Jump to content

Semina'Ygmr

Üyeler
  • İçerik sayısı

55
  • Son ziyareti

3 Takipçi

Semina'Ygmr hakkında

• Doğum günü 06/23/1997

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

788 profil görütülenme

Semina'Ygmr üyemizin başarıları

1. Usui <3 >.< :wub: Bossun :wub: Inu x Boku SS- Soushi :wub: Natsume :wub:
  2. Semina'Ygmr

Günün Fotoğrafı

-Kuroko -Eren Hellsing-Alucard
  3. Semina'Ygmr

Merhaba :)

Anladım :D Bende öyleyim işte ana karakter tatlı yada çekici olursa izliyorum :D
  4. Semina'Ygmr

Yani anime veya dizi izlerken hiç bir kızı beğenmiyor musun? :D Bende o kadar takıntısı değilim sadece gülüşü tatlı :3:
  5. Semina'Ygmr

Katekyo Hitman Reborn

Kısacası bayağı bir güzeldi diyelim artık :D Yoksa hiç bitmeyecek :D
  6. Semina'Ygmr

Hoşbulduk :D Behlül değil çoğu kişi ona benzetir ama :D Vampire Diaries (biliyor musun bilmiyorum) adlı dizide Klaus adlı bir oyuncu :)
  7. Semina'Ygmr

Hoşbulduk :)
  8. Semina'Ygmr

Katekyo Hitman Reborn

Onlara zaten bayılıyorum :D Hele Fran'a, ne kadar tatlı öyle :D Tsuna'nın muhafızları belinlendiği zaman hep düşündüğüm Hibari'de tam anlamıyla katılacak mı diye (yani pek ilgilenmiyordu ya animede) :D Fakat sonra mangada Tsuna'yı cesaretlendirdi (nasıl deyim bilemedim) filan bayılmıştım oralarına :4:
  9. Semina'Ygmr

Film ve Dizi Replikleri

Ama onu korumak için kendimde olmalıyım ve o benim iyi biri olmamı istiyor bu da kendim olamayacağım anlamına geliyor… - Damon ^.^ How I Met Your Mother -
  10. Semina'Ygmr

Günün Fotoğrafı

Diabolik Lovers (Yani resmin adında öyle geçiyor ^-^) Gintama - Takasugi Code Geass - CC
  11. Semina'Ygmr

Katekyo Hitman Reborn

Ben Xanxus'u hiç sevmemiştim zaten sadece gelecekte bayağı bir havalıydı :D
  12. Semina'Ygmr

Günün Fotoğrafı

Hiç bir fikrim yok üzgünüm :) Fakat ilk attığım Nurarihyon no Mago'da ki kadına benziyordu (tek saçı) :D
  13. Diabolik Lovers - Laito <3 Diabolik Lovers - Yui :) Çok tatlı bir görünüşü var :D
  14. Semina'Ygmr

Günün Fotoğrafı

Gidiyorum geliyorum tekrar fotoğraf atıyorum :D Bir rutin haline geldi :D - :good-job-onion-head-emoticon:
  15. Semina'Ygmr

Katekyo Hitman Reborn

Aynen :D Ben en çok Ghost'u nasıl yenmişti hemencecik (çok havali giriş yapmıştı) orasını çok sevmiştim :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.