Jump to content

Centılboy

Üyeler
  • İçerik sayısı

851
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Centılboy kullanıcısının paylaşımları

1. Valla bende sıkıldım ne yalan söyleyeyim uyumaya gidiyorum ben sana kolay gelsin... :D
  2. Tövbeler olsun gece vakti contra attack yapyorsun sıkıntıdan olsa gerek... :D
  3. Centılboy

İmza Yapıyoruz...

Kanka hani yanlış anla banada imza yapmaya yardımcı olacak arkadaşlar lazım malum benim ark. alayı ban yedi seni yanıma çekmeye çalışıyorum... :ph34r: :D
  4. Centılboy

İmza Yapıyoruz...

Kanka kendin birşeyler dene o zaman daha zevkli oluyor kendi yaptığın imzayı kullanmak :D
  5. Centılboy

Hikigaya Fansub

Necati bir tanesin abisi varol sen :D
  6. Centılboy

İmza Yapıyoruz...

ARE-YOU-SURE isteği... :D Ayhan Kankama... :D Aboww yazım hatası yapmışım çerçeve kaymış unutalım ayhan bunu bidaha yaparım ben sana :D
  7. Centılboy

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

kanka öteki iyi değil ondan kaldırdım :D
  8. Centılboy

Cümleten Selemun Aleyküm

Ve Aleyküm selam... ^_^ http://www.turkanime...ri/Guilty-Crown izlemediysen dene derim... ;) @İmzan kurarallara uymuyor, kuralları okumanı tavsiye ederim... ;)
  9. Centılboy

Yemek felan yok sakin, orucumu bozamam... :3 :P @İmza karşılığında VIP üyelik isterim yoksa kullanma izini yok :D
  10. Centılboy

Üye Albümü

l yerine k kullanmıŞ asdasd :D
  11. Centılboy

Üye Albümü

Abi menzun oldum fotoğraf atmadım bende atayım 1-2 tane :D @Alıntı yaparak cevaplamayn lütfen daha sonra silebilirim... :D -Sildim nihaha :D
  12. Centılboy

Yeni öğrendim gif fc imzası yapıcam bize :D @Ertuğrul wait me bro :D
  13. Centılboy

İmza Yapıyoruz...

program photoscape mı kullanıyorsun?
  14. Centılboy

İmza Yapıyoruz...

hatun taş kanka :D
  15. Centılboy

İmza Yapıyoruz...

yok kanka ingayı sana yapıcam sabret :d
  16. Ya şu bizim forumdaki direnş ne ya anlamadım ben bir türlü ? İyi birşey mi kötü birşey mi? :D

17. Centılboy

İmza Yapıyoruz...

Yok kankada bende kural getiricem 100 ,iletiden önce imza isteği kabul etmicem millet hesap açıp imza yaptırıp çıkıyor herhalde bana :D
  18. Centılboy

İmza Yapıyoruz...

Kawaii <3 <3 :D Adasfasfa :D @Hala izinliyim istek yapmayın :D
  19. Centılboy

Japonya'da lise okumak

Abim sen ne yaptın bak araştırmanı tavsiye ederim ben geçtim Japonyayı ünv. Ankarada okucaktım Ankaraya gidince 180 derece döndüm hayat ne diyeyim şimdi öldürseler gitmem asds :D -Azmini takdirle karşılıyorum ama iyice araştırmadan heves edip işe kalkışma bir passaport çıkar bir git gör nasılmış kafana yatarsa devam et destekliyorum seni... :D
  20. Centılboy

İmza Yapıyoruz...

Aynen konu kilit... :D :P
  21. Centılboy

İmza Yapıyoruz...

Üzgünüm ama artık istek almıyorum bıraktım... ^_^
  22. Centılboy

Selamlar O_o

Selam... ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.