Jump to content

Xxceci

Üyeler
  • İçerik sayısı

92
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Xxceci kullanıcısının son zaferi 4 Temmuz 2014

Xxceci en beğenilen içeriğe sahiptir

Xxceci hakkında

• Doğum günü 29 Eylül

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://www.wattpad.com/user/XxEceM

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

3467 profil görütülenme

Xxceci üyemizin başarıları

1. Tatilde en çok yaptığım 3 şey; -Evde bütün gün oturmak -Bütün gün evde oturmak -Oturmak bütün gün evde

2. Xxceci

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Heroine Shiakku
  3. Xxceci

Manga Okurken Dinlenecek Müzik

Ben manga okurken,karakterin gözünden bakmaya çalışıyorum ve dahada sürükleyici oluyor ^_^ ,çoğu kez müzikle okudum mangaları ama sessiz bir ortamda daha iyi -_- .Fakat romantik konulu mangaları okurken arada yavaş müzik iyi gidiyor :)
  4. Xxceci

//Yeni:Onodera/Nisekoi(18.03.2015).:asci:.

Wow,açıkçası çok beğendim,birde işin içine renk katılınca *espiri yaptı :hell-yes-onion-head-emoticon: * daha da güzel olmuş,eline sağlık ^_^
  5. Xxceci

Çizimlerim :3

Bence fena değil :good-job-onion-head-emoticon:
  6. Xxceci

Çizimlerim (Güncellendi)

Hepsi çok hoş,ve harika olmuş :)
  7. Xxceci

Nasıl Hayalet Görürsün?

*Okumaya üşendi* :D
  8. 3 dakikalık şarkı. Binlerce his. Yüzlerce anı.

1. Centılboy

Centılboy

ben onu bazı animelerin opening inde hissediyorum 1:30 dk lık şarkıda hayatım film şeridi gibi gözümün önünden geçiyor...

9. Otursam sıkılıyorum, gezsem yoruluyorum, hiçbir şey yapmasam başım ağrıyor. Hayat çok zor.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Hemen edebiyat parçalamışın hacış, o işler için devlet ve hükümetlere yetki veriyoruz zaten, ama yapmıyorlar o ayrı konu, halbuki çevirmenimiz romantik bir cevap bekliyordu muhaha

2. Xxceci

Xxceci

Hozadocum,canım,durumu birkere daha okursan ciddi mi değil mi anlarsın zaten,söz konusu bile olamaz

10. Kızlar trip atmasın? Ugg giymesin? Tayt giymesin? Makyaj yapmasın? Ofsayti bilip, pes oynasın. Bence sen git Cemal'le çık.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. jans09

jans09

amanın gözleri bozulmasın sakın okuyacaz derken :P

3. free word

free word

o gazeteli taytlardan bir ben görmedim her halde T_T benim tanıdığım öyle böyle samimi olduğum kızlar ya pantolan (oldukça dar diyebilirim bazıların kinine :D ) yada etek

4. Xxceci

Xxceci

Ahahah siz bilirsiniz yetinin nen

11. Xxceci

( 24 / 24 ) Sword Art Online II

Kolay Gelsin
  12. Hayret ettim doğrusu,herkesin mutlaka seslendirme konusunda çok hevesli olduğuna eminim,ben bile "İlk Türk FanDub'u"başlığını görünce ne yalan söyliyim elim ayağım birbirine dolandı,çünkü animeleri ilk izlediğimde ingilizce dinleyerek başlamıştım,daha sonradan altyazıya dönünce işler değişti hem orjinal seslendirmeyi elbet herkes daha çok takdir eder,ama ortada "türkçe dublaj"yoktu,genelde bilindik animelerin tv'de gösterimleri ile olmuyordu,ben de ne zamandır bunu düşünüyordum,bu yüzden başlığı görünce buraya misal koştum diyebilirsiniz :D ,bölümü izledim bence gayet başarılı eminim herkes zor zamanlar geçirip bu konuda çok çalışmıştır,hakkını vermek gerek,bu fikri ortaya koymakla ve gerçekleştirmekle büyük bir emek harcadığınızı ve pes etmeden başardığınız için ki ben bu konularda çok ilgiliyim,gerçekten seslendiren ve emeği geçen düzenlemelerde,yardımcı olan tüm arkadaşlara burdan teşekkürler,kesinlikle devamını bekliyicem,ve bende katılmayı çok isterim,elinize sağlık,iyi günler ^_^
  13. Xxceci

Animelerdeki en "garip" sahneler

Sanırım birkaç gif paylaşmaktan sorun olmaz 1.Haala Anlam Veremiyorum 2.Hayallerinden Asla Vazgeçme Temalı 3.Dış Görünüşe Önem Vermem 4.Ittadakimas *-*
  14. Genel konuşucam. Harem Animelerinde başrole konulan sürekli,saf ve biraz anlarsınız saçma bir kız oluyor aklıma şu an Uta No Prince Sama daki,adını unuttuğum sanırım haruka'ydı gerçi ben onu ilk hırka diye okuduğum için hep benim için o kız hırka oldu 1.si o. 2.si de brothers conflict'teki kız,hepsi nasıl oluyor da buna vuruluyor aklım almıyo yetmezmiş gibi sanırım 5kişi filandı,aklı başında bir kız olsa iyiydi. 3.sü ise tabikide rias,animeleri ayırmam,izledim ve en başından beri bence çok itici duruyordu,ayrıca asia da çok tip.fazla saf olunca iş değişiyor. Hmm,mirai nikkide'ki küçük kız deus'un yardımcısıydı ah ah aklıma gelse keşke adı,sürekli işleri karıştırdı velet ondan ayrı nefret ediyorum. ve son olarak şimdilik naruto'dan sakura,ben öyle bi kız görmedim allah anasına babasına sabır versin ilk bölümlerden bir tuhaftı zaten iş artık 7/24 saskey saskey diyince değişti benden bu kadar :19:
  15. Xxceci

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Kolay gelsin konusu çok ilginç
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.