Jump to content
  • Create New...

Nikkitta

Kayıtlı Üye
  • Content Count

50
  • Last visited

• Days Won

1

Nikkitta last won the day on March 10

Nikkitta had the most liked content!

1 Follower

About Nikkitta

• Rank
    Level 1
  • Birthday 04/19/1994

Profil Bilgileri

1. Hoş geldin aramıza tekrardan o zaman :) İyi eğlenceler ^_^
  2. Sınavlarım yüzünden çok fazla ilgilenemiyorum ama kesinlikle uçup gitme gibi bir durum yok -_- Yakından ilgileniyorum ki hala üye bulma çabalarındayım B) ^_^ Gelmişken bir iki resim de ben atayım :)
  3. Araştırayım derken psikolojim bozuldu yahu :huh: Ya biri ölmüş ya deprem olmuş ya uçak düşmüş :ph34r: Tek ilgimi çeken Ford, "Mustang" modelini piyasaya sürmüş sonuçta araba efsane B)
  4. Şahsen gölgelendirme konusunda çok uğraşan biri olarak çizimlerine hayran kaldım, gerçekten güzel çizimler :) Ellerine sağlık ^_^
  5. Bize yakışır bir imza olmuş teşekkürler ^_^ Hemen ekledim imzama bende :lol: :rolleyes:
  6. Çok güzel olmuşlar :) Özellikle banner lar çok başarılı :4:
  7. Alın bunu da içeri :lol: Tutamadım kendimi yeni bir üye daha yaşasın ^_^ Ben anime bittikten sonra mangayı da okuyup bitirmek istemedim. Sonra elimde bir şey kalmaz psikolojisi :lol: Okumaya kıyamıyorum -_- Ama dediğim gibi manga devam ettiği sürece ne olacağı belli olmaz ^_^ Gelir bence... B) <_<
  8. Hoş geldinn ^_^ Ve de geçmiş olsun :unsure: Bir gün de 4 mevsimi birden yaşayınca grip olmak doğal tabi umarım en kısa zamanda iyileşirsin ^_^
  9. Aslında seri mangada hala devam ediyor. "6 Mayıs 2014" tarihinde de 18. kısım yayınlanacak. Durum böyle olunca anime de gelir diye düşünüyoruz ama yapımcılar anime fikrine sıcak bakmıyor. Öyle ki bir ara "Vampire Knight Destiny" için konuşmalar yapıldı ortaya bir çok teori atıldı ancak net bir karar alınamadığı için fikir iptal oldu. Şuan için anime de yeni seri söylentisi yok. Ama manga devam ettiği sürede ne olacağı belli de olmaz. Belki mangası bittiğinde yeni bir anime serisi düşünülür o.0

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.