Jump to content

Centılboy

Üyeler
  • İçerik sayısı

851
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Durum güncellemeleri bölümüne Centılboy kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Sao II ye kaç gün kaldı ?

1. free word

free word

5 temmuzda çıkıyordu

http://anichart.net/summer

TV serilerinde en altta :)

2. ohmy34

ohmy34

yıkıldım

3. Centılboy
  2. İmza konumuz silinmiş kuralara aykırı bir durumda yoktu ne oluyor?

1. free word
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

yanlışlıkla iletiyi sileceğim diye, konuyu silmişim :P geri yükledim ;)

3. Centılboy
  3. Bizede rütbe gelmiş :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Centılboy

Centılboy

Aslında gerçekten katı olsunlar bu konularda yufka yürekli adminlerimiz :D :P Ben kaç kere rastladım adam açık açık trollüyor ısrarla sözlü olarak uyarıyorlar hiç gerek yok direk banı vurucaklar :D

3. Centılboy

Centılboy

Aqa hani bizim imza sayfasından örnek vereyim şaka maksatlı arkadaşlarını trolle sıkıntı yok ama biz emek harcıyoruz orda 1-2 kişi bizi mahvetmişti trollerken sağa sola laf atmalar 2 dk bir imza istemeler anında vurulsun onlara ban diyorum :D

4. free word
  4. Game Of Thrones un ölümlerin ardındaki gerçek http://www.komedi.com/page/317 :D :D

1. Mileydi

Mileydi

hay senin yaa 1 saattir giflere bakıyom :D takıldım kaldım oynamıyom ben yaaa :P

5. İlk defa kendimi bir animeye kaptırdım, evde küfür felan etmişim, annem gelip yavrum sakin demese camı çerçeveyi indiriyordum sinirden... O.o :(

2. kawaii kereste

kawaii kereste

onun neresine küfrettin la, ben de Freezing'in 2. sezonunu izledin falan sandım :D

3. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Cidden neye kızdın :D

4. _phantom_

_phantom_

Bende aynı tepkileri verdim izlerken. Anlıyorum seni :D

6. Menzuniyet balomda bitti seneye ver elini Ankara ben geliyorum... :) :)

7. Bundan önce paylaştığım durumu izleyenlerden özür dilerim sansürsüz direk videosu çıktı tühh ben ne yapmışım kendim izlerken farkettim :( :(

2. Lacky

Lacky

Merak ettim şimdi :/

3. Naithon

Naithon

Hahaha bir merak konusu daha. :D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Bi ben mi izledim lan :D

8. Bundan önce paylaştığım durumu izleyenlerden özür dilerim metrajsız çıktı tühh ben ne yapmışım kendim izlerken farkettim :( :(

9. Godzilla filmine gittim yaşasın animasyon yapımcıları, yaşasın 3D diyorum tek kelime ile muhteşemdi...

2. Centılboy

Centılboy

Tamam bu arada imza isteği yaptım konuda bir el atıver :D .D

3. Centılboy
  10. Yetkili biri imza yapıyoruz konumuza bakabilir mi trolleyip duruyorlar... :( :(

1. eXt

eXt

Eh dünya trollere güzel ndym :D

11. Bizim kapının önünde kavga olmuş polis gelmiş az önce haberim yok geçen deprem olduydu onuda hissedmedim eve baktığımda kimse yoktu benden başka O.o Ölürsem vasiyetim berserk in devamı gelirse mezar taşımın orada bir tabletde yayınlansın lütfen :D

12. Amaçsız [FF] 2. bölüm'ü bugün saat 8 de veriyorum haberiniz olsun... :D

2. Centılboy

Centılboy

Hikaye psikopatlık üstene zaten olmazsa sıkıntı var :D

3. ♠Misaki♠
    4. eXt

eXt

Di mi ya :D

13. http://www.turkanime.tv/anime-bolum/Boku-wa-Tomodachi-ga-Sukunai-Next-4-Bolum 7. dk dan izleyin gülmezseniz paranızı iade edicem evde kahkaha atıyorum şu an başa alıp alıp izliyorum asdasfasdas :D
  14. Japonca ne (Hare) diye yazılıyor değil mi bilenlerden destek istiyorum cahilimde bu konularrda :D

15. https://www.facebook.com/photo.php?v=853491111331728&set=vb.581162015231307&type=2&theater 4 dakikanızı ayırın pişman olmazsınız özellikle naruto sevenler...
    1. ohmy34

ohmy34

beyin pötürdemesi yaşıyorum şu an 0_o

2. Centılboy
  16. Şu anda ağlamak istiyorum amagami ss animesinin tanıtımını yapıcaktım hatta en ince ayrıntısına kadar yazmıştım yaklaşık yarım saat vaktim boşa gitti zaten birisi tanıtımı yapmışmış, keşke önce konusu açılmış mı diye baksaydım... :( :(

2. ♠Misaki♠
    3. Kaxell

Kaxell

Sen yap, birde senin ağzından okumuş oluruz hiç bir şey olmaz öyle bir kural yok.

4. Centılboy

Centılboy

Yarama tuz basmayın, sinirlendim kapattım yazdığım sayfayı havaya gitti yazdığım herşey... :( :(

17. Son 3 gündür anime komasına girdim uyumayı, yemek yemeyi unutuyorum bazen:D İyice bağımlı oldum O.o

2. Centılboy

Centılboy

Valla 3 gündür girmedim kanka nolmuş forum'a durulmuş yine :D

3. free word

free word

yoo gene aynı tas aynı hamam :)

4. Centılboy

Centılboy

ahahah ben girmediğimden öyle geliyor demek ki bende birşeyler paylaşayım aylaklık yapmıyım :D

18. Fc lar için ayrı bir bölüm gibi birşey olamazmı forum'un ilk sayfası full Fc olmaya başladı ne dersiniz ilk sayfada görünmesede sadece fc bölümüne girildiğinde görülse daha iyi olmaz mı?

2. Centılboy

Centılboy

öneri ya benimki Fc lar iyi güzel hoş da bugünlerde çok fazla fc kurulmaya başlandı haberleri felan kaçırıyorum yeni üyelerin açtığı konular felan kayboluyor ya biraz rahatsız oldum...

3. quincy

quincy

Öneri iyide işte sistem ile alakalı galiba o yüzden dedim bende :)

4. Centılboy

Centılboy

Admin'e sormak lazım aslında da zaten onunda dikkatini çekmiştir yapılıcak birşey olsa yapardı çoktan... :)

19. Bir anime neleri değiştirir dememek lazım La corda d'oro izledim sanki ben değilim benim ama başka bir ben gibiyim müziksiz yapamaz oldum özellikle kemansız... Ave maria sağolsun...

2. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

şu an 19. bölümdeyim :) ve galiba Tsukimori-kun hayranı oldum :D (ismini yanlış yaza bilirim :D)

3. Centılboy

Centılboy

Ben hino'ya aşık oldum bildiğin o keman çalarken daha doğrusu kim çalıyorsa içim bir garip oluyor... :D

4. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

aynen Hinoyu unutmuşum onunda hayranıyım :)

20. Anime önerin bana yokluk çekiyorum bu ara yine... O.o

2. Kaxell

Kaxell

Money of Soul And Possibility

3. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Ben küçükten büyüğe izliyorum türler karışık ne bulduysam almışım listeye :D

4. Centılboy

Centılboy

İşte şimdi bununla izlersem 158 edicek :D

2. LeornKayn

LeornKayn

O zaman bende sakarlıkta sınır tanımam...sakar şirine rakibim...

3. Centılboy

Centılboy

Sınır konusunda sınır tanımam... (Bu iş saçmalamaya doğru gidiyorya hadi bakalım... :D)

4. ohmy34

ohmy34

Video hakkında yorum yazan olmamış gibi :D

21. Sınav biter performans başlar, o biter proje ödevleri başlar, o biter staj dosyası başlar, o biter lys gelir... (BİTMEZ BİTMEZZZ!!!)

2. free word

free word

senin bölün neydi la sendedemi f klavye dersi var :D ben eziğim ya max 142 yaptım daha :(

3. Centılboy

Centılboy

Adalet benim bölüm :D

4. free word

free word

benim buro :D

22. No Game No Life tam beklediğim gibi biraz Sao havası var çok hoşuma gitti... :D

1. free word

free word

facebooktaki tum sayfalar ovuyor eve gidince bakacam :) daha 4 ders var :(

23. Game Of Thrones 4. Sezon başladı sonunda çok mutluyum... :)

2. Misafir

Misafir

ben 4. bölümde bırakmıştım devam etsem mi ki

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Arya yı da delirttiler sonunda -_-

4. _phantom_

_phantom_

Daha izleyemedim :'( Zaten bir sürü spoiler yedim -,-

24. Bugün bir kız ile tanıştım insanmıydı o ya kalmışmı onlardan turuncu dalgalı saçları sarıya çalan gözleri ahhh vuruldum ona galiba seside o kadar tatlıdıki... (Bana bakmayacağınada eminim napsın benim gibi normal birini :( )

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Bu kizla nerde tanistin ? Ay sacimi turuncuya boyatip hafif cil yapasim var lan. Cok seviyorum abi soyle iizlari insanin lezbiyen olasi geliyo. :D

3. Centılboy

Centılboy

O.o Okçuluk antrenmanında kız atletizimci eskişehirliymiş ama dediğin gibi turuncu saçlı beyaz tenli küçük sevimli çilleri vardı biraz yanaklarında sarımsı bir göz rengi vardı çok tatlıydı inş. tekrar karşılaşırım, ne süzmüşüm bende be... :P Yaptır valla bende boyatıcam saçları gece mavisi diye bir renk varmış kuaför bir abi ısrar etti yaptırmayı düşünüyorum :D

4. ohmy34

ohmy34

:D boya boya resmini de at

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.