösterdi. Birer insan olmalarının yanında hiç bir insanın taşıyamayacağı güçler taşımaktadırlar; Onlar "Sorun"lara karşı koyabilme kapasitesine sahip olan tek canlılardır.

Hikayemiz 2 ana karakter etrafında dönmektedir. Sah Gang-Kwon ve Kim Yun Seong.

My Dream, My Work [Webtoongarden & Mabushimajo] (Benim hayalim, benim işim) - Hikayemiz, yılın ilk kar yağan gecesinde kız arkadaşıyla olmayı hayal eden bir erkeğin ve aynı gecede yolları bu erkekle kesişen bir kızın hikayesi. Ancak kız düşürdüğü cüzdanını ona vermeye çalışan erkeği yankesicilikle suçlamıştır. Zaten bir ayrılığın acısını yaşayan gizemli kız, ona bir sandviç parçası verir ve onu merak içinde bırakarak oradan ayrılır. Birbirleriyle yılın ilk kar yağan gecesinde karşılaşmaları kader miydi yoksa tesadüf müydü?

Song of The Cloud (Bulutun Şarkısı) - Hayattan kesitler içeren dram & trajedi ve romantik 3'lemsine sahip güzel bir seridir.

Over Steam (Öfke Patlaması) -Geçmişte insanlık ile Talaiv diye bilinen yaratıklar arasında yaşanan büyük savaştan sonra, şimdi tekrar savaş rüzgarları esmeye başlar.

Ultimate Legend Kang Hae...  -Kurallara uymamak Kore'de büyük bir sorun olmaya başladığında bu problemi ortadan kaldırmak adına hiçbir yerde olmayan bir okul oluşturuldu. Hikayemiz bu çerçeve içerisinde yol almaktadır.

Telling Through The Colors  Hikayemiz üç farklı kişi etrafında dönüyor. Her biri sanatçı olmaya can atıyor ama sanatlarıyla yaşamlarını sürdürebileceklerine dair umutları yok. Üniversiteye girmek için ders çalışmak mı yoksa yaptıkları sanata devam edip bununla yaşamak mı?

Dragon Recipe [HorizonSubs & WebtoonGarden] Ejderha etinin, en üst seviye lezzet sayıldığı günlerde Kutsal kılıç Kalsis ve onun genç sahibi Insia'nın dünya üzerindeki en iyi ejderha eti şefi oluşunun hikâyesine tanık olun.

A Thousand Years Ninetails 

Green Boy

Son olarakda Fisheye serisi için hazırlanmış video ile sonlandırayım. Şarkı oldukça güzeldir :)

7. Beğen
    TürkUzumaki_Naruto reacted to gereksiz in Ecchi FC [+18]   
    haklısın school day iğrenç bir şey birde o da var :D
  8. Beğen
    TürkUzumaki_Naruto reacted to amadeus33 in Naruto Shippuuden Nisan 2014 Programı   
    bu bölümlerde güzel bence keyifle izliyorum adamım itachi de gelecek değmeyin keyfime lakin dezavantajı şu ana konuyu unuttum galiba:D
  9. Beğen
    TürkUzumaki_Naruto got a reaction from amadeus33 in Naruto Shippuuden Nisan 2014 Programı   
    şuanki anbu kakashi fiileri güzelde ana konuya bakınca fiiler hiç kalıyo 
  10. Beğen
    TürkUzumaki_Naruto reacted to Kartalyegt in Tokyo Anime Ödülleri Açıklandı.   
    ne alak naruto kazanmadıysa bundandır falan bunlar bu yıl olan animelerin ödülü her yıl aynı adaylar olsa alayını op alırdı zaten adamlar her anketi alıyor naruto 2. olsada satışta, böyle anketlerde hep 11 12. sıralarda oluyor sao ya çok şaşırdım açıkçası ilk oyun iyidi 2. oyunda güzel bir konuyu en iyi böyle sı..... ödülünü hak ediyor açıkçası anketler abd de mi yapıldı acaba merak ettim bak fanları orda çünkü :D basket hak ediyor
    hadi orjinal hikaye de sao hak ediyor hikaye orjinal ama bırak abi en iyi tv serisi nedir? saçmalıklarla mantıksızlıklarla dolu bir seriydi rpg ögesi taşıyor ama rpg nin bütün ana kuralarını yıkıyorlar zindana grup kurmadan başka biri senle aynı serverda olamaz yani mesela a kişisi girdi b kişisi de girdi ama ikisi farklı serverlarda grup olurlarsa aynı server oluyor ama ne hikmetse 2si grup giriyorlar sonra ordu geliyor arkalarından her gün aynı yatakta yattığın kişiyle yürümeye çıkıyorsun sırtını alıcak külodunu görmesin diye dön arkanı diyorsun ne diyim şimdi buna ben :D adam kılıcı alıyor oyun la bu belrili kuraları olur bu dandik denilen ırk skillini bir kulandı akılara zarar nerf yemesi gereken bir skill :D sayarımda böyle 25 bölümün hatta olmayan ilk 3 bölümü gerisi bol bol hatalı romantizm yapmışsın hadi ilk seride fena değil ama 2.seri de konuyu atmışsın çöpe 2 ergenin aşkını anlatmışsın. Binlerce kişinin ölümüne sebeb olan makineyi hayla piyasa da tutuyorlar orası ayrı konu
  11. Beğen
    TürkUzumaki_Naruto reacted to Fluart in Tokyo Anime Ödülleri Açıklandı.   
    narutonun ödül kazanmamasının sebebi fillerdir kesin başka bişey varsa bilmiyorum.
  12. Beğen
    TürkUzumaki_Naruto reacted to Witch. in Tokyo Anime Ödülleri Açıklandı.   
    Sword Art Online beni şok etti
    Cidden "En Berbat Edilmiş Kurgu" ve "En Klişe Aşk Hikayesi" ödüllerini hak ediyor zira!
  13. Beğen
    TürkUzumaki_Naruto reacted to ErvaSude in Masashi Kishimoto: Naruto'nun Hikâyesi Son Fazlında   
    Aa üzüldüm doğrusu :wacko:
    Umarım şu çocuk Hokage olur :D
  14. Beğen
    TürkUzumaki_Naruto reacted in Masashi Kishimoto: Naruto'nun Hikâyesi Son Fazlında   
    En sevdiğim shounen serinin bitmesine üzüleceğim. 
  15. Beğen
    TürkUzumaki_Naruto reacted to bastug in Masashi Kishimoto: Naruto'nun Hikâyesi Son Fazlında   
    Bitirme be üstad. Bitireceksen de hiç olmazsa Naruto'yu hokage yapta bitir.

.
  16. Beğen
    TürkUzumaki_Naruto reacted to OodamaFuutonRasenShurıken in Masashi Kishimoto: Naruto'nun Hikâyesi Son Fazlında   
    Şu ana kadar en sevdiğim anime,NARUTO,bitmemeli.....
  17. Beğen
    TürkUzumaki_Naruto reacted to Euxinus in Masashi Kishimoto: Naruto'nun Hikâyesi Son Fazlında   
    Bir yandan son gelsin istiyorum bir yandan hiç bitmesin biterse içimde bir boşluk olucak :(
  18. Beğen
  19. Beğen
    TürkUzumaki_Naruto reacted to Cazoof in Feridun Ünsal'dan Anime Karakterleri Seslendirmesi   
    bildiklerim içinden bir tek orochimaru'yu benzetebildim :D bilmiyorum belki sorun bendedir ama yinede yapmış ortada bir emek var :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.