Jump to content

Centılboy

Üyeler
  • İçerik sayısı

851
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Durum yanıtları bölümüne Centılboy kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Akatsuki no Yona izliyorum 16. bölümdeyim sııkcı edğil ama çok yavaş gidiyor kesin yarım kalıyordur bu seri asdfg

1. Centılboy

Centılboy

kanka sakın izleme ana karakter erkek ama kız olduğu konusunda hala kendimi kandırmaya çalışıyorum :D

2. (See 4 other replies to this status update)

2. Akatsuki no Yona izliyorum 16. bölümdeyim sııkcı edğil ama çok yavaş gidiyor kesin yarım kalıyordur bu seri asdfg

1. Centılboy

Centılboy

kanka ben izlemedim onu türü ne? Knk töbeler olsun bu arada love stage izledim izledinmi bilmiyorum... :D

2. (See 4 other replies to this status update)

3. imzalarımı silen o güzel ve saygılı adminimiz kim ise bana bir mesaj yoluyla ulaşabilirmi...

1. Centılboy

Centılboy

İmza işini bıraktım abi kilit vurdum sabit konudan çıkarıverin imza çalışmalarından...

2. (See 15 other replies to this status update)

4. imzalarımı silen o güzel ve saygılı adminimiz kim ise bana bir mesaj yoluyla ulaşabilirmi...

1. Centılboy

Centılboy

yazıdan abi yazıdan demekki tümünü okumadım direk pixel kuralına baktım ben 2-3 satırlık bir yazı vardır ondan olmuş sanırsam

5. imzalarımı silen o güzel ve saygılı adminimiz kim ise bana bir mesaj yoluyla ulaşabilirmi...

1. Centılboy

Centılboy

yazı tek satırlık değildi de aman abilerim valla neyse boşverelim zaten olan oldu abi gücüme giden biliyorsunuz imzaların hepsi spoilerler dahil el yapımıydı kaç saat uyraştım onlar için hatta gün öyle 1-2 satır yazı için adminler püf diye artık siliyorsa bizim forumda diğerlerinden farkı kalmamıştır neyse diyeceğimi dedim zaten... :(

6. imzalarımı silen o güzel ve saygılı adminimiz kim ise bana bir mesaj yoluyla ulaşabilirmi...

1. Centılboy

Centılboy

valla abi çok darıldım kim yaptıysa yeminler olsun ki bir daha kimseyede imza yapmıcam ne ff lere nede fc lere kim ne yaparsa yapsın, konuyuda daha fazla uzatmayacağım :((

7. imzalarımı silen o güzel ve saygılı adminimiz kim ise bana bir mesaj yoluyla ulaşabilirmi...

8. imzalarımı silen o güzel ve saygılı adminimiz kim ise bana bir mesaj yoluyla ulaşabilirmi...

9. imzalarımı silen o güzel ve saygılı adminimiz kim ise bana bir mesaj yoluyla ulaşabilirmi...

1. Centılboy

Centılboy

birde zeynep abla silmiş olucak işmi bu ya :((

10. imzalarımı silen o güzel ve saygılı adminimiz kim ise bana bir mesaj yoluyla ulaşabilirmi...

1. Centılboy

Centılboy

abi o düzenlemiştim daha sonra int. imzamı yinede silinmiş anlayamadım ben hatta amygirl demişti talha düzelt silmiyorum diye düzenledim yinede silinmiş hayır imzaların yedekleri de yok tamam admindirde abi benim emeklerim nolucak?

11. Ahhh nerde o eski forum nerde yaratıcı insanlar biz bir konudan diyerine atlardık hep rekabet içindeydik iyice durulmuş buralar... :(

1. Centılboy

Centılboy

ben arada hareket ederdim herhalde yoksa vücut fonksiyonları biter erken ölüm istediğim söylenemez O.o

2. (See 9 other replies to this status update)

12. Ahhh nerde o eski forum nerde yaratıcı insanlar biz bir konudan diyerine atlardık hep rekabet içindeydik iyice durulmuş buralar... :(

1. Centılboy

Centılboy

aynn asosyal diye bi bölüm açsalar ne güzel olur otuduğumuz yerden para almıcaz hatta kımıldayandan para kesicekler :D

13. Ahhh nerde o eski forum nerde yaratıcı insanlar biz bir konudan diyerine atlardık hep rekabet içindeydik iyice durulmuş buralar... :(

14. Ahhh nerde o eski forum nerde yaratıcı insanlar biz bir konudan diyerine atlardık hep rekabet içindeydik iyice durulmuş buralar... :(

1. Centılboy

Centılboy

Sana kim tecavüz ediyor, tecavüz edene tecavüz ediceksin bu devirde :)

15. Ahhh nerde o eski forum nerde yaratıcı insanlar biz bir konudan diyerine atlardık hep rekabet içindeydik iyice durulmuş buralar... :(

1. Centılboy

Centılboy

İş yerinde işsizlik işte ne yaparsın :D

16. Dünya Otaku Gününüz kutlu olsun gençler :)

1. Centılboy

Centılboy

Ablaaaa seninde sesini duydum ya ölsemde gam yemem :D Seninde otaku günün kutlu olsun :D

2. (See 7 other replies to this status update)

17. Forumda imza yapmama yardım edecek arkadaş arıyorum bilgilerinize... :D

1. Centılboy

Centılboy

Onların konusu var zaten çok istekde yok bekleyeyim biraz :D

2. (See 1 other reply to this status update)

18. hasta :(

1. Centılboy

Centılboy

Geçmiş olsun, konyada berbat valla bende hasta oldum birde tam vize haftası :(

2. (See 29 other replies to this status update)

1. Centılboy

Centılboy

bizim ünv. gitmek isteyen var mı diye anket yapmış katılmayı düşünüyorum :)

2. (See 2 other replies to this status update)

19. Sizce benim idm neden yavaşlamıştır?

1. Centılboy

Centılboy

virüs varmı pc de bazı virüsler kendi kendine lüzumsuz indirmeler yapıyor ondan olabilir tarat bir bilgisayarını :)

2. (See 5 other replies to this status update)

20. Güneş + yağmur =İZMİR

21. Konya selçuk ünv. kaydımı yaptırdım gençler yurt görmekten midem bulandı ama olsun bakalm ünv. havası alaym biraz :D :P

1. Centılboy

Centılboy

Knk ayvayı yemişsin sen hazırlık okucan dimi :D

22. Konya selçuk ünv. kaydımı yaptırdım gençler yurt görmekten midem bulandı ama olsun bakalm ünv. havası alaym biraz :D :P

1. Centılboy

Centılboy

hahahahh ben dün yaptırdm kaydı yurt bulmak için çektiğim eziyet paha biçilemezdi :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.